TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 211 501
  • 886
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Благодаря много за информацията.

# 61
  • Мнения: 3
Освен неуредиците с поръчките, някой може ли да ми обясни защо не мога да си видя Баловете в руски сайт. Как могат да се ползват тези Балове по-конкретно?

# 62
  • гр.София
  • Мнения: 13
Освен неуредиците с поръчките, някой може ли да ми обясни защо не мога да си видя Баловете в руски сайт. Как могат да се ползват тези Балове по-конкретно?

Нормално е да има неуредици, нищо ново! Особено с протичането на сертификацията на продуктите в момента.
Баловете можете да си ги погледнете тук:http://tiande.ru/
Отивате на Online-Office и влизате с консултантския си номер и паролата, която имате. Тя трябва да Ви е дадена от Вашия спонсор, който Ви е правил регистрацията или трябва да Ви е известна, ако самостоятелно сте попълвали данните си. След това променяте календара избирате месеца, който Ви интересува. За нов месец баловете се актуализират след девето число, т.е до девето число имате възможност да допълните баловете си.

# 63
  • Мнения: 779
Странно,но по руските форуми масово се пее че шампоана с жен шен спирал косопада,но изсушавал косата 

Много правилно! Моите лични наблюдения за шампоана с корен от жен-шен са също такива. Според мен не е подходящ за боядисана коса, защото наистина оказва такова въздействие. Най-добро влияние в комбинация с маската има върху коса, която не е третирана.

http://bg-spam232-/shop/196/desc/komplekt-s-ekstrakt-ot-zhen-she … 00-g#.Unn9wiel670
това ли е въпросният шампоан? А върху мъже действа ли?

# 64
  • гр.София
  • Мнения: 13
Странно,но по руските форуми масово се пее че шампоана с жен шен спирал косопада,но изсушавал косата 

Много правилно! Моите лични наблюдения за шампоана с корен от жен-шен са също такива. Според мен не е подходящ за боядисана коса, защото наистина оказва такова въздействие. Най-добро влияние в комбинация с маската има върху коса, която не е третирана.

http://bg-spam232-/shop/196/desc/komplekt-s-ekstrakt-ot-zhen-she … 00-g#.Unn9wiel670
това ли е въпросният шампоан? А върху мъже действа ли?

Не, този е коментирания:
Първият линк е към шампоан, който е с екстракт от жен-шен, а втория е с жив корен.

# 65
  • Мнения: 7
Искам да споделя с вас, за резултат споделен в Пазарджик в сряда на презентация- жена от същия град, която е имала планувана операция /поради образувание/ на гърдата в София, четири дни си е слагала от детоксикиращите пластири на Тианде на самата гърда. Отишла в София за операцията, но при направен ефограф се оказало, че няма нищо.
Този случай потвърждава случая с моя приятелка, тя си ги слагаше три денонощия, като ги сменяше и всичко изчезна....тя напипа образувание колкото яйце, имаше синена по гърдата с болка, която отиваше към ръката до лакътя с увеличени лимфни възли.
Приятелката ми има операция преди две години от тумор в гърдата/доброкачествен/ и сега много се оплаши и реши да пробва и е много радостна, че се е разминала с втора операция.
За тези, които не знаят все още за тези пластири, мога да споделя, че се поставят освен на свода на стъпалото ни и на проблемни места- възпалена кост, вода в коляното и т.н

# 66
  • Мнения: 3
Странно, противно на всяка логика моята коса се омазнява след употреба на шампоана с корен от жен-шен. На следващия ден трябва обезателно да я измия. Косата ми не е боядисвана нито къдрена или третирана по някакъв начин.

# 67
  • Мнения: 657
При мен странното е че косата все така си продължава да капе след като вече 2 седмици дори 3 се мия с него,а уж спирал косопада,иначе без балсам не можеш да го ползваш защото наистина страшно изсушава косата.

# 68
  • Мнения: 215
Съвсем се обърках ,омазнява или изсушава.  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 3
Основно изсушава, но при мен действа обратно.

Последна редакция: чт, 14 ное 2013, 07:20 от danitodani

# 70
  • Мнения: 3
Доволна съм от дамските превръзки нефритена свежест. Смятам да почна програмата женско здраве. Чудя се с какъв чай да започна и с какви превръзки. В първа тема доколкото си спомням бяха писали, че има значение с какви превръзки започваш програмата. Много ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.

# 71
  • Мнения: 7
Доволна съм от дамските превръзки нефритена свежест. Смятам да почна програмата женско здраве. Чудя се с какъв чай да започна и с какви превръзки. В първа тема доколкото си спомням бяха писали, че има значение с какви превръзки започваш програмата. Много ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.
Споделете за какъв проблем ги почвате..ако няма такъв, просто вземете нефритена свежест алое или мента-за профилактика.

# 72
  • Мнения: 3
записвам се да следа темичката,регистрирана съм в  TianDe,но заради отсъпките като дистрибутор! Не са ми ясни още нещата  Blush

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Дали някой може да сподели изпробвана схема "Женско здраве" за предпазване от кисти? Една позната е оперирана и се страхува да не й се образува пак.

# 74
  • гр.София
  • Мнения: 13
Дали някой може да сподели изпробвана схема "Женско здраве" за предпазване от кисти? Една позната е оперирана и се страхува да не й се образува пак.

ПОДДЪРЖАЩ КУРС
1.   Фиточай като лечебна напитка
- Фиточаят с ортилия се пие в продължение на 1 месец(един филтър пакетче се залива с чаша вряла вода и се пие три пъти на ден по 1/3 чаша).
След един-два месеца курсът може да се повтори.
2.   Лечебно-профилактични превръзки „Нефритена свежест”
(използват се едновременно с чайовете)
3.   Два пъти годишно се прави курсът, препоръчан при възпалителни заболявания (освен промивките)
Продължителност на курса – един месец, след шест месеца да се повтори.

КУРС ПРИ ВЪЗПАЛИТЕЛНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ НА ЖЕНСКИТЕ ПОЛОВИ ОРГАНИ
1.   Фиточайове като лечебни напитки
- Фиточаят с ортилия се пие в продължение на 15 дни ( едно филтър пакетче се залива с чаша вряла вода и се пие три пъти на ден по 1/3 чаша).
- Прави се почивка от 7-8 дни.
- След това в продължение на 15 дни се пие фиточай „Златен корен”(едно филтър пакетче се залива с чаша вряла вода и се пие три пъти на ден по 1/3 чаша).
- Следва пауза от 7-8 дни.
Описаният цикъл се препоръчва да се повтори два пъти в продължение на три месеца.
2.   Лечебно-профилактични превръзки(използват се едновременно с фиточайовете)
Превръзките „Енергия на билките” се използват в продължение на три месеца(минимум).
3.   Промивки (Цикълът се препоръчва за повишаване на ефекта от програмата)
За промивки се използва фиточаят с ортилия в продължение на 10 дни(едно филтър пакетче се залива с чаша вряла вода, охлажда се и веднъж дневно се прави промивка).
Описаният цикъл се препоръчва да се повтори два пъти в продължение на три месеца.

Общи условия

Активация на акаунт