ЛиКвИдАцИя !!!/НАМАЛЕНИЯ/АКЦИИ/РАЗПРОДАЖБИ

  • 52 349
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Уф, да му се невиди...аз чак на 22-ри ще ходя до там.Ходя в клиника "Зрение", която се намира на №5.Дано да има нещо останало до 22-ри Praynig.

# 61
  • Мнения: 1 393
Нищо де сега е към 30%,а тогава ще е повече,че изцяло закриват магазина. Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 11 701
А знаеш ли в събота с какво раб.време са?В неделя предполагам не работят!
А ориентировъчни цени на блузки ,рокли,панталони,поли за годинка,каквото се сетиш,ако се сетиш!Благодаря!

# 63
  • Мнения: 1 393
В събота работи.Цените са вече нормални,че преди беше скъпичко.Собственичката намалява на всяка стока 30-40% блузки по 6-8лв.аз купих много сладки роклички,блузки пижамки но Дисни.Обувки на Колев са 28лв,пантофи на КиК 6лв.За това се сещам в момента.Не е супер евтино,но пък цените са прилични вече  Simple Smile

# 64
  • Sofiq
  • Мнения: 192
25% НАМАЛЕНИЕ НА ОБУВКИ КОЛЕВ И КОЛЕВ В СЛЪНЧИЦЕ НА КОНСТАНТИН ВЕЛИЧКОВ

# 65
  • Мнения: 416
Има сезонно намаление за бебчовци и мами на Витошка-United Colours of Benetton,Max&Co и др.За повече инфо виж тук www.vitoshka.com

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В събота работи.Цените са вече нормални,че преди беше скъпичко.Собственичката намалява на всяка стока 30-40% блузки по 6-8лв.аз купих много сладки роклички,блузки пижамки но Дисни.Обувки на Колев са 28лв,пантофи на КиК 6лв.За това се сещам в момента.Не е супер евтино,но пък цените са прилични вече  Simple Smile
Не е истина, вчера купих пантофи на Влади за 15 лв. на К и К от КОМСЕД  #Cussing out #Cussing out

# 67
  • Мнения: 834
Много голямо намаление на зимни обувки и ботушки в маг. Максима на Стамболийски и Опълченска (на спирката на трамвая посока Западен парк).
Има и за момиченца, и за момченца. Цени от 15 - 25лв. от естествена кожа или импрегниран (дали така се пише newsm78) набук.

# 68
  • Мнения: 10 758
В събота работи.Цените са вече нормални,че преди беше скъпичко.Собственичката намалява на всяка стока 30-40% блузки по 6-8лв.аз купих много сладки роклички,блузки пижамки но Дисни.Обувки на Колев са 28лв,пантофи на КиК 6лв.За това се сещам в момента.Не е супер евтино,но пък цените са прилични вече  Simple Smile
Не е истина, вчера купих пантофи на Влади за 15 лв. на К и К от КОМСЕД  #Cussing out #Cussing out
Еми ти си ги купила на нормални цени, просто тези са намалени, затова е така.Не се ядосвай.  bouquet

# 69
  • Мнения: 901
магазин " Алекс"
кв Гоце Делчев
ул Луи Айер
до 40 % разпродажба поради закриването на магазина.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 688
магазин " Алекс"
кв Гоце Делчев
ул Луи Айер
до 40 % разпродажба поради закриването на магазина.
Има ли летни дрешки за дечица 1,6-2г

# 71
  • Мнения: 1 680
Къде по-точно на Луи Айер се намира?

# 72
  • София
  • Мнения: 592
Като тръгнеш от Южния парк по Луи Айер мисля, че е първата пресечка в дясно. Магазина се намира в нова кооперация почти на ъгъла на това кръстовище ( ама и аз, как го обясних...)
 Преди него има зоомагазин Grinning

# 73
  • Мнения: 1 680
Днес посетих магазина и купих страхотни дрешки. Има голям избор за възраст от 0 докъм 5 години. Все маркови и качествени неща.
Редовните цени са: бодита Фуар и други 5-7лв, костюмчета за лятото 15-24лева, блузки 8-12лева. Сега ценита са с -40%.

# 74
  • София
  • Мнения: 4 966
утре и ние сме там Laughing

Общи условия

Активация на акаунт