"Есен настъпва, а МАРТ е далече, но в корема на мама тупти малко човече "

  • 18 904
  • 685
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 585
Йо, разбрах те за това, не разбрах как мъж ти се е съгласил изобщо да пише списък, но явно вие сте си такъв романтичен тип натури   bouquet 

А иначе - вижда му се края, е го къде е март  Grinning Grinning Grinning А при мен сигурно по-раничко.

  bouquet

# 676
  • някъде там
  • Мнения: 97
Здравейте мамчета!  bouquet
Срам не срам ще си кажа,че ви чета отначалото,но нямах смелост да пиша докато не ''влязох в по-сигурния период''.Казвам се Силвия,на 29г,имам момиченце почти на 6г.Миналата година имах неуспешна бременност с близнаци,която завърши в началото още...
Моля да ме добавите  в темичката,ще пиша и на профила mart2014  Peace

# 677
  • Мнения: 4
Здравейте дами!Темичката много ми хареса!Аз съм Ели и живея в Пловдив!И аз ще ставам мама през март 2013 и съм много щастлива!Успех на всички мами от мен!

# 678
  • Мнения: 29
Здравейте дами!Темичката много ми хареса!Аз съм Ели и живея в Пловдив!И аз ще ставам мама през март 2013 и съм много щастлива!Успех на всички мами от мен!
Здравей, Ели може би имаш предвид 2014г.  Hug ако желаеш ще те добавя в първия пост. А сега се сетих някой ако не си вижда щъркелчето в първия пост за пола на бебо да пише направо лично на мен   love001

# 679
  • Мнения: 4
Наистина съм се объркала Simple Smile извинявам се за което!Няма проблем да ме добавиш даже много ще се радвам  Embarassed

# 680
  • Мнения: 303
 Hug добре дошли на katalunka и   Малка сиамка  радвам се че все повече се увеличаваме     bouquet много мартенски бебоци има

# 681
  • Мнения: 226
Е, браво бе! Увеличаваме се  Flutter Добре дошли, мамчета   bouquet
tiny , абе и аз не знам какви сме... хаха, всеки миг различни, но се обичаме...  Flushed Сега даже си припомних как започна всичко... хаха, ех, тези първи мигове любов са прекрасно нещо  Heart Eyes А ти си боец, казвала съм ти го, и не само аз! Ще си износиш бебето, ще му видиш сладката муцунка март месец и ще мине това, което те мъчи! М*айната му на всичко!
Маги, темата е прекрасна! Моите адмирации   bouquet
sunny:*kiss , като напишеш в "гугъл" - дискове с йога на Светла Иванова, излизат...  Peace

# 682
  • Мнения: 11
Йо, Чери, Цвети благодаря ви. Да ММ си е такъв и аз затова си го обичкам и глезундря.  newsm44
Добре дошли на Каталунка и Малка Сиамка и сладко бременеене  preggo

Темата за гаджетата - добра темичка сте захванали  Laughing Аз още в самото начало си го разпитах подроообно , е той не ми отговори почти нищо - само най-важното, защото попринцип е много мълчалив, а аз съм пълната противоположност - мнооогоо бъбрива, но по-късно си изпя песничката. И така сега се знам всичко, а и аз исках да знам просто от пусто любопитство  kiss

# 683
  • Мнения: 1
Zdraveite  na vsichki,nova sam tuk i bih iskala da se prisaedenia kam vas.Az ochakvam moeto bebche na 03.03.2014

# 684
  • Мнения: 208
Подкрепям mylili, за помощниците.
Също като winter momне искам никой да ми припарва след болницата. Вкарвам ключа в ключалката и да се пробват само. Хохо
Там свекърът с пелените да даде 500 лв за стартив пакет. Ама май е хубаво и със специален препарат да те зареди. Тъй че да дава той парите, като е толкова отворен. А и ако нещо се счупи пералнят и пералня да купува. То от толкова пране.
Laddy D, препоръчвам ти горещо кърсът на Диана Димитрова. Провежда се в кабинета на петинка цветкова. На кукла с реални размери двамата с таткото упражнявате къпане, мазане, обличане. След него се почувствах спокойна и никой не ми е трябвал да ми показва остарели неща. А такива бисери съм чувала (не от нашите родители, но от тези на други близки)

# 685

Общи условия

Активация на акаунт