. Тема за 6 , Хазал за 6 , абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !
. Тема за 6 , Хазал за 6 , абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !
. Тема за 6 , Хазал за 6 , абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !
. Тема за 6 , Хазал за 6 , абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !



добре е станала темата

писана е със мастилце

Препоръчани теми