Притеснена -ТЕЖЕСТ в ОБЛАСТТА на матката.

  • 2 996
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 109
здравейте, на 27 години съм  с 1 дете.На 01.09.2013 с приятеля ми(29 г.) имахме полов акт и той "свърши" в мен,на 02.09.2013 се повтори,и на 09.09.2013 се потрети.първият ден от последната ми менструация е 11.08.2013-продължителност 5 дни(средна дължина 29-31 дни от цикъл до цикъл) през този период имах леки пробождания в яйчниците.преди 2 дни направих 2 теста -отрицателни.Вчера-17.09.2013 ми дойде но биеше към розово(без напрежение в гърдите,а по принцип са напрегнати),а днес е червено.Има ли вероятност да съм бременна.В понеделник имам час и  съм на гинеколог,но се притеснявам.Сега имам тежест(напрежение) долу ниско(в областта на матката),а яйчниците си ги чувствам напрегнати. При първата си бременност стана всичко от раз.Дайте предположения,ще съм благодарна и на жени който са минали по този път,УСПЕШЕН ДЕН,и БЛАГОДАРЯ че се отзовахте. Hug

Последна редакция: чт, 19 сеп 2013, 11:26 от danielamarinova

# 1
  • Мнения: 27 524
Има ли вероятност да съм бременна.

Не  Peace

# 2
  • софия
  • Мнения: 109
да,и аз така мисля,само че ме притеснява тъпата болка долу ниско,и това че преди да ми дойде МЦ нямах напрежение в гърдите,а това не е нормално за мен,и това че като ми дойде първият ден беше розово-което също не е характерно за МЦ.ПРОСТО се притеснявам да не би да имам възпаление,и може ли това да ми се окаже проблемно при опитите за  забременяване? не знам какво да си мисля ..

# 3
  • Мнения: 27 524
Аз не виждам нищо притеснително - много често МЦ идва с розово, много често ту има, ту няма напрежение в гърдите, често има тежест в матката, често няма, както има или няма и придърпвания. Всеки МЦ си протича различно, така че според мен всичко ти е наред. Не търси под вола теле  Hug

# 4
  • софия
  • Мнения: 109
Благодаря ти БЛОНДИ- ние понеже сме в период на БЕБЕправене и тези неща ми се струват не на мястото си ,защото до сега никога не съм имала такива проблеми,и понеже съм притеснена все пак мисля да посетя мед.консултация и дано всичко е наред и скоро и аз да видя  EFP защото времето си минава,и да действаме за второ  докато сме все още  млади мами. това напрежение си го имам вече 3-ти ден притеснена съм ,  но дано всичко е наред.

# 5
  • Мнения: 27 524
Когато искаме бебе и идва неминуемата фаза на самовнушения и на търсене на нещо нердно или различно, имай го предвид. Опитай се спокойно да подхождаш, доколкото можеш.
А иначе контролен преглед, съвет и проверка дали всичко е наред не вреди  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт