Таблицата или калкулатора

  • 14 429
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз не вярвам на тези нещя, но според калколатора 62% ще е момче, а според другия ще е момиче. А роди се момче.

# 31
  • Мнения: 2 271
При нас е таблицата.Още,когато забременях направих справката и наистина се роди момиче!

# 32
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз лично не вярвам на подобни работи... Naughty

# 33
  • Мнения: 3 423
при мен и двете не са верни-аз още не съм родила ,но знам 100% пола, защото съм правила амниоцентеза

# 34
  • Мнения: 2 631
И двете са верни Peace

# 35
  • Мнения: 577
Не знам според мен е жярно,защото ми излиза правилно не само на мен а и на майка ми и на свекърва ми newsm78

# 36
  • Мнения: 1 809
Калкулатора не  позна : 75% момче и само 25% за момиче    newsm78
Таблицата също не позна : излиза М=момче

 hahaha  вече си мисля,че Христина е станала "по чудо" момиче ,след като и на 3D- то в 6-тия мес ми казаха момче  
Аз не вярвам на такива изчисления  Hug

# 37
  • Мнения: 2 950
и вете показаха момче, а аз си имам момиченце! Thinking

# 38
  • Мнения: 5 250
Обърках гласуването, но не е фатално Wink
Значи на мен нито една таблица не ми показва правилно  Naughty
А за калкулатора ми показва 56% момче (вярно е), но все пак аз не съм сигурна в точната дата на зачеването  newsm78 Написах датата на предполагаемата овулация  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 396
Ами калкулатора позна за големия ми син, но изкара малкия момиче, а таблицата- обратно малкия го улучи, а големия - момиче  Laughing
Питай доктор за съвет. Аз когато родих малкия, нашата докторка ми каза, че сега трябва да родя и едно момиченце и за всеки случай тя щяла да ми изчисли кога да го правиме за да не се сдобием и с трти юнак  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 553
При мен и двете грешат Simple Smile - и двете показват момче (даже според калкулатора 93%), а аз имам момиче Simple Smile

# 41
  • Мнения: 280
        Калкулатора не се отваря , а таблицата се разминава с мнението на двама лекари. Май всичко е божа работа . Късмет  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 809
Струва ми се че калкулаторът е по-верен, но трябва да се знае абсолютно точно датата на зачеване, а тя в повечето пъти не се знае с точност (имам предвид вече родени дечица)
Ами не е така  Wink
Пробвах с +10 и -10 дни пак излезе 73/74 % за момче  [/color] Rolling Eyes
Лъжат тия таблици  и калкулатори Outta Joint

GERA, забравила си да вмъкнеш в отговорите на анкетата "Нито едното"  Mr. Green
Желая ви живо и здраво бебе, без значение пола му      bouquet

# 43
  • Мнения: 2 467
Ни едното ни другото! не познават при мен.
 85% момче при калкулатора и М в таблицата.
А аз си имам най-прекрасното моми4енце на света  Hug

# 44
  • Мнения: 524
При мен и двете са вярни, но някак си съмпо -склонна да вярвам на таблицата... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт