Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 100

  • 50 528
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 445

Къванч е отрекъл слуховете за раздяла с Флоранс  Peace През февруари започват снимките на Курт и Шура, Татлъту се подготвя да играе. Казал е, че щом свърши, ще отиде във Франция при Флоранс  Peace

Последна редакция: пт, 13 сеп 2013, 08:36 от *helen*

# 706
  • Мнения: 445
Фенче, специално за теб  Heart Eyes, дано не го изтрият, щото не било по темата  ooooh!

http://www.zrockbg.com/news/preview/7353/

Ако го изтрият, в следващата тема ще помоля Роминка да сложи Фреди в заглавието  Joy Joy Joy

Диди, Фенче, благодаря ви красотата тази сутрин, която пълни темата. Любими снимки сте сложили. Аз Къванч го харесвам всякак, само не ме кефи с тая обратна захапка, като е ядосан  Mr. Green

Мерси за кафенцето  Hug

# 707
  • Мнения: 18 614
Така е Дидко, но подозирам, че той ще си остане красив, дори и като остарее ...
Хелънче  Heart Eyes благодаря, мило! Това значи ли, че след Курт и Шура ще отиде да живее във Франция newsm78
Много ми липсва тази музика, не знам за вас, но аз съм обсебена ...не подозирах, че може така да ми хареса и друга музика, освен рок  hahaha

# 708
  • Варна
  • Мнения: 685
Хел  Heart Eyes Hug Heart Eyes Мерси за преводите!  love001

А нашето моми4е е невероятно талантливо, и в съ4етание с Киво са супер двойка!Това си е мое мнение Heart Eyes









# 709
  • Мнения: 445

Хелънче  Heart Eyes благодаря, мило! Това значи ли, че след Курт и Шура ще отиде да живее във Франция newsm78


Фенче, не се споменава в статията, пише само, че след снимките ще отиде при нея. какво точно значи - не се споменава  Peace

# 710
  • Мнения: 18 614
Хелънчо  txtloves newsm76 Two Hearts трогната съм, мило! Да, съобщиха официално по новините за този албум ... аз съм гледала няколко парчета на Фреди и Майкъл в нета ... ужасно съжалявам, че не са успели да направят някакъв клип , представяте ли си тези двамата какво биха сътворили заедно...
Дидок  Heart Eyes и аз като теб смятам, че двамата бяха чуден тандем ... щом успяха да изместят от сърцето ми Мехмет и Инджи, дето ми бяха двойка фаворит newsm78 Много си отиваха ...

# 711
  • Мнения: 18 614
Хел  Heart Eyes представям си Роминка  Heart Eyes как ще се хили на предложението ти за Фреди  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 712
# 713
  • Мнения: 445
Хел  Heart Eyes представям си Роминка  Heart Eyes как ще се хили на предложението ти за Фреди  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ми така де - нали трябва да сме по темата. Ако това е цената да си пишем за каквото искаме  Wink Шегувам се, разбира се, сега да не вземат да ме докладват, пак  Joy

А Фреди и Майкъл - олеле майко  #Crazy Party Представям си каква взривоопасна комбинация щяха да са, жалко, че не са намерили време да запиша достатъчно тракове  Tired Изключителни таланти, върхове в музиката, идоли на милиони хора.... За съжаление, не между живите, но песните им, освен, че са евъргрийни, наистина ще останат в сърцата на хората  Heart Eyes И аз искам да чуя какво ще направят  Wink

# 714
# 715
  • Мнения: 18 614
Хел  Heart Eyes
Скрит текст:
имах в предвид, като знам двамата какво въображение влагаха в клиповете си, ако бяха работили заедно по някой,какво чудо щеше да се получи като краен резултат  #Crazy #Crazy #Crazy В едно интервю Фреди се шегуваше, че не можел да си прости, че са нямали достатъчно време, щял да участва в Трилър например  hahaha сигурно като някое зомби  Joy Joy Joy
Дидко  Heart Eyes много красиво нашето момиче!  bouquet

# 716
  • Мнения: 18 614









Чак сега забелязах Бура какви големи ушарки има  Joy Joy Joy Joy Joy

# 717
  • Варна
  • Мнения: 685
Цитат
Чак сега забелязах Бура какви големи ушарки има 

 Joy Joy Joy

Фен4е, то как да забележиш като сме впили поглед само в нащо мом4е ooooh! Laughing ooooh!



# 718
# 719
  • Мнения: 18 614








Така и не разбрахме имаше ли нещо между Зейно и Кузей, ама ме напушва смях от физиономиите им на следващите снимки - тя, ужасно разочарована, той - гледа като уплашен заек, че Джемре ще разбере какви ги върши  Joy Joy Joy Joy

Дидко, права си, кой да ти гледа останалите при това извънземно  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт