ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 456
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 11 963
Оооооо, мамо!!!!!!! Ще е лотария пълна, ако завали...ама пък - тази година валя ли някъде? По време на състезание, де...

# 91
  • Мнения: 201
Не си спомням, дали е валяло в някое състезание  Whistling
Помня, че в последните две много го чакахме този дъжд, но....не дойде  Twisted Evil  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 392
Лана, първа се записвам за Сингапур  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 201
Фетел, много бърз в последната тренировка  Crazy Като гледам, така е било и във втората  Mr. Green Ред Бул май се очертават фаворити и за този старт  Crossing Arms  Wink
Така и не разбрах Хамилтън имаше ли чиста писта пред себе си за последните бързи обиколки, надявам се да не е, и че това не е реалното му темпо...  Mr. Green

Оооогромна разлика между Грожо и Кими  Crazy

 1. Sebastian Vettel      Red Bull-Renault      1m44.173s               15     
 2. Romain Grosjean       Lotus-Renault         1m44.364s   + 0.191s    16


11. Jean-Eric Vergne      Toro Rosso-Ferrari    1m46.084s   + 1.911s    15     
12. Kimi Raikkonen        Lotus-Renault         1m46.147s   + 1.974s    13     
13. Pastor Maldonado      Williams-Renault      1m46.338s   + 2.165s    17

Надявам се да му решат проблемите за квалито  Peace

# 94
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
16:00- квалито
15:00- състезанието  Peace

Сега започва последната тренировка и съм се наточила да я гледам, че предните не можах  Crazy
Казвала ли съм ви, колко обичам състезанието в Сингапур  Heart Eyes

  bouquet

Понеже тази година пропуснахме да вземем буса...за догодина направо да запазя места на басейна на Marina Bay Sands, а?  Crazy

Перфектно,аз може ли от сега да тръгна и да ви чакам там  Thinking Crazy Joy

# 95
  • Мнения: 201
Плами, да не настинеш, като киснеш толкова време в басейна  Thinking  Mr. Green

# 96
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
А не ми се вярва,не ме мисли  Naughty Joy

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 33
.......
Оооогромна разлика между Грожо и Кими  Crazy

 1. Sebastian Vettel      Red Bull-Renault      1m44.173s               15     
 2. Romain Grosjean       Lotus-Renault         1m44.364s   + 0.191s    16
.........................................
12. Kimi Raikkonen        Lotus-Renault         1m46.147s   + 1.974s    13     
A как се е представил Алонсо в последната тренировка? По време на първата и втората ферарито не можеше да поддържа идеалната крива.  #Cussing out

# 98
  • Мнения: 201
A как се е представил Алонсо в последната тренировка? По време на първата и втората ферарито не можеше да поддържа идеалната крива.  #Cussing out

 Joy Що бе сега добре си стоеше на пистата... И правите и кривите си бяха на ниво  Mr. Green
Като цяло, както обикновено на Ферари им липсва скорост в една обиколка. В последния си опит Нандо изгуби ужасно много време в последния сектор спрямо Грожо. Подозирам, че 5-та позиция е максимума за него в квалито  Crazy Иначе за скоростта им с повече гориво нямам идея, къде са, защото не съм гледала другите тренировки, а не съм и чела нищо още по въпроса  Whistling

# 99
  • София
  • Мнения: 11 963
Изпуснах пак развръзката на тренировката, ама като гледам няма някакви изненади...както чета вече на доста места, да закриваме този сезон и да почва 2014  Crazy

Перфектно,аз може ли от сега да тръгна и да ви чакам там  Thinking Crazy Joy

Мислиш да спираш някъде по пътя ли?  smile3534

# 100
  • Мнения: 201
Оооооо и аз нямам търпение да "скачаме" в другия сезон вече  Crazy  Mr. Green

Това видяхте ли го  Crazy  Mr. Green


Себ и Лу ще имат нови каски  Wink




Ако някой се интересува  Whistling  Mr. Green

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Дали смесите в Ф1 и GP2  са еднакви, защото след като гледах 1-вото състезание на малките формули гумите се предадоха много бързо. особено по-меката съставка. втория успяваше да топи по 1,5 до 2 сек. на обиколка след като галошите на 1-вия умряха.

# 102
  • Мнения: 201
Точно това ми се стори, че коментираха и по филм+, но доколкото разбрах смесите са различни. Което обаче не изключва възможността да се случи и във формулата същото...
Не съм чела пилотите да имат подобни притеснения от вчерашните тренировки  Thinking Ама аз пък толкова съм и чела  Joy

# 103
  • София
  • Мнения: 11 963
Оттук-оттам чух за 3 стопа да говорят...не очаквам оттам да дойде нещо интересно вече Sad

# 104
  • Мнения: 201
Значи, който рискува с два, ще пие шампанско  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт