Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Честито на мама Ушана, много здраве, щастие и късмет

# 31
  • София
  • Мнения: 64
ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА

УШАНА стана мама на прекрасната Александра! Принцесата се е появила на бял свят днес в 14:40 и е с перфектните мерки 2900 и 49см. И двете се чувстват добре  Mr. Green

Моля Диянка да я прибави на първа страница  Hug

# 32
  • Мнения: 126
soho doll Диянка сега си гледа бебчето. Благодарим за вестителството ще бъде добавена веднага  Simple Smile И имам само една молба да не ползваме червен шрифт, че ЛЛЛ консултантите да не се бъркат. Благодаря!   bouquet
И тук да и честитя принцесата и да и пожелая скорошно прибиране вкъщи   bouquet

# 33
  • Мнения: 1
Запис и от мен в новата тема! Дано ни донесе много здрави бебчета. Надявам се и аз скоро да си разпиша с хубава вест! Simple Smile
Честито на всички мами, които вече гушкат бебенцата си!  Hug

# 34
  • Мнения: 0
Aaaa Ушана добре ни заблуди за днес,че не дойде,а пък то какво било    ylinfant Да ви е жива и здрава Александра и много да ви радва,на теб бързо да се възстановиш

# 35
  • Мнения: 33
Честито на всички които тези дни са се обебили!  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 142
Да е жива и здрава Александра! 
Ние се чудехме, защо не дойде днес на срещата ушана, а тя си имала основателна причина Mr. Green

коткинчо, значи да си го изтърпя просто това с кръвното, щом и при теб нищо не е помагало...

# 37
  • Мнения: 2 071
Записвам се, за да ви следя по-лесно.
Честити бебенца, да са ви живи и здрави   bouquet
Магдаленките явно ще са хит тази година  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 121
Така значи, Ушана щеше да ни прати в парка Заимов може би за да сме една идея по-близо до болницата, където тя ражда, но после се е сетила, че заради упойката не е добре да хапва тортичка 2 часа преди операцията  Joy Joy Joy

Честито бебе Александра! Да е жива и здрава!

# 39
  • Мнения: 916
Браво на Ушана, да е жива и здрава малката бебка  Hug

# 40
  • Мнения: 218
Честит да е Калоян на мама Boyanova90 и Александра на мама Ushana! Да са ви здрави дечицата и да растат щастливи и безгрижни!

ku4o, да си редактираш поста, че да не орисаме детето на беднотия  Joy hahaha
Целувки на Дара!

# 41
  • Мнения: 120
Добре дошла на малката Александра и всичко най-най-хубаво от сърце за мама Веси. Бързо възстановяване и спокойствие!

# 42
  • Мнения: 66
Честити рожби на Ушана и Боянова! Да са живи и здрави , и да радват родителите си!

# 43
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Лече-Буболече Предвиждам,че ще родиш преди да сме изписали темата  hahaha[/color]
А, не се знае с каква скорост ще се изпише темата. С толкова Щъркелови вести през час-два.  Heart Eyes

ЧЕСТИТО НА МАМА USHANA! ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА АЛЕКСАНДРА! БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Хайде и от мен честито на всички мами, който си имат вързопчета вече!!! Да са им живи и здрави бебчетата и само радости да носят на родителите си Simple Smile

 Тук е и момента да ви почерпя  cook  всички за новото ни  travel Simple Smile
Вчера се убихме от път до Пловдив, но си купихме колата, която толкова искахме, купихме си ширма за кухнята и 2-мата сме щастливи сега. Аз най - вече, защото утре ще ми слагат горния етаж на кухнята и ще мога да си пребера всички чинии и чаши Simple Smile)) (всичко е по кашони и по земята). По пътя през цялото време корема ми беше на камък, но аз хич не се притесних  Mr. Green Нали вече съм влязла в 38г.с. и хич не ми дреме Simple Smile Днес цял ден ям...ходихме с ММ до един склад за зеленчуци, за да си напазаруваме за вкъщи и аз както винаги се качих на кантарите там. Заковах 80кг точно. Преди 10 дена бях 78,8кг Simple Smile, а на Нова Година бях 52кг Simple Smile) Резултата е +28кг. И вие говорите, че се чувствате тромави и ви тежи....лелее не ме питайте мен какво ми е. И ако родя на термин - след 20 дена ще стана наистина  smile3535 Sad
Вече искам да раждам съвсем наистина. Знам, че е рано още, но незнам как ще издържа психически и физически. Ужасно ми е просто. Сега в понеделник съм на ЖК и ще го принудя тоя моя доктор вече да ме види на ехографа. Нали ви бях казала, че от 31г.с. не ме е гледал и съм тъжна, че нищо незнам. Та каже ли че бебето е седалишно или нещо такова хич няма да му мисля - СЕКЦИО. Колкото и да държа на нормалното раждане, вече не се търпи. Пък и в тази клиника дето аз ще раждам 95% от мамите ги режат. Явно си измислят някакви причини и след 8-12 часови мъки и болки накрая ги режат. И защо да изживея целия този ад. Каже ли ми, че всичко е наред ще я чакаме когато иска да излезе.
Днес до обед тук беше голям хлад. Много се радвах до момента, в който ММ реши да ходим на кафе . Е излязох от дома и като пекна това му слънце...Още не се е скрило. Жега и чудо. До кога и тя ще ни мъчи...!?!?!
Та оплаках се пак и ви почерпих...сега заминавам да си простирам дрехорките и да приготвям черпня, че една приятелка ще идва да ми види огромния корем Simple Smile Лека вечер от мен за сега

Общи условия

Активация на акаунт