Таблицата или калкулатора

  • 14 427
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Интересно! При мен калкулаторът показа за дъщеря ми 97% момиче, а за сина ми 98% момче. Таблицата не показа вярно. Simple Smile

# 16
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
калкулатора ми показа момиче(47% на 53%),а таблицата момче,но не мисля че може да се разчита на тях.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 121
При мен таблицата позна ама не че някога съм им вярвала на тези неща..малко странно е да вярваш че всички момичета на 23 забременяли февуари ще имат момчета например Simple Smile
Пожелавам ви здраво и усмихнато бебенце да ви радва и обича, а пола няма чак толкова голямо значение - е ако съвпадне с желанията ви още по-добре:)))

# 18
  • Мнения: 1 685
Калкулатора.Таблицата ми показа за баткото, че трябва да е момиче.
По-късно ще го пробвам и с приятелки, пък да видим тогава.

# 19
  • Мнения: 9 990
Честно казано  и двете грешат Cry  .Карайте на принципа проба-грешка,може и да стане Praynig

Хи-хи,на този принцип действаше една приятелка-до тука има три момчета и продължават да работят за момиче hahahaНе е казала на каква бройка ще стопират опитите. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 2 708
И двете са грешни за нашия случай  Laughing Само да вметна че пола се определя от бащата и съответно годините на майката и месеца на зачеване (втората таблица) няма на какво да се обосноват. Ето тук има таблица, която се основава на мъжа и поне при нас е вярна  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 685
Куки, твоята таблица пък не ми позна за ни едно от децата.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 806
И двете са грешни за мен Peace. Пада ми се момиченце, но доктора каза 100% момче. newsm78 Само да кажа, че и аз ги гледах двете преди да забременея , защото таткото искаше момиченце но .... хех ще ходя на поправителен след 2-3 години. Успех и смело напред пък каквото стане , важното е да е живо и здраво  bouquet

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
За първи път попадам на такива"изчислителни техники"  LaughingСпоред калкулатора -36% момче и 64% момиче,според таблицата-момче.Е,аз имам момче.

# 24
  • Мнения: 2 381
Таблицата и календара показват отроче от мъжки пол, както и тази на Куки.А ние си имаме момиченце.

Последна редакция: вт, 07 фев 2006, 10:07 от daisy_st

# 25
  • Мнения: 1 410
С калкулатора ми излезе 55% момиче, а с таблицата момче.
Имам момиче, но да кажа, че не вярвам в такива неща. Нито какво яде майката и т.н.

# 26
  • Мнения: 8 505
Таблицата.
Калкулаторът изчисли 94%момче (де да беше така).
Ни не вярвам на нито едното.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 457
Калкулаторът ми даде 50 на 50, а таблицата тотално сгреши  Wink
Струва ми се че калкулаторът е по-верен, но трябва да се знае абсолютно точно датата на зачеване, а тя в повечето пъти не се знае с точност (имам предвид вече родени дечица)

# 28
  • София
  • Мнения: 2 708
Куки, твоята таблица пък не ми позна за ни едно от децата.

Ами не знам, според мен не е вярна нито една от тях, просто е късмет 50/50 таблицата да улучи твоя случай Simple Smile Няма 100 % сигурност в нито една от трите таблици  Laughing

# 29
  • Мнения: 445
Не се доверявай на таблица или калкулатор. Това е съдба. Правете любов и много не му мислете, каквото дойде.

Общи условия

Активация на акаунт