Chicco или Avent

  • 2 866
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
 Доволна съм от Авент. Ползвам шишетата, помпата за гърда, лъжичката, залъгалките и сега последно взех дръжката и магичния накрайник, който не се разлива при друсане  . Те стават за всички шишета на  Авент. Много съм доволна.  Стерилизатора ми е на Чико за микровълнова, от който също съм доволна  стерилизирам всичко .Успех при избора!

# 16
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Много съм доволна от Авент. Сякаш са вечни нещата им. Ползвах помпата за кърмене, шишетата и стерилизатора за микровълнова. Второто дете със същите ще карам.

Абсолютно съм съгласна!Само да допълня,че и козметиката им е много добра Peace!

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Още един глас за Авент.
Що не пуснеш една анкета Wink-по-прегледно ще е.


Авент  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 596
И от двете марки сме имали - не мога да кажа коя е по-добра. Всяко си има своите предимства!

# 19
  • Мнения: 143
Имам стерилизатор Чико -много съм доволна.Имах и физиологично шише на  Чико/кривото/,но след 10-тата стерилизация биберонът му стана мек и лепкав/беше от каучук/ и се наложи да го хвърля-не знам защо така се получи !?!?!? Confused

# 20
  • Мнения: 660
Все още не мога да ти отговоря ! Laughing
С първото ползвах всичко на Chicco и нямах забележки . Сега смятам да пробвам Avent , но със стерилизатор на Chicco , тъй като е по -евтин / стига да стават шишетата / .

# 21
  • Мнения: 870
parvona4alno si vzeh 2 6i6eta na Avent no bibite im sa dosta tvardi, edna priatelka mi pohvali tezi na NUK i sega sam s tiah strahotni sa bez nikakvi zabelejki

# 22
  • Мнения: 1 370
Определено съм за Авент, що се отнася за биби и шишета. Като нови са всравнение с тези на Чико. Специално за моя син, са много по-удобни. За електроуредите, не мога да кажа, защото не съм ползвала на Чико. От тези на Авент съм доста доволна. Имам стерилизатора, този който не е за микровълнова, подгревател за храна и помпата

# 23
  • Мнения: 48
доволна съм от Avent Hug имам шишета, помпа, четка, доскоро имах и стерилизатор за МВ , но го стопих и сега си взех на Chicco, по-малък е и не ми се събират наведнъж всички неща, но....не ми се даваха пак 45 лева  #Crazy

# 24
  • Мнения: 282
Моето Беб4е има и от двата вида.Не съм имала проблеми от сорта да не ги  иска!!!За мен и двата вида са еднакво добър избор.Ве4е е въпрос на ли4но предпо4итание какво 6те изберете. Grinning Grinning Grinning

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ние ползваме Авент - помпа, шишета, стерилизатор, лъжичка, нагревател....На Чико ползвам подплънките за сутиен Peace

# 26
  • Мнения: 1 426
Имам стерилизатор Чико -много съм доволна.Имах и физиологично шише на  Чико/кривото/,но след 10-тата стерилизация биберонът му стана мек и лепкав/беше от каучук/ и се наложи да го хвърля-не знам защо така се получи !?!?!? Confused

защото каучукът е естествен материал и при стерилизация е нормално да се уврежда, за това се сменя по-често от силикона

# 27
  • Мнения: 219
На Avent съм ползвала помпата за кърма, ел. стерилизатор, четка, биберони-залъгалки, всички размери шишета, чаши, всички видове накрайници, наистина мога да кажа само хубави неща, всичко си е като ново, сега шишетата и чашите второ бебе обслужват.
Сега само отвреме навреме ползваме шише, но.................стъклено, нещо ме тресна еко вълна Laughing - NUK first choice с накрайник за пиене.

Каквото и да изберете все е добро качество, да сте живи и здрави е най-важното!

# 28
  • Мнения: 5 140
Още един глас за Авент.
Що не пуснеш една анкета Wink-по-прегледно ще е.


Авент  Peace

 Авент  Peace

# 29
  • Мнения: 86
Стига бе, аз ли ще съм първата, която няма да гласува с две ръце за Avent. Не че имам база за сравнение, защото съм ползвала само продукти на Avent (още преди раждането се заредих със всичко въможно от една марка) но не мога за всичко да ги хваля. Бибероните им се оцветяват ужасно от плодовите сокове, по стените на шишето също остават чертички (само да отбележа, че не използвам препарати за миене на бебешките принадлежности, а само гореща вода), прословутата магическа чаша с плосък накрайник-също няма измиване, защото накрайника се състои от няколко джаджи, които се вмъкват една в друга и там се събира какво ли не и не на последно място ел.нагревател е неоправдано по- скъп от същите, но на други марки(та в крайна сметка това е само една реотанче).

Общи условия

Активация на акаунт