ЛиКвИдАцИя !!!/НАМАЛЕНИЯ/АКЦИИ/РАЗПРОДАЖБИ

  • 52 341
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 137
Кой автобус минава близо до този магазин "Алекс" на Луи Айер?

# 76
  • София
  • Мнения: 11 692
А някой може ли да каже вечер до колко работи?
Кой автобус минава близо до този магазин "Алекс" на Луи Айер?
Мисля че 83 минава от там,а също и 76,74,но трябва да се приентираш.Зависи от къде идваш!

# 77
  • Мнения: 1 680
Близо е до последната спирка на 76.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 966
мдам,бяхме днес там.Нооо-изкупили са почти всичко мамитата.Ние си взехме една ризка,панталонче и потниче мн готинко.Да предупредя няма никакви размери вече от 6-9месеца.Освен боди с дълъг ръкав евентуално.Ние ввзехме последните нещица-този размер.Има малки от 3-6 супер сладки:)))
наистина си струва;)

# 79
  • София
  • Мнения: 115
А някой може ли да каже вечер до колко работи?

Магазинът работи до 20 часа. И аз днес ходих, но за съжаление не бяха останали много неща размер 1-1,5 години. По-богат е изборът за малки бебчета до 6-7 месеца и за по-големи дечица 3-5 годинки. Наистина дрешките в магазина са все маркови и много готини, а сега с това намаление цените са много добри.

# 80
Голямо намаление в магазин за играчки на ул."Деян Белишки"46 /успоредна е на ул"Луи Айер"/
Вчера бях там и разбрах, че магазина ще го затварят.
Намаленията са до 50%. Имат доста хубави неща.

# 81
  • Мнения: 147
 Има ликвидация на обувки и сандали" Колев и Колев" в магазин Newman's на улица "Доспат". Дано да бъда полезна на някой с тази информация - аз за съжаление не можах да се възползвам, нямаше голям избор от нашия номер (25) Sad
 Иначе като цени - сандалите са по 24 - 26 лева.

# 82
  • Мнения: 147
 Забравих да напиша за още една разпродажба на обувки - за по-големи деца обаче. В спортния магазин на трамвайната спирка на 5-те кьошета има намаление на маратонки и кецове на Pony. Обаче пак нямахме късмет с номера Sad
  Цените:
Маратонки - 34 лева,
кецове - 24 лева.
  Ако някой знае за други разпродажби на обувки, нека пише.
 Благодаря предварително! Sunglasses

# 83
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В Стувентски град на ъгъла срещу Студентска поликлиника и УНСС /по диагонал на църквата/ има разпродажба на обувки. Надписа видях от колата и незнам за какво точно се отнася. С малки букви беше написано и дамски обувки.

# 84
  • Мнения: 928
Голямо намаление в магазин за играчки на ул."Деян Белишки"46 /успоредна е на ул"Луи Айер"/
Вчера бях там и разбрах, че магазина ще го затварят.
Намаленията са до 50%. Имат доста хубави неща.

Някой ходил ли е в този магазин? Дали все още важи намалението?

# 85
  • София
  • Мнения: 11 692
Забравих да напиша за още една разпродажба на обувки - за по-големи деца обаче. В спортния магазин на трамвайната спирка на 5-те кьошета има намаление на маратонки и кецове на Pony. Обаче пак нямахме късмет с номера Sad
  Цените:
Маратонки - 34 лева,
кецове - 24 лева.
  Ако някой знае за други разпродажби на обувки, нека пише.
 Благодаря предварително! Sunglasses
А дамски намалени има ли?Става въпрос за 37 номер?

# 86
  • Мнения: 63
Голямо намаление в магазин за играчки на ул."Деян Белишки"46 /успоредна е на ул"Луи Айер"/
Вчера бях там и разбрах, че магазина ще го затварят.
Намаленията са до 50%. Имат доста хубави неща.

Някой ходил ли е в този магазин? Дали все още важи намалението?
Бях там в петък. То си е жива ликвидация (така каза момиченцето там). Купих страхотни играчки за момиченце (пеещо мобилно телефонче 0.70 и портмоненце-чантичка мече 3.00) и момченце на 4 години (кола с човек и лодка 3.00 и пърдяща възглавничка 1.00) и за моя ерген 7 месеца (6 патенца за коритото 1.00, гумен мечо пух 0.50, пееща мека играчка крава 4.00).

Даже се замислям дали да не повторя; Книжките им още не бяха намалени ... но очакваха и това да стане

# 87
  • София
  • Мнения: 4 966
Утре и ние ще го посетим
мерси

# 88
  • Мнения: 928
  bouquet Задължително ще го посетя и аз  Hug

# 89
  • Мнения: 928
Такааа. Ети и отчета Simple Smile
Сдобихме се с 2 играчки - една дрънкалка на Chicco от 7.50 на 5.70 и един телефон на My Baby намален от 27 на 18 и нещо си. За съжаление на Чико са останали само дрънкалки за бебчета от 3 до 18 м. максимум и аз я взех за подарък. Книжките вече са намалени, но са за по-големи дечица. Има книжки за костенурката Франклин, една поредица от 5 книжки в кутийка за дядо Коледа.... и др. - харесаха ми. Има доста комплекти - примерно чинийки, кукли с нещо си, животни, ама и за това не ни е дошло времето. Коли с дистанционно няма - вече са изкупени. Видях няколко по-големи камиончета - по 5-7 лв., плюшени играчки... Общо взето има хубави неща за деца над 3 г. А намалението наистина си струва   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт