Отговори
# 720
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Аз пък тъкмо седнах да субкам  Mr. Green по 52 и спряха тока. Околните 5-6 квартала всички стояхме без ток около 2 часа следобяд. Сигурна съм, че от кълбетата дим на вождовете е станала белята. Стига сте ги размятали тия кандила, че хората не видят къде одят и късат жици и т.н.! Mr. Green

Сега да се пуфаля. Аз шофьорски неволи немам! Grinning И книжка немам, ама това са подробности. Joy

Беллорче, честит празник на майка ти!  Жива и здрава! bouquet  
Ели и Пепи, честити ви първолаци! Да изкласят!  Hug  bouquet  

Илде,  newsm78 бях свикнала с подобни изпълнения в администрацията, но не мога да го разбера в една ДГ?! Shocked Честно! Какви толкова заветни и синекурни длъжности има там, че не мога да се сетя?! doh

Хазал - СУПЕР!
Чаатай - СУПЕР!

Фрагмани - БИЖУ!
Сериалите им - ПОЖИВЬОМ УВИДИМ!

Едно е непоклатимо и рейтингът му няма как да падне  Grinning - ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18

Ииииии, гонят ме!  Sad
Ще ви стигам нощес  в новата тема. Кажете на Габи да ме чака там, че ми трябва!   love001

# 721
  • Мнения: 0
Аз пък тъкмо седнах да субкам  Mr. Green по 52 и спряха тока. Околните 5-6 квартала всички стояхме без ток около 2 часа следобяд. Сигурна съм, че от кълбетата дим на вождовете е станала белята. Стига сте ги размятали тия кандила, че хората не видят къде одят и късат жици и т.н.! Mr. Green

Сега да се пуфаля. Аз шофьорски неволи немам! Grinning И книжка немам, ама това са подробности. Joy


Hug Joy Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 3
Влизам във вашата симпатична тема за да поздравя моя приятелка, тя знае коя е. Филмчето иначе е хубаво и аз го следя с удоволствие.
  bouquet  newsm10 wavey Two Hearts

# 723
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ей за тва ме снимат камИрИтИ...не моа се стърпя... Joy Joy Joy Joy


 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44


Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 123
Едно е непоклатимо и рейтингът му няма как да падне  Grinning - ФЕМИР ФОРЕВЪР!!!  newsm18

Ето това е приказка!  Peace

Профи,  Hug

# 725
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Влизам във вашата симпатична тема за да поздравя моя приятелка, тя знае коя е. Филмчето иначе е хубаво и аз го следя с удоволствие.
  bouquet  newsm10 wavey Two Hearts


   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 726
  • Мнения: 0
Ей за тва ме снимат камИрИтИ...не моа се стърпя... Joy Joy Joy Joy


 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44


Скрит текст:
Joy Joy newsm19 newsm19 newsm19

# 727
# 728
  • Мнения: 123

Ауууу, Зизу, за това ти вдигам помпонитИ  newsm18 newsm18 newsm18

# 729
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Ауууу, Зизу, за това ти вдигам помпонитИ  newsm18 newsm18 newsm18
newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44

Не помним кое бешИ, ама ше порипам... Joy

# 730
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68

Скрит текст:

# 731
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Привет wavey Илда, дано има справедливост поне малко при вас, защо тези хора не се страхуват за бъдещето на своите деца-като правят преднамерено зло залагат кармична съдба на децата си, кой да им каже, като са залетели,че само те са на този свят, дано Бог се намеси, трябва да има равновесие във всичко, но като гледам колко някои хора ръководители си вярват в грешките
Белора, ти си с много знания и опит, ценя мнението ти, но се надявам да имат и двамата успех, ей така искам да са едновременно щастливи и успешни txtloves newsm18 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68
Скрит текст:
рекламен клип на филма на Джейда и Мелих Селчук

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 21:49 от pavlina ruseva

# 732
  • Мнения: 16 938
Филма ще е тежък като гледам по фрагмента.

# 733
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
и на мен така ми се струва, примъчня ми като го гледах, ама разбрах,че е игрален по кината ще е ,кога ли  Joy Joy Joy ще идем на кино в стамбул града newsm78
 ето снимка от приливите

# 734
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Павлинке...айде в новото крило... Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=738754.new#new

Общи условия

Активация на акаунт