НОЕМВРИйската дружина е в последната третина - Тема 14

  • 26 211
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 520
А Симонка дръж се с твоя кръст. Резерви части тази седмица няма да има,изчерпаха се .
 Приятен ти ПЪРВИ обяд и харчене на пари. 

Те мъжете са така. Дори и да си купи чорапи сам,после няма да знае къде да ги държи.
Скрит текст:
Баща ми вече 27 години живее в една къща с майка ми и още НЕ знае къде му седят гащите  Embarassed и чорапите. ooooh!

# 721
  • Мнения: 6
Момичета, знаете ли, че установявам, че сме доста малко  Thinking Пишем си само едни и същи и доста момичета изобщо не се включват в темата. Надявам се да са добре  Praynig
и аз това забелязах ама от отдавна поне 4-5 теми...що така
за къпането и аз съм чувала че първите дни може и само с водичка да се мие а като падне пъпчето вече може и с козметика но всеки сам си го решава това а за солта за пръв път чувам....
мами аз отивам на у-ще за родители с бремнния си мозък не помня темата защото се записах преди 20 дена като бях на отворени врати ама отивам ако не др да убия малко време дано да кажат нещо интересно  в русенското АГ Peace после ще разказвам ако има какво де  newsm78

# 722
  • Мнения: 6
Здравейте момичета аз имах проблем с компа от известно време.Какви са тези глупости за солене на детето бабини измислици.Аз не бих го солила в никакъв случай.Вие ще ходите ли на отворените врати в Втора градска за да разказвате после

# 723
  • Мнения: 90
Добър ви ден и от мен Hug
Относно къпането и осоляването съм против, педиатърката на дъщеря ми въпреки че беше 60г , каза, че това се отричало от доста години. Имало бебета с по-чувствителна кожа и солта може да разрани и направи цялото бебе на екземи. Но пак казвам въпрос на кожа Heart Eyes
Дъщеря ми не е осолявана и си ми рише прекрасно...къпене му е майката  Naughty
Мисля, също бебето да го къпя всеки ден цялото поне както кака му до 6-я месец. Мисля, че няма нищо по -добро като гледката на току що изкъпано и ухаещо на сапунче бебе..... Crazy

# 724
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile
Едва днес наваксах с четенето  Simple Smile Няколко дни ви изпуснах и сега зор  Grinning В петък правихме сватба и вече официално съм госпожа  newsm03 Малко поизморих бебка и затова от събота на обяд до вчера сутринта не бях ставала от леглото. Бях с едни много неприятни болки, но мисля че всичко вече е наред след почивката. Вчера бях и на преглед, май всичко е наред, според лекарката отговаря на седмиците си, тежи 1600 гр. Но си продължавам с всички хапчета  Sad
Сега чакам с нетърпение новата темичка.
Пожелавам ви лек ден  Hug

# 725
  • Мнения: 520
poly_p Честито. Дълъг и щастлив семеен живот ви желая,изпълнен с много детски смях.

# 726
  • Мнения: 14
Поли, честито и от мен и чакаме снимки!   bouquet

# 727
  • Мнения: 6
Честито за сватбата много щастие и дълъг семеен живот и пълна къща с деца

# 728
  • София
  • Мнения: 8
Дорис мерси за босилека.И аз мислех да се поразровя в нета за нея и май не е добре да я пия, ще си продължавам с кашлицата явно.

# 729
  • Мнения: 1 298
Здравейте, тези дни нещо не ми се пише, не ми се и чете, надявам се да ме извините  Simple Smile, след тея безсъници колко дни и сега все ми се спи и гледам да си почивам и от компютъра даже, вече съм значително по-добре, пак има неразположения и задух от време на време, но е поносимо  Simple Smile. Вчера мислех пак да си изкарам вечерта на компа с вас, но ММ реши да го караме носталгично, че цяла вечер си говорихме, гледахме телевизия и си припомняхме случки от началото на връзката ни, абе хубаво си изкарахме двамата в леглото в приказки  Laughing Laughing
По темата за педиатрите, аз още преди два месеца питах моя личен, който е и педиатър и той се съгласи бебето да е при него, каза че няма проблем и да му се обадя от болницата деня преди изписването, за да се разберем кога ще дойде в къщи.
KuKumqlka, дано вече си по-добре и контракциите да са минали  Hug
Рали, дано и ти си добре, не разбрах за болничен ли си в болница или нещо по-сериозно, за седмиците да в 29 г.с си  Grinning
Джени, дано и при теб вчерашните контракции да са отминали и да не са били сериозни  Hug
Вампи, дано да е минала операцията на венеца успешно и вече да си добре, бързо оправяне  Hug
Радвам се, че и при Кукумялка и Джени са отминали контракциите и че сте добре  Hug
За къпането, аз смятам да го къпя всеки ден, ще видя вече с какво дали само с вода или със шампоан, сапун.
maiamiii, браво за успешното преместване, наистина те нямаше доста време  Grinning
Гери и Габи, дано скоро ти мине кашлицата, наистина е много неприятно и аз сега съм така от асмата и все се страхувам от това бухане дали не притеснявам бебка  Sad
Симонка, дано прегледа мине добре и после и ходенето по магазините, да пишеш после какво е станало  Grinning
Джуджето , това загащите е забавно и леко смешно, значи да не се надявам, че моят ще се научи къде са, айде за чорапите сам се оправя, но гащи винаги иска аз да му давам  Joy Grinning
poly_p, честито   bouquet, дълъг и щастлив семеен живот ти пожелавам  Hug  bouquet

# 730
  • Мнения: 0
Здравейте мами, отдавна не съм писала,но в работата е много натоварено и едва смогваме с бебчо.
Поли,честито много щастие и сполтен живот ви желая Hug
За къпането аз съм купила един разтвор на Мустела без отмиване,с който с памуче ще забърсвам,докато падне пъпчето.После всеки ден баня  Grinning
Всички вече сме с някакви болежки,я запушен нос,я кръст, я крака...ама няма начин важното е бебчетата да са добре  Peace
Аз отивам да ви чета,че съвсем съм ви изпуснала  ooooh!

# 731
  • Мнения: 0
Благодаря ви за пожеланията Hug
Аз си пожелавам живо и здраво бебче, същото пожелавам и на всяка една от вас. Живот и здраве като ни дойде времето всички да си гушкаме сладките бебоци   ylinfant

# 732
  • Мнения: 94
Поли, честито и от мен! Желая ви щастлив семеен живот, изпълнен с много разбирателство, любов и весел детски смях! Simple Smile
Вчера си взех последния болничен за 20 дена и следващия ще е 45дневния, още не ми се вярва, ама то си дойде!  Shocked
Рейни, Дестъни, аз ви разбирам напълно какво имате предвид. Имам пример с дете на годинка и половина, което повръща, когато не стане на неговата. Страшни манипулатори са някои малки и мнг трябва да се внимава. По мои наблюдения такива деца са на майки, които са се вманиачили по децата си, включително са загърбили половинката си, откакто са станали родители.  Тези майки правят децата си несамостоятелни. Като например моя близка, която има дете на 5 и то не може да се обува само. А защо не се обува? Защото мама не му позволява и вечно търчи след него. Но според мен се говори за различни неща и затова не става ясно. Гушкането и обичта са си едно, преобладават през по-голямата част от времето, но детето трябва да си знае кое е позволено и кое не, то винаги пробва дали ще му мине номера. Иначе малки шушулчета, които още незнаят къде се намират мнг ясно, че не е редно да се оставят както този Спок съветва да плачат 30-40 мин  Shocked Те си искат топлинката и сигурността на мама, ударите на сърцето и, миризмата и. Често се чувстват добре, ако не са гушнати в мама, поне да са увити в дреха, която мирише на нея. Препоръчвам Изкуството да бъдеш родител на д-р Фицхю Додсън и Най щастливото бебе на д-р Харви Карп (новият Спок), за тези на които им се чете подобна литература.
До падането на пъпчето малкия го къпахме над един по-голям леген, после вече в коритото. Той мнг плачеше, но не сме пропускали къпане. Сега незная дали ще къпя всяка вечер толкова основно. Ако ака като батко си на всяка смяна на памперс и съответно се мие всеки път може и да пропускам някоя вечер. Къпехме го с гел и шампоан, после съм го мазала. Сега май в началото ще мия само с вода.
За осоляване, мас, зехтин, яйце във водата и незнам си още какво - не съм привърженик. Мен са ме осолявали, омазнявали и т.н., нищо ми няма, но сега е мнг по-различно. Днешните деца нямат качеството на въздуха, храната и т.н., които ние сме имали и са мнг склонни към алергии. На малкият му се появи атопичен дерматит, когато стана на 1 г., от мръсния въздух. За 1 седмица на море изчезна, върнахме се пак се появи, отидохме на вилата за 2 седмици и го прибрах с чиста кожа, на 5тия ден пак се изприщи целия.
Мен ме тресат ясленски емоции в момента! ooooh!

# 733
  • Мнения: 209
И аз не смятам да посолявам водата за къпане  Peace Мисля да го къпя всеки ден и се чудя още с козметика или без, но така като гледам на момента ще се решава.
Поли , Честито! Дълъг и щастлив семеен живот!
И според мен си пишем тука 20-30 момичета (има ли и толкова) , а колко записани има на 1-ва стр..  newsm78
Маги , една приятелка ражда в Англия и ми каза същото ,че там ако родилката е добре и си е родила нормално и няма усложнения - изписват след броени часове или денонощие.Тя е имала изтощително раждане и затова е преспала в болницата, но на сутринта с багажчето и домой. Whistling

ММ вчера ме изненада. Купил ми две спортни долнища на анцуг, 2 чифта кецове и тениска  и ги избрал по негов вкус. Като ги пробвах така ме гледаше,че му капеха очите по мен  Mr. Green Много мило ми стана.Е така си решил човека да ме облече по негов си избор.С кеф ще си нося нещата  Heart Eyes
След 4-5 дни започвам да пера на бебока дрешките обаче се чудя като ги изпера и изгладя и ако ги наредя в шкафа му дали няма да хванат прах през оставащия месец и половина??? То все едно не съм ги прала.Шкафа си е с вратички.. в смисъл не е с отворени рафтове.. ама знам ли  newsm78
И праха за пране не съм избрала.. помня ,че коментирахте някъде по- назад.Искам освен прахът да хубав и ароматът да е нашият аромат..да си ме грабне и да си ми хареса и да си караме с него.

# 734
  • Мнения: 520
Рейни една приятелка роди миналата седмица и дрешките ги беше изпрала и изгладила около месец предварително.После в шкафа с чекмеджета ( скрин) ги беше прибрала в малки  прозрачни пликчета нещата.Примерно бодитата с късо ръкавче в едно пликче които се затваря,гащеризончетата в друго. От тези пликчета за санвичи които го водят с цип.Който се затварят.

Общи условия

Активация на акаунт