TianDe-лечебна козметика 2-ра тема

  • 212 072
  • 890
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Благодаря! А има ли минали такава профилактика с положителни отзиви?

# 76
  • гр.София
  • Мнения: 13
Благодаря! А има ли минали такава профилактика с положителни отзиви?

Да, аз имам позната, която има поликистозни яйчници. Тя направи лечебния курс и сега се поддържа с профилактичния. Сподели, че няма оплакване засега и има чувствителна промяна на хормоналния дисбаланс. Имам положителни отзиви от чайовете и дамските превръзки, което потвърждава, че оказват лечебно действие. Аз лично предпочитам този начин на лечение, отколкото да се приемат лекарства. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 780
Здравейте! И аз станах консултант на Тианде на шега. Всъщност заради превръзките да си ги купувам с отстъпка но поразгледах и други продукти и опитах това-онова.
Като всяка компания имат по-хубави и по-лоши продукти, но аз лично съм доволна поне засега.
За превръзките: да и и аз имам охлаждащ ефект, но не мога да кажа че е неприятно. Освен това ако се ползват трайно, поне при мен това чувство на хлад преминава или свиквам с него, не знам. За някакви трайни лечебни свойства не мога да кажа, но като цяло ми оправи теченията, които след раждането на второто дете се бяха засили, иначе другите ми проблеми си стоят. Предполагам ще трябва и повечко търпение и време, т.к. при мен дори и хормоналните продукти не помагаха.
За мостри и аз мисля че би било хубаво да има, но явно такава е политиката. В нашия сервизен център има точно 4 мостри- на два шампоана на един крем и още нещо не помня.
За доставките: да това че отиваш и вземаш на място всичко е голямо удобство.
Нещата които ми допадат засега са пастите за зъби, превръзките, солите, чайовете които пия. Взех се и и един лак- може би е по-траен от други които ползвам, но всъщност много по-съм доволна от това:
http://-spam232-/shop/137/desc/raztvorima-maska-perlena-pudra-100-g
слагам я в крема за лице и ръце и ноктите ми станаха  здрави и нечупливи.
Ще се радвам да споделяте и вие опита си, за да зная кое си струва да се използва.

# 78
  • Мнения: 124
Здравейте! Прочетох и двете теми за Тианде, но се забърках между всички кремове, които предлага марката.
Искам да ми препоръчате крем за лице и за очи, от които ще има ефект относно заличаване на бръчки. На 39 години съм. Кожата ми е чувствителна към мазна,  с мимически бръчки около очите и сенки под очите, с изявена дълбока бръчка между веждите и две бръчки(не толкова дълбоки) около устата. 

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Минавам набързо да похваля спиралата (скъпата), която доскоро беше на промоция. Много съм доволна от нея! Прави миглите красиви и лесно се маха, без да оставя черни следи.

# 80
  • Мнения: 1 780
Забравих да отбележа следното: като цяло продуктите са доста икономични не знам как се получава но примерно пастата за зъби слагам доста по-малко и се ползва по-дълго а в същото време чувството за свежест е доста по-силно.
на въпроса на КК-1 личното ми мнение е че би останала доволна от серията Zhenfei тя е за възраст над 35 против бръчки е и имам вече отзиви за доста добри резултати говоря за експресния пилинг са отзивите но вярвам и другото ще е така удачно.
Може да се комбинира с околоочната маска против бръчки със 100% колаген http://-spam232-/shop/147/desc/okoloochna-maska-protiv-brchki-na … ta-na-100-kolagen
тя обаче е по-скъпа серия и ако човек няма възможност може да опита плацентната им серия която е на половината от цената на серията Зенфей. Също е против бръчки и за възраст над 35, но днес дадох един крем и още нямам отзиви.

# 81
  • Мнения: 124
Благодаря ви за отговора! Остана да реша какво да поръчам  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 780
За информация за продуктите, мога да помогна как аз си я доставям. Т.к. съм с малко дете а сервизният център е в друго населено място и не мога да пътувам търся в нета.
много съм доволна от габровския сайт  WWW.-spam232-  личното ми мнение е че там е най-пълно и точно описан всеки продукт. Иначе вземам името на продукта на руски и си търся клипчета в нета, като понякога научавам съвсем нова и различна информация, т.к. някой продукти имат много различно приложение което няма как да се качи в една брошурка. Но пък човек трбява да знае руски език. Ако някой се интересува ще дам линкове на клипчета.

# 83
  • гр.София
  • Мнения: 13
Здравейте! Simple Smile
Наближава Коледа и имаме възможност да изберем подаръци за любимите ни хора. Промоциите за месец декември са вече валидни. Компанията попълва асортимента си от продукти за грижа за лицето с две нови козметични серии. Можете да погледнете тук:
Коледни промоции

# 84
  • Мнения: 1 780
Аз исках да попитам, ако някой е ползвал нещо но е недоволен или не му е паснало, дали не може да си направим тема за размяна или продажба на такива артикули, примерно аз искам да опитам шампоана с жен, шен но не ми се взема цял, първо ми е много като грамаж, после ако не е удачен за моята коса какво да го правя толкова. Бих разменила шампоана с алое вера за обем, който ми прави много мека косата но за съжаление не дава никакъв обем за друг, примерно за тоя с жен, шен. Не знам дали това е по правилата на форума, но ще се радвам ако има други подръжници на тая идея.
промоциите, новите изглеждат страхотни.
 И относно шампоана с корен жен шен вярно ли е че се разрежда с вода защото бил гъст? Не би ли могла така да се промени състава му, ще обясня защо питам на мен ми казаха в нашияофис че примерно пастите за зъби не се мокрят с вода защото така съставките намаляват действието си т.к. са натуралпи и влизат веднага в реакцияс хлора от водата, а се търка на сухо и после се отмиват, та идеята да пълня шампоана с вода защото бил гъст ми се струва нелогична.

Последна редакция: пн, 16 дек 2013, 18:00 от opelcorsa

# 85
  • Мнения: 7
ЗДРАВЕЙГЕ ДАМИ!!
Скоро не съм влизала и прочетох мненията ви, въпросите ви, и ако мога набързо ще отговоря.
Най напред за превръзките: мога да кажа, от личен опит и резултати на познати, че действат. Много жени с течения, болезнен цикъл, кисти, миомни възли решиха проблемите си. Аз имах два миомни възела, които вече ги няма, както и обилни кръвотечения, поради навлизане в критична възраст-за радост цикъла ми се регулира/ а беше по 20 дни/, като и това, че се чувствам невероятно, в смисъл няма вълни, топли студени, както бяха, просто нищо такова не чувствам.
Препоръчвайте ги за такива проблеми според мен, защото е по добрия начин, вместо хапчета. ДА, ние не сме лекари, но резултатите са факт, а нека всеки сам да избира. Има и два случая на бременни мами, а са имали проблеми ми споделиха колеги.
Най добре е, поне два пъти в годината да ползваме нефритена свежест като профилактика, ако нямаме проблеми. Ако имаме обаче, е нужно наистина да се направи по дълго време-2-3 мес, нефритена свежест, енергия и 24 часовите/единичните/ заедно с чая ОРТИЛИЯ и ЗЛАТЕН КОРЕН!
Сега накратко за шампоана Жен шен, от нашите руски представители съм чувала на презентации, че по принцип не бива никога да слагаме шампоана / не става въпрос за тези на Тианде а за всеки/директно на главата си, защото е стресираме, затова трябва в дланта си да поставим шампоан, като прибавим малко вода и лека разбъркаме, след което поставяме на главата и се мием.

# 86
  • Мнения: 1 780
van70 Благодаря Всъщност момичето с което говорих си го е разредило в опаковката и затова се зачудих дали така е правилно

# 87
  • Мнения: 4
искам да се излекувам от поликистозни яй4ници и бяло те4ение с 4ая и превразките,само се питам не трябва ли и приятеля ми да приема нещо заедно с мен защото ако аз се излекувам от те4ението то след...... Blushтой отново ще ме зарази като преносител и вси4ко ще се повтори отна4ало жапроса ми е имали нещо и за него да пие ,да си слага нещто newsm78

# 88
  • Мнения: 444
След като ползвах шампоана и маската против оплешивяване и не се получи желания ефект, реших да опитам със серията за стимулиране растежа на косата на Bio Rehab. Купих и 3-те продукта- вече ги ползвам около 10 дни. При първите 1-2 измивания не усетих нищо особено, но после прочетох в един сайт, че за по-голям ефект маската трябва да престои около 20 минути с найлон и кърпа отгоре.Взех да го правя така- при първият престой с маската усетих известно парене на кожата на главата, следващият път цялата ми глава пламна- но се търпеше де, а вчера като държах маската на главата си почти не усетих парене. Ползвам и тоника всяка сутрин и вечер, но количеството е твърде малко за да стигне за цялата глава, понеже косата ми е разредена общо взето навсякъде, така че я мажа само отпред и отгоре. Исках да питам някой който е ползвал тези продукти как са му се отразили, дали имат ефект откъм сгъстяване на косата, или поне удебеляване на косъма.

# 89
  • Мнения: 4
Едно време,когато бях малка баба ми миеше косата така.Първо слагаше шампоан в ръката си ,после му добавяше вода и 4ак после го нанасяше на косата ми.Може би наистина да е имало защо Thinking.
    Аз съм ползвала лепенките за нос 4ерните (с бамбук) и белите.Мога да кажа 4е съм много доволна,тези белите не толкова,но 4ерните наистина са хубави.

Общи условия

Активация на акаунт