Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 226

  • 59 412
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 966
Марица ,обърнах се към теб ,защото ти си във фокуса на действието.
Със сигурност Марианка знае повече ,но ти о останалите момичета сте достойни нейни ученички-отличнички.Всяка от вас ,ще свърши повече работа от медиите ,търсещи под вола теле.
Може и да баялдисаш при срещата с него ,ама като знаеш колко сме гладни за новини , знам че ще се стегнеш и няма да ни подведеш. Laughing

хихихихи Дочииии, курбан ставам, жулналист - не. Simple Smile)) От всяко дърво свирка не става, джанъм. Simple Smile)) Но ако имам щастието да видя някой ден Енгин на живо, ще се надявам да оцелея, за да разкажа за срещата. Simple Smile))



На тези снимки е безобразно красив. Непоносимо просто. Simple Smile))



# 706
  • Мнения: 1 097

Аз пък напоследък попадам на колажи по мой вкус пастелни тонове или графика

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 16:17 от milkaradeva

# 707
  • Мнения: 1 953
Скъпа Дейзи,радвам се за преодолените препятствия в личен план.
Ако правилно съм разбрала ,между Лондон и Париж  си имала среща с Енгин.
Иначе ,няма как да знаеш какво иска той по принцип ,и дали е имал предложение за такова .
Нищо не искам от Енгин!
Това ,което искам да чета  и разбера за известните хора  е-детство ,мечти ,реал ,бъдеще и всичко което касае  попрището му на актьор.
Днес има едно интервю на Росен Петров във “Стандарт“-споделям мнението му .
Това интервю ,промени отношението ми към този човек.
 Дейзи ,мечтая за медии,които ще канят любимците ни,ще се отнасят с уважение и респект към таланта и ще задават въпроси ,които интересуват почитателите им и не уронват престижа на тези обичани от нас хора.Няма повече място в полето.Съжалявам

# 708
  • Мнения: 4 966
Аз пък се хилотя на забавния коментар от РФ:



Simple Smile

Дочи, отивам да чета интервюто.  newsm10
Дочи, благодаря!  Hug Щях да го пропусна, ако не беше подсказала, а си заслужава да се прочете.

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 15:56 от marytza

# 709
  • Мнения: 4 133
Скъпа Дейзи,радвам се за преодолените препятствия в личен план.
Ако правилно съм разбрала ,между Лондон и Париж  си имала среща с Енгин.
Иначе ,няма как да знаеш какво иска той по принцип ,и дали е имал предложение за такова .
Нищо не искам от Енгин!
Това ,което искам да чета  и разбера за известните хора  е-детство ,мечти ,реал ,бъдеще и всичко което касае  попрището му на актьор.
Днес има едно интервю на Росен Петров във “Стандарт“-споделям мнението му .
Това интервю ,промени отношението ми към този човек.
 Дейзи ,мечтая за медии,които ще канят любимците ни,ще се отнасят с уважение и респект към таланта и ще задават въпроси ,които интересуват почитателите им и не уронват престижа на тези обичани от нас хора.Няма повече място в полето.Съжалявам


Дочи, не познавам Енгин лично(Не съм минавала и през Париж, но това е друга тема. Peace)

Но се интересувам от киноизкуство и имам познания как то оперира. По тази причина ми е ясно, че е имал предложения за интервюта, но очевидно ги е отказал. Дори тук във форума се бяхме обърнали към списание "Elle" България  и те отговориха, че от месеци се опитвали да убедят ПР-ката на Енгин, да им даде интервю, но без успех. А самите те имат интервюта с други турски актьори и очевидно са проявявали интерес и към Енгин.

И не са били само те, със сигурнот е имало интерес и от страна на турските и арабските медии.
Пак, повтарям, че навскъде има и жълти, и сериозни медии. Енгин би могъл да се насочи към сериозните, да постави предварително условия какви въпроси да не се задават и даде едно кратко интервю, което нито ще му навреди на личния живот, нито ще му загуби от времето. А по този начин ще зарадва феновете си, което биб бил един прекрасен жест и благодарност за подкрепата им.

Очевидно Енгин няма желание да направи това или си има други, по-важни преоритети. Но няма смисъл да се обвиняват медиите, слагането под общ знаменател винаги е вредно. Защото има и добри бурналисти, които изпитват уважение, към хората, които интервюират. Един пример, Шафки проведе добро интервю с Енгин, не е била неуважителна, не е прекалила с някой въпрос. Тка, че има начин, стига да има желание. Но Енгин просто не иска, поне не на този етап.  

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 16:11 от daizy_g

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Керим, както винаги неотразим....
Скрит текст:

# 711
  • Мнения: 1 007
 Hug Здравейте, прекрасни!

# 712
  • Мнения: 1 953
Дейзи ,сигурно си гледала интервютата на Енгин по време  на “Ако бях облак “и след това.
Как оценяваш поведението му  в тези интервюта?

# 713
  • Мнения: 3 242
Дейзи, добре дошла!  Hug Погледнах клипчетата, на много красиво място ще специализираш, браво!  Grinning

За медиите си напълно права. Флиртът с журналисти и фенове никой уважаващ себе си творец, не би използвал. Но и игнорирането им, не е добра политика.

Точно вчера попаднах на интервю с велик съвременен композитор, който много образно обясняваше че изкуството е амалгама между изпълнител и публика.

Надявам се един ден и Енгин да разбере това. Ще поживеем - ще видим.

# 714
  • Мнения: 4 966


Керим, както винаги неотразим....
Скрит текст:

И момичетата в РФ са обсъдили отговора на Енгин на въпроса за вината на Фатмагюл (от видеото):

Скрит текст:
Нота писал(а):
        Девушки! А давайте поможем любимому артисту ответить турецким чм..., ой, извините, мачо, ответить на больной для них вопрос: "Так вы узнали, в чем вина Фатмагуль?".
        Требования к ответу: остроумный, хлесткий, но не вульгарный и не пошлый. Такой, чтобы злобные поклоннице-фанатки сгорели в искрометном потоке его остроумия.
        И, главное, цензурный. Ибо у меня почему-то всё, что придумывается, при переводе на цивильный язык звучит как "пи-и-и... пи-и-и... пи-и-и..."
        Уверена, что это могут сделать только здешние жительницы!

Фотина писал(а):
    Мне кажется, Энгин уже сам на это недавно ответил :girl_haha: :girl_haha:


 newsm10

# 715
  • Мнения: 4 966
Hug Здравейте, прекрасни!



Аурелия,  Hug



Гъркините са обединили снимчиците от ваканцията на Енгин на гръцкия остров.

# 716
  • Мнения: 4 133
Валя.  Hug Hug
Скрит текст:
И аз не мога да се начудя на късмета си. Специализацията ми е в един бизнес парк "Sophia Antipolis", където има университети, офиси на големи комоании и тн. Той е разположен в гориста местност. И най-удобното място за живеене, сравнително близо до него, е Антиб. Mr. Green А градът се оказа такова бижу с тези крепости и красиви морски гледки. усещам как тази специализация ще се окаже едно особено приятно изживяване.  newsm03

Иначе и на мен ми омръзна да се обвиняват само медиите. Лоши били, пошли били. Да, такива са, но не всички.  Peace Peace

Има и добри журналисти, които си обичат работата и са професионалисти. А и както, казах, Енгин може да поставя условия.

Дочи, интервютата по време на Облака също не са били неуважителни. Това е поредното доказателство, че има начин, стига да има желание. При Енгин обаче желание няма, така, че няма смисъл да обвиняваме медиите.

Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 17:06 от daizy_g

# 717
  • Мнения: 1 097

Аз продължавам в същия стил

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Най- добър актьор за 2011 г. Наградата е връчена пролетта на 2012 г.

# 719
  • Мнения: 4 966


Добре, че съм тук... да ви подсещам, че още сме в преговор на АБО... Wink)) Прекрасен Облак!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт