Готини сме ний мадами, ще бъдем Февруарски мами ! - Тема 5

  • 34 966
  • 759
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 28
Иначе днес си взех сутиени за кърмене от H&M, знам че е още супер рано, но минах и видях, че има 2 за 24лв, памучни, много хубави ми се видяха и с добра цена, та си ги взех Simple Smile Общо взето това ми е първата "бременна" покупка засега, освен 2 чифта дънки за бременни  Grinning

# 541
  • Мнения: 17
Добро утро момичета.
uleto88 да мила, харесала съм тъмно синята с бяло по "таванчето" Hug
Момичета, снощи не съм спала, то не беше болка в зъбите, то не беше обрив по вътрешната част на китката и гърдите - направо кошмар! Влизам в банята и днес ще ида при АГ-то ми, трябваше да ида на 27ми, но се филмирах и отивам веднага. Обрива сърби и боли едновременно. Снощи си поплаках дори по никое време newsm17 дано да няма проблеми! Ще се отчета след прегледа Hug

# 542
  • Мнения: 115
Добро урто !
Злати , дано мине бързо обрива.
Thea преносимите кошари са удобни. Нашата имаше горно и долно ниво. Беше при  родителите ми и като им годихме на гости Мики спеше там. Съгласна съм с uleto88  за отвора с цип (вчера "в скрит текст" бях пуснала снимки има и 2 на преносимата кошара)

Хубав ден ви желая и успешна нова седмица!!! Hug

# 543
  • Мнения: 49
Здравейте момичета:)Казвам се Цветелина,28г.,първа бременност от Пловдив.Терминът ми е на 25.02.2014г.Чета ви от доста време и ето,записвам се и аз.Виждам,че обсъждате колички,кошарки.Ние ще поизчакаме с покупките,мислим,че е рано още.Пък и декември месец вероятно ще има доста коледни намаления...Приятен ден на всички:)

# 544
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен, февруарски мами! Малко късно се включвам, но имаше много за четене  Simple Smile
Аз съм на 27 год. от гр. Благоевград, първа бременност и сме в очакване на момиченце   stork-girl  с термин - 17 февруари
Бременноста ми следи доц. Карагьозова, МЦ"Фемина" и до сега всичко върви нормално. От една седмица насам вече я усещам малката калпазанка, като лекичко побутване ниско долу. Чувството е много приятно  Simple Smile
Гледам че вече обсъждате избора на колички, кошарки и т.н. Аз отдавна се ровя из сайтовете, но при това изобилие от марки и модели, избора наистина ще бъде труден. За сега много ми харесват моделите на CAM, но ще видим...има време Simple Smile

# 545
  • Мнения: 18
Здравейте divine afflatus  и  evenceto_ .Добре дошли  smile3525 . Аз също съм нова, но всички в групата са много мили и отзивчиви и със сигурност тук ще намерите подкрепа и отговор на въпросите си от майките с по-голям опит, повече познания, а понякога просто една друга гледна точка Simple Smile
divine afflatus моят термин също е  25.02.2013г и на мен ми е първа бременност  Hug
zlati_baikova едва ли е нещо сериозно, аз лично имах побъркващ сърбеж по ръцете в първия месец от бременността, беше ужасен, но нямах обрив. Със зъбите също имах проблеми, но и те отшумяха. Стискам палци всичко да е ОК Simple Smile
Хубав ден на всички   bouquet

# 546
  • Мнения: 17
Ето ме, момичета. Всичко с нас е наред, бебчо е вече 400 гр. Лекаря ми ми честити половината от бременността, бебчо се дупеше в началото, но и моя лекар потвърди със 100% мъж, вече 3 х 100% Grinning
За обрива, каза че не е майтап работа и добре, че съм отишла на време изписа ми мехлеми за мазане, тъй като се водя в болнични и не можа да ми даде направление, но каза, че му е ясно от какво са. За зъбчето каза да отивам да го вадя щом е мъдрец и само стоматолога да внимава с упойката. Записах си час за 14.15 и вече съм по спокойна  Hug
Добре дошли на evenceto_ и divene afflatus приятен престой, тук при нас се надявам да имате само положителни емоции!

# 547
  • Мнения: 204
Добре дошли на новите попълнения и лека бременност до края .
Злати защо като си в болничен не можеш да взимах направление? Радвам се че всичко е наред и сте овладяли положението

# 548
  • Мнения: 17
Ами Веси не можах да разбера защо, но е така. Свекито ме предупреди, че няма да ми даде направление, но пусто му притеснение отидох и то пак добре, че са моите филми, защото човека каза, че не бива да стоим с обриви, болни зъбки и други оплаквания. Абе както и да е, важното е, че всичко е ОК Hug

# 549
  • Мнения: 82

zlati_baikova на мен от няколко дни ми излиза една много сърбяща пъпчица (не е обрив, само една е) и всеки път на различно място от тялото, посърби ме малко, изчезне и след известно време се появи на друго място и така си играе с мен гадинката  Rage
Порових се из нета и на няколко места прочетох, че това е някаква "уртикария на бременността" и е нормално явление и изчезва след раждането. Дано не е нещо притеснително, но е много дразнещо, чувстваш се като някоя крастава жаба, дано изчезне по-скоро

# 550
  • София
  • Мнения: 2 130
здравейте и добре дошли на новите мамита. Лека бременност до края.
Злати аз като се замислих сега аз така цяло лято имах разни обриви. При мен бяха на раменете. Дразнеха ме и ме сърбяха, но не съм ходила на лекар. Минаха си ей така с времето.
До колкото знам сега ни спада малко имунитета и за това се появяват разни подобни алергий. Аз кихам постоянно от 3-4 месеца вече . Кихам дори и докато спя. Ужасно е и ми писна вече, но няма как търпя, н е ми се пият излишни лекарства. ЩЕ преминат тези неща според мен.
Хубав ден на всички.

# 551
  • Мнения: 17
evenceto_ и аз мисля, че при теб няма да е притеснително, но при мен си е обрив, ама обрив да видиш - ситни пъпчици, адски сърбеж по вътрешната и външната част на китките и по гърдите (по скоро деколтето и много малка част от гърдите) абе ад ви казвам, снощи като крастава съм се чесала цяла нощ
А твоята досадница дето те тормози се надявам скоро да изчезне, иначе и аз четох, че е нормално, но това моето определено не може, а и не трябва  да се изтрае още 4 месеца.
guerry аз ще се мажа, нищо няма да пия, но аз съм на мнение, че всяко нещо трябва да се споделя с лекар, а не да се само лекувам или да чакам само да отмине.
Не са обикновени пъпчици, които сърбят направиха ми ръцете на рани.
Оф иначе и аз без да съм бременна целогодишно ми излизат някакви пъпки на места, лятото особено заради слънцето си ходя с чудни обриви по лактите  smile3521 казвам ви, голям кеф е Grinning
Тhea стискай стискай ми палци, че мен упойката ме плаши, като децата съм страх ме е от игли Grinning
Лекаря каза, че е от бременността, но не бива да се подценяват тези обриви. Иначе коремчето ми хвръкна, само че не знам как да споделя с вас Grinning  Hug

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 13:00 от zlati_baikova

# 552
  • Мнения: 80
Влизам набързо да кажа "Чао", че след час потегляме. Нещо ме опъва долу в дясно и то точно преди да тръгнем.  Close Дано да мине, че...
Момичета, вашите коремчета растат ли? Моето е едно мини, едвам се забелязва  Rolling Eyes

За кошарката и аз не бих взела на 4 колела. Задължително ще е на 2 степени матрака. Благодаря за съветите Hug

Злати, от какво се е получил този обрив? Стискам палци за ваденето на зъба. Аз моите мъдреци ги вадих преди години, голямо шоу беше, чак доктора се озори....

Хайде, лека от мен.

# 553
  • София
  • Мнения: 2 130
Zlati ти определено си си с хубав обрив. Мажи се. При мен беше по поносимо и мина. Виж и какво хапваш, като дете така се изривах от нитратите в салатите и чак ме мислеха за шаркава.
Дано мине по бързо  Hug

# 554
  • Мнения: 82
както казва моят шеф: "майка не се става лесно", важното е всичко да е наред с бебоците, а ние каквото трябва ще изтърпим, какво друго ни остава...

Общи условия

Активация на акаунт