Отново заедно?

  • 12 940
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 488

Това не е вярно. Скорпитата са чудесни съпрузи. И са отличен партньор за овен.
Само че те малко късно узряват за семейства. Дълго се ергеносват и трудно се влюбват.
....... изневеряват и са ревниви. Не, благодаря!

# 31
  • Мнения: 1 384
забравих да отговоря че аз бях тази която реши да се разделим защото ми беше омръзнало постоянно да ме зарязва за щяло и нещяло и да си сътворява в главата какви ли не филми от които все да излиза потърпевш и после отново да се връща в къщи и така и така и накрая ми омръзна да не знае какво иска и да обърква и мен и 1 път само го зарязах аз но беше премислено и окончателно сега вече си припомних всичко което бях забравила тъй като не съм злопаметен човек

# 32
  • Мнения: 2 286
забравих да отговоря че аз бях тази която реши да се разделим защото ми беше омръзнало постоянно да ме зарязва за щяло и нещяло и да си сътворява в главата какви ли не филми от които все да излиза потърпевш и после отново да се връща в къщи и така и така и накрая ми омръзна да не знае какво иска и да обърква и мен и 1 път само го зарязах аз но беше премислено и окончателно сега вече си припомних всичко което бях забравила тъй като не съм злопаметен човек

И това, повярвай ми, никак не се е променило. Пак ще си е същото, и с брак, и без брак.

# 33
  • Мнения: 1 759
Мери Джейн,от всичко написано май никъде не видях да кажеш нещо ,което да покаже,че искаш този мъж Peace Освен,че секса бил и е добре.
Бъдете си гаджета и толкоз Peace По-хубаво ще да е Wink

# 34
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
Като те чета, хич не си представям как ще я карате заедно.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Трябва да обмислиш, все пак имате дете, не сте свободни електрони да си играете на "иди ми - дойди ми". Ако веднъж предприемеш стъпката да се съберете, детето ще повярва, че има цяло семейство и една последваща раздяла ще го съкруши. Дори сега ми се вижда много по-сериозна стъпка в сравнение преди детето. Не  бързай, разбирам, че си изморена и не искаш да си сама, но изчакай, виж го какво е направил, но не материално, а дали отношенията ви ще се върнат в старото русло с фасоните от негова страна, говори с него, срещай се, ако все още нещо те привлича, но не избързвай.

# 36
  • Мнения: 8 236
не знам дали зодиите имат наистина нещо общо , но четох преди малко зодиакална съвместимост на жена Овен и мъж  Рак -"съюзът е труден и за двата зодиакални знака , а възможността за щастлив брак е почти нулева "  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Глупости на търкалета. Аз съм овен, мъжът ми е рак. Живеем си мирно и кротко вече 21 г. Ракът е човек,с когото не можеш да се скараш. Имам две приятелки овнета с мъже раци, еми картинката е същата.

Причината е другаде, не в зодиите.

# 37
  • Мнения: X
не знам дали зодиите имат наистина нещо общо , но четох преди малко зодиакална съвместимост на жена Овен и мъж  Рак -"съюзът е труден и за двата зодиакални знака , а възможността за щастлив брак е почти нулева "  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Глупости на търкалета. Аз съм овен, мъжът ми е рак. Живеем си мирно и кротко вече 21 г. Ракът е човек,с когото не можеш да се скараш. Имам две приятелки овнета с мъже раци, еми картинката е същата.

Причината е другаде, не в зодиите.

Аз съм рак, мъжът ми е овен...
Няма никакъв проблем

# 38
  • Мнения: 1 384
не знам дали имат общо зодиите наистина ,явно и двамата не ставаме  Shocked по-отделно сме добри хора ,но като се съберем ставаме ........ пробвали сме като гаджета и винаги сме се разделяли с намерението повече да не се погледнем
само не мога да разбера защо след съвместния живот и опитите след него продължаваме да се връщаме един към друг . И той е имал гаджета и любовници и аз също обаче пак се събираме винаги  ей това не знам защо се получава , като го питам той казва че от негова страна било защото ме обичал

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Сигурно звучи тъпо, защото много не си падам по такива неща (защото качествените специалисти тук са малко), но може би си заслужава да отидете на (пред)семейна терапия, преди да вземеш решение дали да се съберете. Много често хората сами себе си не разбират, не знаят как да се справят със съвместния живот, и споделяйки с трето, неутрално лице, успяват да си изяснят някои неща. Ако хората искат да са заедно, при добър терапевт ще намерят опорните точки да са заедно и да се научат да общуват с положително отношение, а ако искат да се разведат, ще намерят също толкова опорни точки да  го направят.

# 40
  • Мнения: 1 384
изобщо не звучи тъпо ,аз съм ходила при психолог и одобрявам тези терапии , ще говоря с него ако иска и той ще отидем на семеен консултант , за мен не е проблем

# 41
  • Мнения: 654
Ама как хубаво обяснявате всичко със зодиите.....
До човека си е,а не до датата на раждане.
Може ли да ми посочите коя зодия е подходяща за мъж  Thinking
 

Казваш,че бил темерут - това не знам дали се променя.

# 42
  • Мнения: 1 759
Според настроенията на съфорумките обаче темата придобива да речем наклон в посока: щом е темерут,щом това и това и само има неразбирателство-бягай с 200(че и за още по-добре неща съм чела подобни съвети),а тук.... жената никъде не видях да изтъква някаква истинска причина да иска да се върне,освен както казах съм прочела,че секса бил и е добър и че не искала да е сама и темата наклони в:съберете се.

Моят съвет(не твърдя ,че е правилен) ако все пак искаш да пробвате-първо бъдете гаджета,ако необходимо и по-дълъг период,не само виждане за секс.Не споделяйте още на детето,за да не е с очаквания предварително Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 62 595
Това, че не иска да е сама, че не й е провървяло с другите мъже и връзки, не е ли достатъчно основателна причина, че да се замисли за събиране? Още повече, че с този мъж имат дете. Децата винаги предпочитат да имат семейство с родните си майка и баща, отколкото с който и да е по-добър чужд мъж или жена (а това, че говорят различни неща пред вече разведената си маййка или баща е друга бира). Ако човек иска и е готов да положи усилия, той може да се промени поне в степен да контролира през по-голяма част от времето характеровите си проявления. Мъжът й ще си остане цял живот темерут, но може да промени реакцията си при ситуация, водеща до конфликт или по време на конфликт. Тя също може да го направи. Работата е там доколко мотивиран е всеки един от тях да промени себе си в името на семейството. Само с искане не става, трябва и много работа. Пет години са доста време, за да може човек да преоцени миналото и своето място и поведение в него. Единствената грешка тук на авторката е, че пита разни хора дали те биха се събрали отново с бивш, а така няма да реши собствената си диилема, която е дали тя да се събере с нейния бивш.

# 44
  • Мнения: 1 384
искам да се оправят нещата наистина , нямам причини да го искам , но е така .Много бих се радвала ако нещата имат положително развитие , малко ми е объркано за това може би не се изказвам правилно

Общи условия

Активация на акаунт