НОЕМВРИйчето на есен ще ходи на градина с песен!

  • 41 793
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Здравейте  Hug. Заглавието е супер, надявам се снимката да е стигнала до Бубчето.
Kaли, и тук да ти напиша, че 2 мейла ти пратих, но не ми отговаряш, снимката ти е прекалено голяма и във формат, който не мога да отворя. Моля ви изпращайте снимки в стандартните формати - jpeg, tif, png, нямам специални програми или софтуери за фотоапарати и не мога да ги отварям.

ок, ще пратя по-малка Бубче. Силвенце, пробвай със спринцовка във вид на игра:)

# 31
  • Мнения: 2 719
Привет и от нас!

Рожденният ден свърши и сега с нетърпение чакаме морето(заминаваме в петък).
После-ясла.
По отношение на подаръците-ние с баща и Й купихме колело за баланс(от тези без педалите). От останалите получи предимно играчки. Много хубави, повечето са дървени и изобщо страхотни.
Самият рожден ден мина добре, бяхме в ресторант с прилежащ детски клуб. Много съм доволна от обслужването и се надявам възможно най-дълго да можем да ползваме този вариант, а не детски клуб.
Имам няколко въпроса за яслата. Имате ли представа какви точноизследвания са нужни. И дали ако става дума за фецес, мога аз да го занеса без да разкарвам нея? А като ги вземате на обяд това кога точно се случва? Преди или след обяда? Имате ли и някаква идея в кои часове(приблизително) ги слагат на гърне?
ilvanchence , Ния така се извиваше на пипетата с витамините и беше чудо-писъци рев. Установих, че няма обаче никакъв проблем да ги пие с лъжица. Нашите витамини обаче са други и вкусът им може да има значение.
Марсианци съдържат аспартам. Не критикувам избора ти, просто исках да го напиша, в случай че някой го интересува, а не е обърнал внимание.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2013, 11:24 от Хеликаза

# 32
  • София
  • Мнения: 4 035

Имам няколко въпроса за яслата. Имате ли представа какви точно. И дали ако става дума за фецес, мога аз да го занеса без да разкарвам нея?

Извинявай, не можах да разбера тук какво питаш newsm78
От яслата наобед я взимах след яденето, преди лягането. На гърне я слагат сутрин като отиде, след закуска, като се приберат от вън, след като обядват, т.е. преди лягане и след ставане от сън. Зимата я слагат и следобеда към 5-6, но сега ги зивеждат навън и си ги взимаме директно от там, та няма кога.
Така де, ако питаш за изследванията - трябват кръв, урина, 2 контейнера с изпражнения, скоч проба, която се прави сутрин преди първия тоалет на детето, контактна бележка, лична здравно профилактична карта и васерман на някой от родителите. Аз лично всички изследвания, освен кръвта разбира се, взимам вкъщи и нося сама, без детето.

# 33
  • Добрич
  • Мнения: 795
В нашата ясла първо детето отива след закуска и си тръгва преди обяд,после отива след закуска но и обядва там,след което и двете хранения са там. Храненията които пропуска ми ги пълнят в буркан за вкъщи,освен закуската сутрин.
И Ники много трудно го убеждавам да пие мултивитамините,дори във сок или вода като му ги разтворя-усеща и не иска. Като свърша тази опаковка,ще потърся носи които да са на дражета. Ако знаете някои такива-казвайте Simple Smile
При нас изследванията бяха-кръв,урина,изпрж. и васерман на родителя.

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет и от мен!

Благодаря за хубавата тема Бубче!   bouquet

До скоро нямах време да седна накомпа - разходки, работа, пак игри навън ..., но се захлажда и се надявам малката да ми оставя някоя и друга минутка Simple Smile.

Тези дни като ни мине еуфорията около 1-я учебен ден на каката - първолаче е Simple Smile - ще намеря подходяща снимка и ще изпратя!

Поздрави на всички ви!

# 35
  • Мнения: 696
Да ви питам, досега сме ползвали пуфис такива http://www.kolko.bg/bg/pufies-11-25kg-58br-bg/p/1266653, намерих изгодно от тези http://www.krisieli.com/product/3784/pufies-11-25kg-fashion-coll … 54-br-pufies.html , та се чудя еднакви ли са като качество, да не вземе да се обрине нещо!

# 36
  • Мнения: 65
Колкото пъти сме ги пробвали, толкова пъти е обривал.   bouquet

Последна редакция: вт, 10 май 2016, 11:31 от Жената

# 37
  • Мнения: 724
Ние вече ползваме пуфис само нощем. Но аз откакто се е родила ползвам Пуфис, с малки изключения. Обикновените пуфис ползвахме през студените дни, а фешън колекцията - през топлите, защото от др се обриваше (по-плътни са). От фешън колекцията съм доволна - не са ни пропускали, не се е обривала. Но то си е до детето и до чувствителността на кожата му. Предполагам, че щом досега сте използвали марката, без проблеми, няма да се обрине и от фешъна.

# 38
  • Мнения: 86
Здравейте  Simple Smile
Нали скоро коментирахме подаръци за раждените дни и мен както ме интересуваше повече яслата, така взех, че харесах подарък  Party Прахосмукачка, като с нея се надявам тайничко да остави мойта да си "почива". В момента е скрита, защото като я види и се почва едно сочене и непрестанно повтаряне на "дай". А и сега чистенето е едно огромно приключение, защото ако случайно я докопа после няма вземане! Дори я харесах, бръмчи и дърпа по малко, заради което съм на 100% сигурна, че ще се хареса Mr. Green
Ето я:

# 39
  • Мнения: 14
Ето я:

[/quote]

Владииии може ли да ми дадеш линк или да ми кажеш къде (в кой магазин)  я гледаш тази прахосмукачка, че в нас сме същия случай ... не знам как не и взела душичката още на моята прахосмукачка Simple Smile

# 40
  • Мнения: 86
Аз я гледах на живо в Хиполенд. Ето ти линк http://www.hippoland.net/playgo-detska-prahosmukachka-2v1

# 41
  • Мнения: 14
АУуууу много ти благодаря Влади Simple Smile Страхотна е!!! Още на заплата отивам да я взема, няма да дочакам до рождения ден   Hug

# 42
  • Мнения: 24
Здравейте!!!
Малеее, много време не съм писала..
Хеликаза , с доста закъснение и с огромно извинение, честитя рожденния ден на Ния! Да ви е жива и здрава, щастлива и попътен вятър в живота!!!
За подарък за рожденния ден още не съм мислила....
Киара вече си е голямо момиченце и много разбира всичко , само където още не говори добре, но все повече се опитва да повтаря думички.
Пуфис използвах малко, но много пропускаха и винаги беше мокра и спрях да копувам.
Бубче,извинявай, че още не съм пратила снимка, дано стигна до там скоро!
Много целувки на всичките ни пораснали деца!!!!

# 43
  • Мнения: 56
Привет и от нас със Симката, който вече си е вкъщи при мама и тати след дългото лятно бабино гостуване. Много бърбори този дребосък, направо ни изуми и сега с татко му не можем да му се нарадваме колко се е променил и какво са го научили баба и дядо. Тази седмица мина под надслов изследвания за детска ясла - три дни се гонихме за урина и днес тъкмо събрах и я разлях Laughing
По принцип в понеделник трябва да тръгваме, но май няма да стане, защото ни се появи кашлица и ще го задържим още няколко дни. Лоша работа с това променливо време и фалстарт на яслата, а още по-лоша е, че с голяма мъка пием всякакви сиропи и капки, не знам вие как се справяте....
Да попитам къде трябва да се изпращат снимките за колажа и до кога е срокът?

# 44
  • Мнения: 1 461
Чудя се аз къде се загубихте и що никой не пише... а то аз не съм се записала.  Rolling Eyes

Не че имам какво да ви кажа, ама да си ви следя.  Hug И дано не забравя да избера снимка и да изпратя.  Heart Eyes Снимките се пращат на Бубчето до края на септември. Нал' тъй?

Общи условия

Активация на акаунт