Готини сме ний мадами, ще бъдем Февруарски мами ! - Тема 5

  • 34 949
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 89
Ние с таткото иамаме брак от 6 год, а сме заедно от 9 год. Не мога да кажа,че подписа е променил нещо. Ако можех да върна времето назад,бих пропуснала този момент. Може би беше грешка,но минало-свършено. Wink
За дрехите,аз имам едни дънки,които купих от Продавалник. Страхотни са,сякъш не са носени за 3лв.  Simple Smile Мисля още едни да си купя,имам и няколко панталона от първата бременност.
За ритането,моето също вече стабилно си ме ритка и се усеща спокойно през корема. Друг е въпроса,че нашия татко изпитва ужас от корема ми,особено когато мърда и не иска въобще да е около мен в този момент. Laughing

# 706
  • Мнения: 17
хахаха uleto88 и вашия ли? Нашия го беше страх, но една вечер го приех, че сякаш не иска да пипне коремчето, реев да видиш и той се сконфузи и се престраши Grinning а от тогава, чак досажда с това да пипне коремчето - хареса му.  smile3521
В продавалника как да открия дрешки за бременни има ли го като опция при търсенето? Сигурно повече от година не съм влизала там, но утре ще поразгледам, страхотна идея ми даде Hug
Утре сутрин съм пак при доки да пусна контролните изследвания за кръв и урина (че онзи ден си бях закусила) и после ще ходя да си търся дрешки, че горката аз - гърдероба ще се пръсне, а нямам какво да облека  hahaha
Лека нощ, мами, до утре  bouquet

# 707
  • Мнения: 10
Добро утро мамчета .
С пожелание само за положителни емоции и  един слънчев ден . Поне тук при нас още от сутринта се очертава приказно време .
Относно ритничетата доста осезаемо се усещат и нашя татко също няма търпение да положи ръка на корема ми и да ги усети . Бъдещия батко и той . Всички говорим на бебо в мъжки род даже вече и с името му . Още когато разбрах че съм бременна казах , че е момче и несе излъгах , таткото и той имаше това чуство .
Нещо комично вчера отивам до фурната за хляб по клинче и ме пипат ама ти бременна ли си  Laughing защото аз досега все в по широки дрехи се разхождах . И вечерта когато таткото се прибира от работа му казвам ,, аз ти казвах , че всички ме мислят че съм напълняла ама ти невярваше ,,.
Много поздрави на всички и прегръдки от слънчева Турция .

# 708
  • Мнения: 76
добро утро прекрасни бремелинки! Как сте? Ние с моята бебка сме добре. утре ни предстои прегледа при доки. Да ви се похваля... Вчера за пръв път ми правиха запис на тоновете на бебенцето. Много се развълнувах. Прегръщам ви и ви пожелавам само хубави моменти и много положителни емоции.  Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 1 096
И аз от 16 г.с. имам пърхане в корема. Напоследък усещанията са по-силни, но нашата принцеска още не иска да се покаже на баща си. Дори и аз като си сложа ръката, пак спира да мърда. Ами срамежливичка си е Simple Smile Аз ходя на ЖК по касата и докторката в 18 г.с. не можа да ми каже пол, ходя и на частно в Надежда - там още в 12 г.с. ми казаха,че ще е мома. Не смея напълно да вярвам,въпреки че много искаме момиченце, понеже и аз знам,че най-често грешки се правят при момичета.
Относно бракът - при нас аз много исках да се видя като булка, а за ММ не беше от толкова голямо значение дали ще подпишем. Обаче миналата година ми предложи, направихме вълшебна сватба и той сега разказва как било прекрасно да се ожени човек и да изживее този момент. И много често си тананика песента от първия ни танц Simple Smile

# 710
  • Мнения: 29
Здравейте мили мами! Не съм се включвала доста одавна, тъй като месец бях в болницата....такова повръщане  Sick ми се отключи, че чак в чудо се видях и аз и докторите....но за щастие съм добре и аз и бебчо. Все още не знам пола на бебчо, но се надявам следващия преглед, който ще е по средата на м. октомври, вече да ми кажат. И аз от 16 г.с. усещам пърхане и гъделичкане в корема, а от скоро и потупване вече. Не съм чела предишните теми, но ще се опитам да ви изчета за да наваксам. Честито на всички мами научили пола на бебоците...

# 711
  • София
  • Мнения: 2 130
Здравейте момичета и от мен.
Ние днес минахме ФМ. Вървим едрички Simple Smile , 380 грама е нашия мъж и според лекарката сме 100% момче.
Аз честно казано от 2 седмици сериозно усещам ритане доло и днес лекарката каза че е седалищно и й показах къде усещам и тя каза че е нормално тъй като точно там са му крачетата.
Аз от 3 дена се боря с настинка и днес лекарката ми каза, че можем да слагаме капки за нос, който не са антибиотични, да пием до 4 парацетамола на ден , позволени са ни бонбоните за гърло и хомеопатичните лекарства.
Това го казвам за която закъса, че аз 2 дена бях доста зле и не посмях нищо да пия, но за мое щастие се пооправих с огромни количества мед, лимони и чай.

Хубав ден на всички   bouquet

# 712
  • Мнения: 15
И моята танцува все повече в корема ми, тази сутрин няколко часа не спря.  Четох на няколко места за хълцането на бебчетата.  Много ми е интересно какво е усещането, някой изпитал ли го е?  Аз едва ли бих могла да различа мърдането и ритането от хълцане...

# 713
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!
Минавам да ви видя как сте в това дъждовно, поне за София време. Аз цял ден се занимавам с гардероба на Кали, че нали скоро на ясла ще тръгва, иначе нищо ново при нас.
Хубава вечер на всички Hug

# 714
  • Мнения: 3
Аз искам да отговоря на lenny221,аз го усетих как хълца,само дето в последствие разбрах че в това.Та усещането е уникално-все едно сърцето ти е в корема(или ако щеш сърцето на бебето),едно многооо силно туптене и се усеща като си сложиш ръката.И ММ го усети,беше страхотно:-)

# 715
  • Мнения: 234
Здравейте, коремчета.
Пристигнах ме в Бг. Сега чакам с нетърпение сряда да мина на ФМ.
Още ми е уморено от пътя и само седя и лежа и имам чувството, че съм качила едни 3-4 килограма. Чувствам се като плондир.
Лека и спокойна вечер.

# 716
  • Мнения: 57
Здравейте,мами Simple Smile
Днес бях на ФМ -очакваме момче Simple SmileВсичко с бебо е наред върви една седмица напред и е 440 гр.
Аз се чувствам добре,само понякога ме мъчат киселини,но ми казаха да ям ябълка след хранене и наистина ми помага.
Честито на новодошлите и на всички разбрали пола Hug
Лека вечер от мен Stuck Out Tongue

# 717
  • Мнения: 37
Здравейте момичета, надявам се всички сте добре.Бамби добре сте дошли в БГ.Успех на ФМ в сряда и после пиши как е минало.А ако си в Плевен и имаш време,чувстваш се добре може да се запознаем.Ще се радвам да се видим.
А за хълцането при бебчетата не ми се е случвало, нито с предната бременност,нито сега,ама много ми се иска да усетя и това чудо.
Лека вечер и нощ  Hug

# 718
  • Мнения: 115
Добро утро!
Искам да ви питам , вие как сте със съня? АЗ не успявам да се наспя , все се въртя вечер и се събуждам, разсъннвам се .......изнервям се..........  Twisted Evil
Мики е от 2 дни е със сополи и от снощи вече кашля   Tired . Сега в 8:30 имам записан час при док. да видим бебето  (дано всичко да е наред и да се покаже какво ще е, че нали се криеше и не е 100%  казано) и от там преЗ 2 кабинета  да прегледат Мики.
Каним се утре с Мики да си хванем автобуса  и да отидем при  бабите на гости, дА ни поглезят и двамата  2-3 дни Mr. Green  Mr. Green,   дано само всичко да е наред  Praynig .
Целувки от мен !    bouquet   

# 719
  • Мнения: 76
добро утро момичета. iucka, аз вечер много трудно заспивам, лягам си и се започва с едно въртене, нощно време ставам и до тоалетна, но пък за сметка на това през деня спя до 11 часа.

Общи условия

Активация на акаунт