След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 24

  • 50 145
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 167
Добро утро Hug
Малеее, колко сте писали, а как помните имена Shocked
Почти всички съм ги изгледала, даже се чудя как съм могла
да изгледам до края Сон #Crazy Почти нямат слаби артисти
комшиите, дори и лошите са добри Rolling Eyes
Желая ви един хубав ден момичета Peace 

# 61
  • Мнения: 167
Да не забравя - това е една от малкото теми в която има
невероятна търпимост към другото мнение, много хумор,
никое от момичетата не се опитва да изпъкне с философски
възможности и компетентност -забавляваме се на мах Peace hahaha

# 62
  • Мнения: 9 541
 wavey wavey wavey

Мел Hug, хубава закуска сред природата, а тук вали гадно, гадно и ми напомня, че скоро лятото свършва smile3514 И аз като теб направо се  Shocked Shocked Shocked, колко филми и сериали съм изгледала, къде целите, къде до половината, но с имената съм скарана, направо шапка свалям на всички, които така подробно помнят и заглавия и герои smile3501 smile3521
Днес е денят Х за Мерхамет, пък да видим какво ще става newsm78


Ърмак, Бетюл и Нил  hahaha

# 63
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Мел мерси за закуската. Какво хубаво време, а тук не спря да вали и е ужасен студ. И аз много си обичам темичката. Толкова ни е хубаво и уютно тук. Няма караници, въпреки че не винаги сме на едно мнение. Особено когато става дума за Джемил  hahaha hahaha hahaha hahaha Поне Фърат не е толкова противоречив. Само Клю хич не иска да е с Нарин. Явно още не му е простила от Иффет. Майтапя се!!
Лиа верно бе  ooooh! ooooh! Бях забравила. Довечера ако имам възможност съм на линия. Вече бях забравила какво е да гледаш онлайн. ВВ почва другата седмица чак. Мерхамет от колко беше?
Ени съгласна съм. Много е лесно да играеш позитивна роля. Но ролята на М. Булут е ужасно сложна и беше перфектно изиграна. В КВФ не ми беше направил никакво впечатление. Беренка си е сладурка. Бях много очарована от този филм. Страхотно начало и после стана ужасна боза. Особено сцените на готвене, месене на питки и т.н. направо ме разбиваха. А за другият Енгин няма 2 мнения. Не е някой невероятен красавец, но има страхотен чар и каризма. Умрях от яд, че убиха героят му. Жалко за великата Мерал. Страхотни филми правеше. Когато почина, ВВ се промени и не е това, което беше.
Мел с теб за филми не можем май да се мерим. Аз съм гледала много турски сериали, не филми, но предимно по-новите. Имам много от старичките, които не ми се и почват като например: Брак с чужденец, Под липите, Малки жени и т.н. Вече ми е и трудно да ги гледам, липсва ми нещо.  newsm78
Аниста, Тесето, Ели довечера на линия ли сте? Ние с преод не можем да помагаме, ама можем да си коментираме.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 382
 Hugпривет мили Мерхаметки Laughing
Виждам хубава раздумка сте направили снощи,ама аз си лягам по-раничко Embarassed
bggirl22 Hug на същото мнение съм за Ипек Белгин,но от по-младото поколение актриси наистина пробиват само красавиците.Ама то по принцип си се получава това и при мъже и при жени Sick.Няма как, красотата продава PeaceА много талантливи остават на по-заден план.Дениз Чакър например е много добра,но не е от най-спряганите имена.Сещам се и за други,които харесвам-Сонгюл Йоден и за друга,която в нищо друго не съм гледала освен АБО/там играеше Асийе
Скрит текст:
-страхотна роля направи.Вярно е,че в отрицателни роли таланта заблестява,защото е лесно да те харесат в положителна ,но да те заобичат,когато си отрицателен герой е предизвикателство Peace/
Лиа Hug енгето на Фатма -Муккадес ханъм Joy природен талант,това и е първа роля ooooh!Осъзнавам,че както каза и Мел Hug "Почти нямат слаби артисти комшиите, дори и лошите са добри Rolling Eyes" и е много трудно да се пробие на този пазар.
Ени Hug много се радвам,че и ти си оценила играта на ЕАкюрек.Визуално и аз на моменти/същото като теб/ не съм го харесвала,но таланта му компенсира всичко Heart EyesВ АБО е върхът,но и в КВФ го харесвам естествено.Там сценаристките прецакаха втори сезон,за което съм им бясна,ама като гледам всеки се е заканил на по някой сценарист Joy Joy/тая Пънар май най-много благословии отнася Laughing/
Ени ,момента със сълзата ми е любим,един от многото,дето хващат за гърлото.То целия първи сезон за мен е неповторимо преживяване Heart EyesОбичам го този филм Embarassed Берен я харесвам,защото е много разнолика и може да играе с лекота както съблазнителка,така и невинно момиче  Peace и успява да те убеди в това,вярваш й Peace А според мен не са много актрисите,които могат да го направят.Нургюл също е много добра,тя е и по-разкрепостена,което пък на много от актрисите не им се отдава.
Еееее, навихте ме за този "Хулиган" Hug /голяма реклама му правите/макар както споменах Кенан не е от любимците ми Embarassed/Харесват ми Мурат Йълдъръм,Мехмет Гьонсюр,Ийит Йозшенер,Халит Ергенч...../Но ще трябва да си намеря и за него малко време newsm78

Момичета   bouquet за добронамереността ви Heart Eyes

Лиа  Hug,направо скоро дипломни работи ще можем да пишем на тема "Турски сериали,актьори и актриси" Laughing

До довечера Heart Eyes

пп bggirl22 така е, Мерал беше велика Peace Мир на праха й.Но и тя обичаше Мустафа Булут и му направи реверанс Laughingна линия съм,ще сме на картинки Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 9 541
За Керем Дерен и за Пънар  Mr. Green Mr. Green Това семейство и визуално даже ми е противно, нямам предвид външна красота, но има нещо откачено в тях и явно някой ги поддържа...техни филми не искам вече дори да помириша Sick Sick Sick
Другата женска персона, която въобще не харесвам е Берен Саат, тя ми е в черния списък като Кенан И. Mr. Green Гледала съм я в няколко филма и по диагонал в КВФ, тцъ не може да играе  no no no /за мен, разбира се Joy/. Иначе е хубавичка, но без да е нещо особено Heart Eyes
За всички други, дето ги спрягате, съм с вас Laughing Но така е то, артисти бол, ако всички харесваме едни и същи, другите ще умрат от глад hahaha

Аниста Hug, мерси за подсказката за Муккадес, ей тая жена много ме впечатли, страхотна игра, невероятно, че това й е първата роля /сега научавам/ Shocked Значи още по- newsm10

Бг-гърл Hug, довечера започва в 20.00 часа, но сигурно ще има преговор Joy Joy Joy

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте Hug
 И аз да се запиша в новата тема... Благодаря  bouquet на създателката..
Вече нямам търпение за новия епизод.. да разбера защо Фърат остави Нарин...
И как Нарин е започнала живота си в Истанбул..

# 67
  • Мнения: 9 541
Ети Hug, довечера в 20 часа, нищо не разбираме, но гледаме, коментираме, после превод - бавно и славно hahaha, така че моля въоражи се с търпение при нас Peace
Важното е, че все някак става Joy Joy Joy smile3521

# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Лиа Hug виждам разминаване по женска линия  hahaha
Беренката  е голяма късметлийка  PeaceОткак е станала актриса тя има такъв летящ в посока нагоре професионален живот,че  #Crazy
Попада винаги на точното място,в точното време.Много добри проекти й се предлагат.Като сравних първата й роля в Щастливи заедно с Фатма в КВФ,направо развитието е от небето до земята.А всъщност аз лично я харесах в ролята на Бихтер.Не одобрявах това,което прави,но и в същото време й съчувствах и бях на нейна страна PeaceНе й достига според мен повече страст и чувственост в любовните сцени.Не винаги й се получава/мое мнение естествено/.
Твоята фаворитка в тази възрастова група коя е newsm78 Дениз Чакър ли?Много я харесвах в Листопада,но другаде не съм я гледала PeaceМоже би е време вече да изгледам и някоя серия от Иффет LaughingДе да имах повече свободно време Mr. Green Thinking

малко от пресата

# 70
# 71
  • Мнения: 9 541
Аниста Hug, страхотни новини от пресата Joy Joy Joy, всичко разбрах Wink Wink

Скрит текст:
"Забраненият плод" съм гледала общо макс 3-4 часа, аз като човек не обичам нещата да се влачат бавно и тегаво, мислех да го изключа още на 10-тата минута, но реших да погледна оттук, оттам...точно там още по-малко ми хареса Беренката Heart Eyes За мен играе по един и същи начин, очите й не говорят /сега може да е напреднала, не знам/, не ми играе достатъчно емоционално /като Кенан И., който според Бг-гърл е в процес на силно подобрение Heart Eyes/. Теорията, че като не си изгледал един сериал защо коментираш я знам, но аз съм си родена с шесто чувство Joy Joy Joy Joy Joy Просто явно има артисти, които не достигат до мен, а това, че масово се харесват никога не ме е вълнувало Wink От по-младите харесвам Туба, Дениз Ч., Бурчин, Йозгю, но в момента каточе ли най-ми харесва играта на Ърмак Peace В друго дизи това съотношение може да се промени или съвсем да отпадне.... newsm78, въобще фаворити в пълния смисъл на думата - нямам, аз гледам филм/сериал и или ми харесва или не....но това е съвкупност от толкова неща smile3521

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 382
Лиа Hug значи за първа позиция жени тоталното разминаване е неизбежно Mr. Green ама да не ти пука Joy Joy
Хора разни,вкусове разни  Laughing Важното е,че по останалите позиции smile3521 Е,за Ърмак не съм убедена още Sickще видим какво ще покаже докрая.Ти явно не си по трайните привързвания и много правилно постъпваш,защото в противен случай се стига до тежки пристрастявания rotfImao rotfImbo

А,за новините .....какво да ги четем ,ние си ги знаем ......страхотна нова серия от новия сезон на Мерхамет Laughing/дано да е така де newsm78/

# 73
  • Мнения: 9 541
Право думаш Аниста Hug, те така стават скандалите, като много ти пука....в крайна сметка това са артисти, трябва да ни забавляват, това им е работата и щом не се получава - аут smile3513 В същото време за същия сериал някой примира smile3501 То е като с дрехите, на едни им харесва едно, на други друго.....аз не си падам по пристрастяването към нещо въобще /освен към  smile3546 /. Свиркай си и си гледай каквото на теб ти харесва! smile3521

# 74
  • Мнения: 8 474
Добър вечер момичета  Hug Hug Hug
Мел Hug,Саше Hug,Лиа HugАниста Hug Hug,Ети Hug
Аз тази вечер за премиерата на втори сезон на Мерхамет няма да съм с вас защото още не съм приключила с първия   smile3518
Аниста ако имаш време наистина ти препоръчвам Хулигана да го гледаш.Аз преди също  Кенан И много не го харесвах обаче сега с Бергюзар Корел са много добър тандем и правят страхотни роли.Такива са ми хубави двамата заедно ,много си ходят .Бергито като вземе да пърха с тия нейни мигли и като се усмихне едно такова хубаво направо ме кара и на мен да ми се разпърхат пеперудки в стомаха  smile3521.Ох и Кенан и той се усмихва много чаровно под мустак и има една топлота която струи от очите му -абе усещам любовта и това  е като ги гледам  в ролите на Махир и Фериде  smile3521.Но и всички други артисти в Хулигана са страхотни-Четин Текиндор прави много добра роля ,Има едни братя Неждет и Осман дето на мен са ми фаворити -Неждет е от лошите но има един такъв чар дето ме разбива просто ,а малкия му брат Осман е голямо сладурче  smile3521
Оооох да спирам да пиша за Хулигана ,че ще ме изгоните вече  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За Берен съм абсолютно съгласна с Аниста ,че може да е и прелъстителка и невинна и все и се получава добре  smile3521.Като Фатмагюл ме накара да я заобичам и да съчувствам на горкото Фатме Харесвам я и в Щастливи заедно ,а също и във филма с Мурат Йълдъръм  smile3521Ето едно клипче от филма ако не сте го гледали  smile3521
http://youtu.be/pIGypPOh9aI
Ети да знаеш насочила съм се и към сериала от твоя подпис  smile3521.Чакам да се съберат повечко преведени серии и да ми се отвори повече свободно време и го почвам  smile3521
И за да не е абсолютен спам и да влезна  в темата нещо което ми е много любимо от Мерхамет  smile3521



http://youtu.be/aQ0E0BgYZbs

Общи условия

Активация на акаунт