Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  newsm51 .  Тема за 6 , Хазал за 6 ,  абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !

Тук е вече баба Мая
с коментар за Сарънкая
Кви са тези лютеници
по Сарънкови устици
Ча не люби зарзавати
дет приготвен от домати !
В пресата бе новината
Ча отслабва със месата !
А къде е най месцетооо ?
На Хазалка по телцетооо !!!
 smile3534
[/left]

# 16
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейте на всички  newsm51 .  Тема за 6 , Хазал за 6 ,  абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !

Тук е вече баба Мая
с коментар за Сарънкая
Кви са тези лютеници
по Сарънкови устици
Ча не люби зарзавати
дет приготвен от домати !
В пресата бе новината
Ча отслабва със месата !
А къде е най месцетооо ?
На Хазалка по телцетооо !!!
 smile3534
[/left]
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 426
Баба Мая hahaha hahaha hahaha,чудничко Hug
една готина Сехерлита Peace,много ме кефи актрисата

# 18
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ай аз ви зарезвам, отиам да четем на гръцки...цела вечер шъ философствам... Whistling

Ярън си чекам махмула от Влъхвите.... Joy

Хади бай, бай... Laughing

# 19
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Зизу, Hug благодаря за темата...  bouquet Готина темичка се е получила... Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 31 670
  bouquet за темата

# 21
  • Мнения: 298
Здравейте на всички  newsm51 .  Тема за 6 , Хазал за 6 ,  абе всичко 6 . Колко малко му трябва на човек ! Гледам редите рими за стихозбирка , ето моя скромен принос . Не ме замергайте само с домати !

Тук е вече баба Мая
с коментар за Сарънкая
Кви са тези лютеници
по Сарънкови устици
Ча не люби зарзавати
дет приготвен от домати !
В пресата бе новината
Ча отслабва със месата !
А къде е най месцетооо ?
На Хазалка по телцетооо !!!
 smile3534
[/left]
newsm62

Баба Мая  welcome

# 22
  • Мнения: 0
С благодарност към Ирка за всички клипчета които сътвори! Неуморна бе ! Евалла !
Нашта Ирка полиглотка
Зърнах новата ти фотка
С тез ботушки посред лято
Ще ти се потят краката
Хубаво сега ме чуй !
Маратонките обуй !
Пращам те командировка
Не ти трябва подготовка !
Бързо бягай към Стамбула,
ако веч си се обула !
Клипчетата да представиш
Диспансера да прославиш !
 smile3525

П.П  Абе имам и още ама дъщерята вика да не се излагам на дърти години , че ме пере сачмата ,ама на мен ми е хубаво с вас и това е !!!
[/left]

# 23
# 24
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Браво, Зизу, поздравления и за всички дали идеи, колажи всичко е хубаво, пълни очите
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 34
Яманчо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
                                                     
Зизунке  Hug  bouquet Hug  bouquet Hug добре е станала темата  newsm10 newsm10 newsm10

Скрит текст:


Дани ето я и мойта книжка Winkписана е със мастилце Hug Hug Hug
много е хубаво, изпълваме със спокойствие и добро чувство като го гледам този колаж, браво, супер сте в правенето им,благодаря ,че го правите за нас

# 27
  • София
  • Мнения: 1 426
Ан тъй,натуитихме сме и пак тук кацнахме Joy Joy Joy Joy
Баба Мая,тук няма дърти,всички сме млади,млади и готини,давай и се не бой,на правилното място си Hug.Айде,аз зачезвам за малко да се черпавам,ей ви и на вас Hug,ловкам ви Heart Eyes
Скрит текст:

# 28
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
има туит за
 #GonlumuzunPrensiTolgahanSayışman

# 29
  • София
  • Мнения: 31 670
превеждайте тези туитове, че аз не съм още много наясно с twitter  Tired

Този за Толгахан ли е?

Общи условия

Активация на акаунт