Акушер-гинеколози Варна - 6

  • 119 830
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Здравейте, да споделя и аз Simple Smile Преди две седмици отидох на преглед при д-р Евгения Георгиева и веднага като разбра, че съм с направление и започна едва ли не да се заяжда. Понеже знам, че с направление ти се полага и цитонамазка й я попитах и тя каза, че нямало такова нещо newsm78 През цялото време се държеше много арогантно и вместо да те предразполага, те напряга. Дори и след като я попиташ нещо да ти обясни по-простичко пак все едно се кара, ами съжалявам, ама нямам медицинско образование... Иначе не знам като специалист каква е и се чудя дали да продължавам с нея, понеже при изследванията излязоха някои проблеми.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 633
През цялото време се държеше много арогантно
защо въобще се чудиш? при такова отношение не мисля, че трябва да правиш компромис със себе си, колкото и добър специалист да е Naughty

# 77
  • Мнения: 3
Не знам сега, ако отида при друг трябва ли да си плащам за преглед или може на база резултатите от изследванията да проведе лечение newsm78 Ама най-вероятно ще иска да ме прегледа де... да не  ме лекува на сляпо. Уж исках по ЗК да съм, ама накрая май ще трябва да си платя.

# 78
  • UK
  • Мнения: 5 999
Не знам сега, ако отида при друг трябва ли да си плащам за преглед или може на база резултатите от изследванията да проведе лечение newsm78 Ама най-вероятно ще иска да ме прегледа де... да не  ме лекува на сляпо. Уж исках по ЗК да съм, ама накрая май ще трябва да си платя.

Ако 1 път си била с направление, сега ти е вторичен прегледа и се заплаща само потребителската такса Peace Обаче ако отидеш при друг ще трябва да си платиш прегледа Hug

# 79
  • Варна
  • Мнения: 2 279
Здравейте, да споделя и аз Simple Smile Преди две седмици отидох на преглед при д-р Евгения Георгиева и веднага като разбра, че съм с направление и започна едва ли не да се заяжда. Понеже знам, че с направление ти се полага и цитонамазка й я попитах и тя каза, че нямало такова нещо newsm78 През цялото време се държеше много арогантно и вместо да те предразполага, те напряга. Дори и след като я попиташ нещо да ти обясни по-простичко пак все едно се кара, ами съжалявам, ама нямам медицинско образование... Иначе не знам като специалист каква е и се чудя дали да продължавам с нея, понеже при изследванията излязоха някои проблеми.
Това е лекарката, чиито кабинет е до ОБ близо, нали?В една уличка.
Защото аз имам същите впечатления и преустанових ходенето при нея.Последният път даже ѝ направих забележка за начина на говорене.Прати ме на изследвания, докато излязат изтече направлението,но на мен ми трябваше само рецепта, така бяхме говорили.И отивам аз и тя тон ми държи и вика да съм платила 5лв. за рецептата.Казвам добре, няма проблем.Платих си и тя пак ми се кара.Питах я касова бележка няма ли да ми даде, че не чукна и вече съвсем я ядосах...

А приятелката ми ходи при нея отдавна и е доволна, с нея така не се е държала....Не знам, какво не ми хареса, ама аз определено не бих я посетила повече.

# 80
  • Мнения: 3
Това е лекарката, чиито кабинет е до ОБ близо, нали?В една уличка.
Срещу Пикадили Чаталджа й е кабинетът.

А приятелката ми ходи при нея отдавна и е доволна, с нея така не се е държала....

Ами според мен се заяжда с тези, които са по ЗК, понеже пари от тях няма да вземе... Да не работи със ЗК като не й харесва. Ама как може с едни да се държиш добре, а с други - никак.  newsm78 И аз преди да отида при нея четох добри отзиви, и в чакалнята като я видях ми изглеждаше добричка, но уви...

# 81
  • Мнения: 137
5 лв за рецепта? newsm78 Това някакъв нов вид таксуване ли е? Sick

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 279
5 лв за рецепта? newsm78 Това някакъв нов вид таксуване ли е? Sick
Така и не разбрах...Това беше преди около година и половина.Според мен беше редно като ме е пуснала на изследвания да не ме таксува за една рецепта само и нищо повече.И не ми беше и проблем да си платя 5-те лв., ама като се заяде и се изнервих и се наложи да ѝ кажа две приказки.
Та така сега се чудя при кой лекар да ида пак за цито и МБ...
Иначе ходя на частно, ама не ми се плаща и цитото на частно, като все пак ми се полага по ЗК.

# 83
  • Мнения: 13 959
Запис

# 84
  • Мнения: 2
Добро утро:)

Искам да ви попитам дали имате някакъв опит с д-р Светлана Пенчева или д-р Светла Раева от  МЦ "Младост"? Става въпрос за качествен преглед, а не за женска консултация  newsm78

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 05:47 от philadelphia

# 85
  • Варна
  • Мнения: 58

Предния път забравих да спомена за д-р Ваня Кирилова, в момента работи и специализира в гинекологичната клиника Св.Марина в Плевен, преди години преглеждаше в МЦ Младост във Варна, сега идва само веднъж в месеца във Варна, в клиника Ева на ул. Иван Вазов - тя също е голям професионалист, страхотна е!!!  bouquet Но часовете за нея свършват с месеци напред, но чакането си заслужава!
[/quote]
Страхотен лекар е , аз съм изключително доволна от нея , благодаря ти за инфото   bouquet ще се обадя тези дни да си запиша час при нея !  

# 86
  • Мнения: 0
Добър ден!Бих искала да споделя с вас проблемите които имам напоследък.От 3-4 месеца след всеки цикъл получавам болки в десният яйчник след това болката се премества нагоре и назад към бъбрека.Получавам и схващане на кракът това продължава около 5 дни до следваща менструация.Изключвам апендицит.

# 87
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добър ден!Бих искала да споделя с вас проблемите които имам напоследък.От 3-4 месеца след всеки цикъл получавам болки в десният яйчник след това болката се премества нагоре и назад към бъбрека.Получавам и схващане на кракът това продължава около 5 дни до следваща менструация.Изключвам апендицит.

Надка
посъветвайте се с гинеколог за проблема, ние не сме лекари и можем само да предполагаме(гадаем), например, но е малко странно според мен, да е свързано с настъпваща овулация Peace

# 88
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 803
запис и от мен

# 89
  • Варна
  • Мнения: 633
В старата тема видях, че се обсъжда Шопов, та и аз да споделя мнение. Преди няколко месеца го посетих съвсем случайно без да имам препоръки или мнения, защото спешно ми трябваше лекар. Някой неща ми направиха доста лошо впечатление: беше петък, когато отидох, чаках около 2 часа, защото явно беше ден за ЖК, когато най-после влезнах в кабинета, той говореше по телефона и сестрата ме "обслужи". Нямала съм записан час, какви оплаквания съм имала и т.н. след което ми записаха час чак за понеделник след 17ч, при което направо ми прилоша, че ще чакам още 3 дни, а и направлението ми замина.... Цялата работа е в това, че лекаря преглежда в отделен ехографски кабинет на всяко четно число след 16ч, нещо такова....Не мисля, че е нормално да няма постоянен достъп да тази техника и да кара пациентите си да чакат да се падне четен ден и т.н. Както и да е. Отидох прегледа ме, не обясни почти нищо, каза ми да отида на другия ден сутринта за рецепта, общо взето само разкарвания... даде ми и направление за туморен маркер, като нито ми обясни кога ще са готови резултатите, нито как да ги разбера. Както и да е, проблема ми е решен, но не благодарение на неговото лечение. Оо а пък записването на час за вторичен преглед .... Звъннах в кабинета, сестрата започна да ме разпитва какъв е проблема (сигурно за да знае за четен ден следобед ли да ме запише Laughing), при което аз и обяснвам, тя повторя всяка моя дума на доктора, аз говоря, тя повтаря, той говори нещо, голяма какафония, все едно си играехме на развален телефон  Sick Не останах с добри впечатления и не бих повторила  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт