Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid

  • 94 654
  • 896
  •   2
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 453
Благодаря Джема!   bouquet

# 841
  • Мнения: 275
Моята красота днес дойде  newsm44 КММ 770 - в амазона пишеше, че се намира в Белгия  newsm78 /от Италия/ и ще пристигне на 8-ми, но сутринта DHL-а ме изненада. И вече втасва една Болярска пита. Тестото стана на такива перфектни мехури и толкова бързо и лесно....

Основния ми проблем от миналата седмица  Embarassed дали ще се регулират бъркалките е решен има си и ключе и болтчета. Обаче нещо с куката /за която четох, че не се регулира/ малко ме притеснява - от дъното не можа да го обере добре тестото, като клипчетата на Джема, но пък като го извадих това от дъното не беше по мокро или да има неразбити части  newsm78 - дано не си внушувам и всичко да е ОК

Имам въпросче относно кремовете - в моя комплект няма силиконова бъркалка /май флекси се казва/ - кремовете с К - бъркалката ли да ги бъркам?


# 842
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Еха, че бързо пристигна. Да ти е честит. Hug
кремовете , зависи от крема. някои с К-то, други с приставката за белтъци стават.  Може лид а го снимаш да видим как изглежда "на живо". Hug

# 843
  • Мнения: 275
Обещавам снимки утре, че сега съм го прибрала, а и от мерак и  питката ми направи и един кейкс забърка та колкото и сам да работи се изморих

# 844
  • Мнения: 49
Йупиииииии, пристигна ми купата за сладолед  newsm68

Джема, мога ли да ползвам пластмасовата основна купа, като резервна (им ли вариант да се увреди с някоя от бъркалките)?  newsm78

# 845
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Може, да. Peace

# 846
  • Мнения: 49

 Джемма  bouquet


Може ли и на мен да ми изпратиш видеото за винилов калъф  Praynig
Поръчва ли се от някъде newsm78 или?

# 847
# 848
  • София
  • Мнения: 453
Първият ми пай, замесен с Кенууда. Още е горещ и не съм го пробвала, но пък на вид съм го докарала Simple Smile

# 849
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ох, какви са тия изкушения по нощите. Окапах се тука.
Фантастичен!

# 850
  • София
  • Мнения: 453
Джема, и аз имам нужда да покрия с нещо машинката, че наистина много се праши и най-вече зацапва с пръски мазнина, защото вкъщи стои близо до котлоните. В колебания съм какво да предприема, защото:

1. С интерес разгледах калъфите в ибей следвайки твоя линк, но нещо не успях да харесам нито един десен.
2. Размислих се, че дори и с калъф, най-вероятно и калъфът трябва да го почиствам от прах и пръски и тя каква стана... като ще бърша, поне да мога да си го гледам в пълния му блясък и да му се кефя.

В момента съм взела компромисно-никакво решение да покривам с платнена салфетка, когато започна да пържа нещо на котлона. Да видим докога ще карам така, че наистина си е проблем.

# 851
  • Гулянци
  • Мнения: 126
Моето винилово калъфче го поръчах от производител на тенти и сенници в Плевен. Предполагам, че на всякъде могат да го направят по зададен размер.
 Hug

# 852
  • София
  • Мнения: 453
Всъщност сега се сетих, че може би при мен по-добро решение би бил платнен калъф, който просто да мятам в пералнята периодично.

Ще се разтърся в нета дали се предлага подобно нещо.

# 853
  • София
  • Мнения: 2 515
Аз съм с платнен калъф, но имам един проблем с него. Робот с калъф заема мааалко повече място от робот без калъж и ме дразни как не стои перфектно прилепнало по машината, а леко хлътва. Не знам как го обясних. Та сега съм го махнала, ама бая прах събира...

# 854
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами моето е мушамено и се чисти лесно с гъбичката. Покривам го, защото не е само външното прашене, а четох в руски сайт как на една се наложило да го отвори не знам за какво и вътре бил пълен с прах и брашно. Та затова поне да му спестя колкото се може по-дълго пълненето с прах.
Иначе не ме дразни в интериора, а десена е възможно най-хубавия от наличните, които имаше, по -подходящ нямаше. те периодично пускат нови десени.

Общи условия

Активация на акаунт