На пазар във Варна - 30

  • 55 282
  • 728
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 478
Момичета, къде има голям избор на матраци(различни марки). Искам да си купя нов матрак за спалнята, но искам да пробвам и полегна на различни варианти. Има ли нещо като борса?
Пробвай в Мебелната къща - имат различни изложени. Отиди до шоурума на Тед (на лятно кино Тракия) или в Карфур също има такива. В мебели Явор също имаше варианти.

# 541
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Момичета къде има голям избор на матраци(различни марки). Искам да си купя нов матрак за спалнята, но искам да пробвам и полегна на различни варианти. Има ли нещо като борса?
Има един магазин до автогарата има мн матраци и няма да има проблем да ти изкарат да пробваш http://domnamatraka.com/

# 542
  • Варна
  • Мнения: 39
Здравейте! Интересува ме дали някъде могат да ми ушият юрган, при условие, че имам материалите? Някой ако е чувал за подобна услуга ще бъда благодарна да сподели. Simple Smile

# 543
  • Мнения: 109
Знаете ли къде има шивач на кожени облекла и къде има термочорапогащници за 4-5 годишни?

# 544
  • Мнения: 109
Благодаря Ви, desitta и Мис Капризче!

# 545
  • Варна
  • Мнения: 375
Знаете ли къде има шивач на кожени облекла и къде има термочорапогащници за 4-5 годишни?
Чорапогащници имаше в Лидл.

# 546
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Знаете ли къде има шивач на кожени облекла и къде има термочорапогащници за 4-5 годишни?
Чорапогащници имаше в Лидл.

И в кауфланд има миналата година  бяха по 5лв. малката и тази година си ги носи Peace Има и в HM там бяха към 10 лева !!!

# 547
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Хич ме няма по заведенията....
Моля да ми препоръчате пицария, където 3 майки с 5 деца на възраст 4-8г ще си изкарат приятно.

# 548
  • Мнения: 5 462
Къде във варна продават различни от традиционните гъби - печурки, кладница ?
Търся къде регулярно / да не кажа постоянно / да продават манатарки, пачикрак и т.н. ?

# 549
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Къде във варна продават различни от традиционните гъби - печурки, кладница ?
Търся къде регулярно / да не кажа постоянно / да продават манатарки, пачикрак и т.н. ?

На пазар Чаталджа имаше сергия само за гъби... различни видове.

# 550
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Хич ме няма по заведенията....
Моля да ми препоръчате пицария, където 3 майки с 5 деца на възраст 4-8г ще си изкарат приятно.

Бившата пицария Шрек (сега Акварел)на ул. Чаталдажа, Годзила в Гранд Мол, Аспарухово - Сити Център (на последния етаж + платен детски кът), Елитис също има платен детски кът и заведение в което имаше и пици.

# 551
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Хич ме няма по заведенията....
Моля да ми препоръчате пицария, където 3 майки с 5 деца на възраст 4-8г ще си изкарат приятно.

Бившата пицария Шрек (сега Акварел)на ул. Чаталдажа, Годзила в Гранд Мол, Аспарухово - Сити Център (на последния етаж + платен детски кът), Елитис също има платен детски кът и заведение в което имаше и пици.

И на Тримата мускетари до затвора също има детски кът  Peace

# 552
  • Мнения: 2 922
Хич ме няма по заведенията....
Моля да ми препоръчате пицария, където 3 майки с 5 деца на възраст 4-8г ще си изкарат приятно.

Не е пицария, но: http://www.mamsandme.bg/obekt/semeen-restorant-memo/

# 553
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Благодаря.
Чаталджа ни е най-достъпно май.. Детският кът там допълнително ли се заплаща?

# 554
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Търся детско долнище на анцуг с паднало дъно за 5-6г. Такова имам предвид.
Скрит текст:

Обиколих всички магазини, където продават детски дрехи в Гранд Мол, но ми се искаше още модели да видя. Ако сте виждали някъде, моля, споделете.

Общи условия

Активация на акаунт