Отговори
# 705
  • Мнения: 916
И аз тук, и още 2 в 1  Joy Контракции снощи на по 7-8 минути и траеха по 1 и 30 минути... Но нямаше развитие впоследствие, както се очакваше. От мен новини ще има към Коледа  ooooh!

# 706
  • Мнения: 2
И аз към Коледа ще чакам да родя. Толкова стисках и задържах, сега нищо...

# 707
  • Мнения: 7
Sleeping Beauty хихи права си .Аз чета ама с половин око.  hahaha

спокойно момичета все някога ще родим .Аз с това се успокоявам ,че няма да е вечно вътре.  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile !
Честито на новите мамчета и леко раждане на тези, които са все още 2 в 1.

А сега искам да ви представя и нашето щастие - бебе Катерина Simple Smile , което се роди на 10.09.2013 г. ( 3700 гр. и 52 см ) !
Днес ни изписват, пожелавам прекрасен ден на всички!

# 709
  • София
  • Мнения: 142
Честито и на теб, делава!  Да е много здрава и щастлива Катерина!  bouquet

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Честито бебче на Pampers!
Честита Лилия на Sophie PP!
Честита Катерина на delava!
На чакащите успех. Аз също си дремя тук, правя компания до другата седмица-после и аз ви изоставям. Вие сте несериозни-от 7 месец сте зараждали, пък баш сега стискате кълки.  hahaha hahaha hahaha
Anni0422, ако родиш на 17.09. имената са хубави. Аз лично една София щях да кръстя.  Mr. Green А като я видиш може да ди заприлича на Вяра или Надежда. Не се знае.
Днес се наспах. Болките, които описвате ги имам и аз. Днес и едва мърда от сутринта топчо. Явно се заклещи нейде вече. Иначе ме почуква в пубисната кост чак.  Shocked И мускулите ме болят чак горе на кълките/бутовете/.

# 711
  • Мнения: 3
И аз искам вече бебеееее  Mr. Green  Само чакам тапа, води, контракции....ама  #Cussing out нямаааа!!!! Шамс не се оплаквай, с тея редовни контракции да не изцапаш диванчето  Mr. Green Не си ли взела графика на Джак и според него - днеска ще раждам, утре не  hahaha
Честито бебче на Pampers!   bouquet
Честита Лилия на Sophie PP!   bouquet
Честита Катерина на delava!   bouquet
 Пете, тамън за теб си мислих, дали не си отишла в окръжна без мен. Та добре , че се разписа. Нагло, нагло ще си копна от твоя пост  Laughing
 Силви, вечно няма да седи, ама достатъчно , че да се изнервиш тотално.
 Днес съм много кисела на ММ. Яд ме е , че аз страдам, а той не.  Би трябвало да е съпричастен към бременлийските ми неразположения, но уви. Спинка си като пън, а аз като годзила с болки се опитвам да сменя кълката. 2-3 часа права и краката ми са вече четворни. Абе ужасна съм, ама и той ме дразни. Исках да ме води на дълга разходка, но според него съм искала да "насиля" бебо да излезе. Ама ако не излезе скоро, както съм яхнала метлата, него ще насиля...... #2gunfire

# 712
  • Мнения: 12
И аз искам бебе вече Simple Smile
Все се чудя как ли ще изглежда,дали ще се справя Simple Smile
Амо то ще си покаже Simple Smile
Мая и ти ли си за Окръжна ?
И аз натам,може да се съберем и ние като мамите от Варна  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 916
И аз искам вече бебеееее  Mr. Green  Само чакам тапа, води, контракции....ама  #Cussing out нямаааа!!!! Шамс не се оплаквай, с тея редовни контракции да не изцапаш диванчето  Mr. Green Не си ли взела графика на Джак и според него - днеска ще раждам, утре не  hahaha
Честито бебче на Pampers!   bouquet
Честита Лилия на Sophie PP!   bouquet
Честита Катерина на delava!   bouquet
 Пете, тамън за теб си мислих, дали не си отишла в окръжна без мен. Та добре , че се разписа. Нагло, нагло ще си копна от твоя пост  Laughing
 Силви, вечно няма да седи, ама достатъчно , че да се изнервиш тотално.
 Днес съм много кисела на ММ. Яд ме е , че аз страдам, а той не.  Би трябвало да е съпричастен към бременлийските ми неразположения, но уви. Спинка си като пън, а аз като годзила с болки се опитвам да сменя кълката. 2-3 часа права и краката ми са вече четворни. Абе ужасна съм, ама и той ме дразни. Исках да ме води на дълга разходка, но според него съм искала да "насиля" бебо да излезе. Ама ако не излезе скоро, както съм яхнала метлата, него ще насиля...... #2gunfire


Maя, с глас се смях на последния ти параграф, под който се подписвам с две ръце  Peace И мен ме дразни ММ, замина да си купува нова кола на 200 км, чунким не можеше да изчака да родя и после да ходим ако ще и двамата... Не е като да нямаме коли вкъщи... Само 5 часа нямало да го има. И сутринта ме пита как съм и дали ще раждам днес. Ми да фърля боб и да разбера. От снощи имам бая длъжки контракции, но не са регулярни и както и Памперската роди за 2 часа, в някакъв момент ще тръгне раждане и той може да не успее да стигне... Негов си е проблемът, то моето присъствие е задължително, ама няма да му проговоря после ако ми извърти такъв номер  #Cussing out

# 714
  • Мнения: 3
Хихихиихи  hahaha Хвани единия, удари другия. Толкова са неадекватни, че да се чудиш: на психолог ли да ги пратиш или с тигана да им разместиш чарковете  Mr. Green Скоро му хрумна "умната идея" да ми сложел найлон под мен на спалнята, че да не съм намокрила новия матрак, като ми изтечали водите.  Е, ти пък сега, то бебето ще изчака да си купите кола и тогава ще излиза . А пък Памперс да вземе да се засрами сериозно. До вчера нищо и  нямаше, сега изведнъж ХОП- бебе. Аз на такива чудеса не се надявам.
 Ненимира, натам съм  Mr. Green Ако дзвера не се смили над мен, другата събота ми казаха да отида за наблюдения  ooooh! 

# 715
  • Мнения: 4
Anni0422 Може и София на майка им -мн хубаво име
Честито на мама Pampers,Sophie PP,delava

# 716
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Шамс, както казва един познат: "За мен е важно да присъствам на правенето на детето, раждането мога и да го пропусна" Та и ТМ - като е спокоен, че е присъствал на първото (т.е. правенето), сега спокойно може да си вземе кола.  Laughing А ти пък що не отиде с него, поне със сигурност щеше да роди, а къде - вече е на късмет. Поне няма да е на дивана.  Joy

Мая, хайде бе, жена, то това твоето пък стискане ли е?  Joy И виж колко е практичен този твой мъж. А моя в колата, на път за болницата, ми обясняваше, че това не са водите моето. Чак и ми викаше: "Чуй сега какво ще ти кажа! Това не са водите!"  hahaha

Лигла, споко, ще тръгне това раждане, де ще иде. Почивай си сега докато можеш, че после...

Пете, хайде, устискай до другата седмица и ти. Не остана!   bouquet

Ненимира, аз и двете като ги видях за първи път ми се видяха грозноватички. Ама нали са мои - после взеха да стават хубави.  Joy Това по въпроса, че се чудиш как ще изглежда.  Joy

Лулу, твоя график до кога е пълен, че да даваме зелена светлина и на теб да раждаш?  Laughing


Честито бебче на Pampers!  bouquet
Честита Лилия на Sophie PP!  bouquet
Честита Катерина на delava!  bouquet

# 717
  • Мнения: 7
Шамс , Мая  Joy ще ме уморите от смях.Спокойно и ММ е така спокоен.Мислеше да ходи другата седмица на екскурзия до Турция,Гърция , Златоград и незнам още къде (той е шофьор) ама аз като се  #Cussing out разбунтувах незнам само дето не му наместих "чарковете" както каза Мая .

# 718
  • Мнения: 916
Силви, ТМ печели първа награда за пишман турист... Какво им става на тез мъже, ходи разбери...

Лече, кат пропусне второто, хич не ми трябва за първото  Joy

# 719
  • Мнения: 1 028
Тази сутрин в 8:25 родих бебе Кристиян. Цели 52 см и 3460. Оказа се, че май си е чакал деня заради името. А аз даже не знаех какъв празник е  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт