Априлска Мама бременее, щастие в очите грее :)

  • 30 229
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Момичета, съжалявам, че пропуснах "чужбината", добавена е  Hug

# 61
  • Мнения: 21
Мммммммм гледам за китайско си пишете,само това не ми се беше прияждало хахахах,но ето че ще и това ще хапвам скоро Simple Smile
Сега да се оплача...Оказва се че съм с отлепване и трябва да пазя леглото вкъщи...Озадачиме само факта ,че на вчерашния ехогравски преглед ми излезе че съм в 7 г.с и 4 дни и 12.8 мм. а ,днес на по-хубавия (вагинален) ехограф ме изкара в 8 гс. и 3 дни и с размери 16.8 мм , това си е 1 седмица разминаване...
Има ли други мами с които са били с отлепване?

# 62
  • Мнения: 567
записвам се и аз в новата темичка  Laughing

# 63
  • Мнения: 361
Пускам ви една забавна песен преди лягане - за мама, тати и аз - http://youtu.be/h6eoWvLsdEg

# 64
  • Мнения: 288
Мили момичета, новата тема е прекрасна! Браво на инициаторите! Аз обаче ви напускам засега ... Днес и втория лекар потвърди - сърдечна дейност няма Sad
Здраве да е! Вярвам, че скоро ще успеем пак!
Желая ви леко бременеене, само положителни емоции и прекрасни бебчета следващата пролет!
Всички сте чудесни   bouquet

# 65
  • Мнения: 276
Мили момичета, новата тема е прекрасна! Браво на инициаторите! Аз обаче ви напускам засега ... Днес и втория лекар потвърди - сърдечна дейност няма Sad
Здраве да е! Вярвам, че скоро ще успеем пак!
Желая ви леко бременеене, само положителни емоции и прекрасни бебчета следващата пролет!
Всички сте чудесни   bouquet
Мила съжелявам много вяра и надежда
Сигурна съм че скоро отново ще видиш двете чертички и този път със щастлив край
Имаш едно слънчице което да те подкрепи и вдъхне сили
На всеки му било писано да мине през нещо но трябва да сме силни винаги в труден момент може да се усмихнеш за нещо което е в живота ни
Мммммммм гледам за китайско си пишете,само това не ми се беше прияждало хахахах,но ето че ще и това ще хапвам скоро Simple Smile
Сега да се оплача...Оказва се че съм с отлепване и трябва да пазя леглото вкъщи...Озадачиме само факта ,че на вчерашния ехогравски преглед ми излезе че съм в 7 г.с и 4 дни и 12.8 мм. а ,днес на по-хубавия (вагинален) ехограф ме изкара в 8 гс. и 3 дни и с размери 16.8 мм , това си е 1 седмица разминаване...
Има ли други мами с които са били с отлепване?
Съжелявам ,че трябва да лежиш но кати се налага важното е да сте добре с бебчо
А има ли кой да гледа другото ангелче и да ти помага
Дано бързо всичко отшуми и да се радваш на лека бременост след това

# 66
  • София
  • Мнения: 1 079
Имаме си сърчице и си отговаряме на 7 г.с. без малко.Включиха ми още лекарства и продължаваме да  мързелуваме.Доки спомена,че ще ме прехвърли при нея за ЖК,което страшно ме успокоява.

adyto,много тъжно,но за съжаление никой не е застрахован Hug Hug HugБързо възстановяване и смело напред Peace

# 67
  • Мнения: 16
Мили момичета, новата тема е прекрасна! Браво на инициаторите! Аз обаче ви напускам засега ... Днес и втория лекар потвърди - сърдечна дейност няма Sad
Здраве да е! Вярвам, че скоро ще успеем пак!
Желая ви леко бременеене, само положителни емоции и прекрасни бебчета следващата пролет!
Всички сте чудесни   bouquet

Предполагам какво ти е......много съжалявам Cry

# 68
  • Мнения: 18
Dallcheto, aз съвсем не искам да обидя никой със "зодия овца", малко грубо звучи, но не вкарвам лоши чувства, то моето чувство за хумор е едно такова.... Joy Със сигурност има готини хора овни, просто аз не познавам никакви Simple Smile И аз имам една зодия, с която изобщо не се спогаждам, но няма да я споменавам, че току виж се окажете половината от нея Grinning

От това китайско така ме боля корем вечерта....много се упшалих, че е нещо с бебето и трябва да отида в болницата да ме прегледат, ама като няма на кой да оставя детето...абсолютно на никого, ММ в командировка, родителите надалеч, най-близките приятели всички на море отидоха тази седмица....добре, че се оказа от китайското, поне така предполагам. Явно ще трябва да го изключа от менюто вече....Не знаех, че му слагат мононатриев глутамат, още една причина да не го доближавам повече  Sad

# 69
  • Мнения: 0
Privet na vsichki aprilski mami!

Vijdam, che ima lista s terminite. Chudesno! Da se vklicha i az s 24.04., pone spored internet izchisliavania.

# 70
  • USA
  • Мнения: 675
adyto, много съжалявам! Каквото зависи от теб го правиш, пък другото няма как да го контролираш. Дано следващият път всичко да е наред!

# 71
  • Мнения: 567
adyto  Hug  Hug  Hug

# 72
  • Мнения: 1 107
adyto Hug И скоро да ни се похвалиш!

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 2
adyto, съжалявам! Само бъди спокойна и всичко ще се нареди  Hug  Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 183
Adyto, щом веднъж ви е споходило щастието, пак ще се случи, но този път ще извървите пътя докрай. Вярвам, че няма случайни неща.

Maminka 85,  и аз пазя леглото (е, не все легнала, но почивам). И не се занимавам с никаква домакинска работа.  Всичко ще е наред. Стискай зъби докато влезем в 4 месец и вече има образувана плацента.

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 09:20 от mylili

Общи условия

Активация на акаунт