Отговори
# 330
  • Мнения: 26
 hahaha

Скрит текст:

# 331
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 378

Според мен си се крият да не са пред обективите.
Да, виждала съм Хазал за ръце с фотографа, целуваха се даже, със Сарп съм ги виждала по снимки, Чаги също съм виждала в женски компании.......и пак не им вярвам и това си е, че имат или са имали истински връзки.

Наде и аз съм с особено мнение по отношение на т.н. им връзки. Много ми бяха демонстративни нещо- направо прекалено ooooh! Има едно клипче в което Хазал се целува с фотографчо, а после рязко се обръща, все едно пита папараците, снимахте ли ни, всичко ли запечатахте...антЪЙ, супер, аЙдИ сега да си ходим Crazy и веднага след този момент фотографчо я натовари в таксито, а тя налапа тИлИфонЯ сякаш на въже е била преди това Peace и така всеки по пътя си...те всъщност са няколко такива клипа- вечеря и след нея кой от къде е...Април месец първия сезон, дори не е бил с нея на форума в Анталия, а там се бяха събрали баш фотографите на републиката, 2-3 седмици след мероприятието го снимат една вечер на РД-то му, а Хазалка я беше хванала липсата  Crazy Да не говорим, че и комуникацията между двамата май куцаше нещо, щото имам спомен, че фотографа ноември-декември 2011 каза, че с Хазал са се разделили, а 2-3 седмици след тези думи каза, че много били щастливи във връзката си с нея и всичко било наред newsm78. Февруари Х прасна едно изречение, че с фотографчо са разделени, при това дори без да я питат уточни, че е от месеци ...а сега де Mr. Green А през октомври-ноември, за пръв път писаха фенчета, че са ги видели Ч и Х да ходят да почиват заедно в караваната, при положение, че на сета са паркирани няколко броя Mr. Green Crazy
От блога на фотографа много преди това бяха позачезнали рекламните снимки на АФК и никъде вече не пишеше, че той е официалния фотограф на проекта newsm78
Чаатай пък през това същото време изтърси едни изречения  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Че любимата не му липсвала щот си имал Хазал, че всичко правел с Хазал и вниманиеееее Crazy ....че наричал често любимата си Хазал( то по-скоро е нормално обратното- да нарича Хазал с името на любимата Laughing) Да не говорим, че тази митична жена никой никъде не я видя.... Ами онези приказки на Хазалчето за ревността на Чаатай към нея Whistling ами неговите при това казани по СНН Тюрк че ревността между обичащи се хора била нещо съвсем нормално Mr. Green Laughing Wink В едно интервю го питат, кога за последно е казвал на някого, че го обича, а Ча отвръща "Тази сутрин- казах го на Ферия"...хем беше казано по двусмислен начин, хем интервюто беше в периода, когато го играеха скарани по сценарий и такива неща не си спомням да е казвал на Ф в сериите по това време Whistling Та Ч ми е още по- съмнителен от Х Mr. Green

пп Любимия на Серка е много хубав Peace
     Пууу днес не ми се получава нещо с публикуването, от час се мъча... милион отговори се натрупаха вече а аз още се бутам тука ooooh!

# 332
  • Мнения: 18 785
ВериЧ, нищо не разбирам...тва са просто инсинуации... Whistling Whistling Whistling Whistling
а таскимди знаиш ли кво е  Joy

# 333
  • Мнения: 21 201
Ивче, сещам се за въпросния видеоклип с фотографа и Хазал.
Всичко, което си написала е абсолютно точно....затова не им вярвам ПЪК. Crossing Arms Joy
И с очите си съм ги виждала, и с ушите си съм ги чувала, и въпреки това за мен тези им уж връзки са показност, и параван.
Когато си отдаден на любим човек, то ти си спокоен, летиш от щастие и другите го усещат, и не е нужно нищо да доказваш или да излагаш на показ в свое оправдание или защита на своя теза относно дадена връзка. Когато си влюбен и обичаш, когато, и теб те обичат по същия начин е логично да искаш целия свят както се казва да узнае за щастието, и любовта ти, а не да се стремиш да се криеш по ъглите, и да избягваш папараците.
Затова не вярвам в сериозността на връзките ни на Хазал, ни на тези на Чаатай.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2013, 15:59 от Neidjal

# 334
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ВериЧ, нищо не разбирам...тва са просто инсинуации... Whistling Whistling Whistling Whistling
а таскимди знаиш ли кво е  Joy
Tц... Mr. Green Whistling

# 335
  • София
  • Мнения: 30 107
....
Мише, говори се, че Толгахан и Селен, ще стигнат до брак.
....

Ихааааа, дотам ли са го докарали  Tired Браво, да им е честито  Laughing

Беллора, много интересни неща разказваш, особено за такива като мен, които са открили АФК по-късно  Peace

# 336
  • Мнения: 18 785
ВериЧ, нищо не разбирам...тва са просто инсинуации... Whistling Whistling Whistling Whistling
а таскимди знаиш ли кво е  Joy
Tц... Mr. Green Whistling
еми да знаиш  Joy

# 337
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 961
О, тоя клип с демонстративните целувки и аз веднъж го поствах и коментирах тук. Joy

Друго си мисля ... дайте да се съсредоточим върху това, кога и двамата загладиха косъма, и кога им изчезнаха младежките пъпки! smile3521 Щото после пак им се появиха. Е, Надето вчера се възмущаваше как журналистите акцентират точно върху тях по лицето на Хазал. Ами, че тя пред това беше чиста и нежна като кристал. И с Ча същата работа. Какво акне го беше налегнало към края на ПЕ. Качвала съм ви тука и снимки, и клип мисля, от една вечер дето е с Ахуто и мъжа й. Лицето му изглежда ужасно. А какъв е свеж във втория сезон на АФК! Heart Eyes Ама, айде да не задълбавам с разсъждения - да има и за вас!  Wink

П.П. Не знам дали се усещате, ама цял ден не се отлепям от темата, което значи само едно - скоро 52 няма да го видите.  Mr. Green

# 338
  • София
  • Мнения: 30 107
profi_1, имай предвид, че кожата им се скапва и от сценичен грим, не че не не може да си права де  Peace

# 339
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 961
profi_1, имай предвид, че кожата им се скапва и от сценичен грим, не че не не може да си права де  Peace

Че те мъкнат сценичен грим през всичките сезони, ама акнето им се развиваше според взаимоотношенията. Peace
Голям лаф казах. rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 340
  • Мнения: 11 820
Профи,къш искаме пердеееееееееееееето  Naughty

# 341
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
О, тоя клип с демонстративните целувки и аз веднъж го поствах и коментирах тук. Joy

Друго си мисля ... дайте да се съсредоточим върху това, кога и двамата загладиха косъма, и кога им изчезнаха младежките пъпки! smile3521 Щото после пак им се появиха. Е, Надето вчера се възмущаваше как журналистите акцентират точно върху тях по лицето на Хазал. Ами, че тя пред това беше чиста и нежна като кристал. И с Ча същата работа. Какво акне го беше налегнало към края на ПЕ. Качвала съм ви тука и снимки, и клип мисля, от една вечер дето е с Ахуто и мъжа й. Лицето му изглежда ужасно. А какъв е свеж във втория сезон на АФК! Heart Eyes Ама, айде да не задълбавам с разсъждения - да има и за вас!  Wink

П.П. Не знам дали се усещате, ама цял ден не се отлепям от темата, което значи само едно - скоро 52 няма да го видите.  Mr. Green
Според мен и моите наблюдения и двамата загладиха косъм по едно, и също време, през средата на втория сезон, и двамата грееха, и нямаха пъпки(още отпреди това), но защо, и каква е причината......не знам.
Профи, ние сме го гледали и не бързаме, поне аз. Предпочитам компанията ти тук и на всички Ви, отколкото изгледани от мен многократно без превод, и с- оттук оттам серии, така, че си чакам търпеливо.

# 342
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Беллорче много ми е приятно да споделяш неща,които са от времето на излъчването на сериала.Благодаря  Hug  Heart Eyes  Hug

Едно туптящо ФЕмирско сърце  Heart Eyes  (Малко се друса като желирано,но вие си представяйте,че тупти  Mr. Green )

# 343
  • Мнения: 18 785
Беллорче много ми е приятно да споделяш неща,които са от времето на излъчването на сериала.Благодаря  Hug  Heart Eyes  Hug

Едно туптящо ФЕмирско сърце  Heart Eyes  (Малко се друса като желирано,но вие си представяйте,че тупти  Mr. Green )


е на мене на друго ми прилича  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 344
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Беллорче много ми е приятно да споделяш неща,които са от времето на излъчването на сериала.Благодаря  Hug  Heart Eyes  Hug

Едно туптящо ФЕмирско сърце  Heart Eyes  (Малко се друса като желирано,но вие си представяйте,че тупти  Mr. Green )

Скрит текст:
Прекрасно е.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт