ИСТАНБУЛ 25

  • 54 169
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 413
Радеми  Hug Вели  Hug и ако някой друг съм изпуснала Приятно изкарване на всички и само положителни емоции, ще чакам с нетърпение снимчици, че много съм се затъжила за Истанбул но не се очертава скоро...

П.С. Вели - Мерси за почерпката   bouquet Честит Рожден ден на твоята принцеса, да е жива и здрава и много щастлива   bouquet   bouquet  bouquet

# 691
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Вели, честит рожден ден на голямата принцеса и честит празник и на теб. Това, защото тук на рождения ден на детето и майката получава букети, като основен участник в появяването на бял свят  Grinning Да сте много здрави цялото семейство и много да ви радват и двете принцеси. И да ги слушаш, и да ги водиш и двечките където поискат   Laughing И весело и незабравимо пътуване утре  Party

Танче, Ходжев - благодаря ви за включването по моя въпрос. Забелязах, че всички миниатюри имат замъгляване отгоре и отдолу, само по средата е на фокус (това на видеото особено много личи). Сложих аз, ама не чистих дефектите. Придоби вид някакъв, ама не баш както си трябва. Не е при мен апарата, ама ще видя в нета свойствата му и дано има нещо подобно автоматично, ама се съмнявам  Confused
Ето какво се получи след изчистването на шумовете, ама не е както трябва май  newsm78
http://prikachi.com/images.php?images/658/6684658B.jpg

Пепел от рози, това за автобуса сериозно ли  Shocked Нищо екстремно няма, 280 в София е екстремно преживяване, онова е културен градски транспорт. Да, ще има хора ама то това ли е страшното. Карат бързо -  факт, ама това е плюс.

Редемче, весело изкарване и на теб!   bouquet

Чефи, много си хубава на аватара.   Heart Eyes  Къде се загубиха колегите ти - сем. Ексайтедови

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 21:08 от Шебек

# 692
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Редеми, Вели, пожелавам ви слънчеви и прекрасни дни в Истанбул.  Hug  Hug И както казва Редеми  Heart Eyes, прегърнете го този град и от нас.  Simple Smile


Вели, честит рожден ден на малката госпожица, да е жива и здрава и все такива подаръци да си правите!  Hug Heart Eyes

# 693
  • Варна
  • Мнения: 4 221
     Вели, приятно изкарване и дано рожденничката хареса града. Да е жива и здрава!

     Еми, ако знаеш как благородно ти завиждам... Групата винаги е много интересна, често е забавно, понякога - откровено смешно, на моменти - жалко. Споделяла съм мислите си за държанието на българи към българи, няма да се разпростирам.
     Имали сме хора във Версион, не са рИвали много. Караджъ май никога не са с един автобус, поне 2-3 комбинират от различни градове, на място така формират по-пълноценни групи за обектите. Поздрави Силвия от мен, моля те. И да и кажеш, че чакам хубава оферта, щото вече съм болна за ходене. Нищо няма да ти поръчвам, надявам се да си заредя склада лично. Wink

     Момичета, напрегръщайте любимия град от всички ни, насладете му се пълноценно и се върнете заредени за дълго. Все пак ще имате един час в повече... Смяната на времето е във ваша полза. Hug Hug Hug

# 694
  • Мнения: 6 031
...
Танче, Биалк - благодаря ви за включването по моя въпрос. Забелязах, че всички миниатюри имат замъгляване отгоре и отдолу, само по средата е на фокус (това на видеото особено много личи). Сложих аз, ама не чистих дефектите. Придоби вид някакъв, ама не баш както си трябва. Не е при мен апарата, ама ще видя в нета свойствата му и дано има нещо подобно автоматично, ама се съмнявам  Confused
Ето какво се получи след изчистването на шумовете, ама не е както трябва май  newsm78
http://prikachi.com/images.php?images/658/6684658B.jpg

...

Къде се загубиха колегите ти - сем. Ексайтедови


Шебече, видях че ти е отговорил hodjev73, ама на теб нещо Биалк ти е в клавиатурата...  hahaha

За Ексайтедови и аз питам.  newsm78

Вели, Честит рожден ден на госпожицата. Да бъде винаги празник за нея този ден и да бъде изпълнен с незабравими преживявания споделени с любими хора!

# 695
  • Мнения: 4 571
Вели, да ти е жива и здрава щерката, да те слуша и радва! И най-вече да тръгне по твоя професионален път!/то има време до тогава, ама аз да я зарека отсега  Wink/
Хайде пак, весело изкарване и топло време в Царицата на градовете  Hug Hug Hug.

# 696
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Мими, голяма съм патка  ooooh! Поправям се, извинявай Годжев.  Blush

# 697
  • Мнения: 6 031
Преди малко забравих да напиша, че добре ти се е получила снимката.  Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 13 151
Преди малко забравих да напиша, че добре ти се е получила снимката.  Hug

Аз пък чак сега я видях.  ooooh!  Добре се е получило.    bouquet

Редеми, приятни емоции в Истанбул!  Hug

# 699
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Вели,Честит Рожден Ден на принцесата  bouquetДа е жива и здрава и само хубави моменти в живота и пожелавам...Лек път и много да се забавлявате в любимия град Hug
Редемче,лек път и на теб,знам,е ще ти е много яко в Истанбул и те чакаме да разказваш  Hug
Шебече, благодаря ти  Heart EyesУтре или петък ще имам очна ставка с Ексайтедови,иначе са много добре  Heart Eyes
Мими, голяма съм патка  ooooh! Поправям се, извинявай ГоджевBlush
hahaha Joy Шебече,пак го прекръсти човека  Mr. Green ,май е Ходжев  Crazy
Живот и здраве и аз заминавам на 28 вечерта,да съм там за празника и зарята  Heart Eyes

# 700
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
А, благодаря ви. Май схванах нещата и с по-добър материал може и да стане.

Чефи, ти сега хептен ме засрами  Blush Blush Blush Embarassed Извинявам се на човека, изветрил ми се е мозъка нещо.  ooooh!
Иначе много хубав момент си си избрала, да направиш много снимки и да се возиш на метрото до Азия  Mr. Green
И поздрави на Ексайтедови, мислим си за тях  Hug

# 701
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Шебече  Hug Благодаря ти,ще предам поздравите  Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 788
...


Къде се загубиха колегите ти - сем. Ексайтедови


За Ексайтедови и аз питам.  newsm78

С ремонти и майстори се занимавамe. Не питайте повече, че скоро ще има някой  #2gunfire от тях. Инак, както каза Чефи, много сме добре. Растем, ритаме... Heart Eyes

От друга страна тихо плача в ъгъла, затъжила се вече за истанбулски въздух. Ноо има време, живи и здрави да сме само Praynig

На Вели принцесата да и е честит рождения ден! Да се радва сега на детството, а като порасне с лекота да покорява върхове!

Еми, как ти се радвам, че пак ще ходиш. Ама що така без мен? Mr. Green

Айде толкоз от мен. Бъдете здрави!
 Hug

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Тук е голям купон!  Hug
Вели, много късмет, успехи, приятели и пътешествия за малкото котанче!   bouquet
Лек път, много слънце и усмивки на всички котаранки към Босфора!   bouquet

# 704
  • Мнения: 570
Привет,котани! Hug Hug Hug
Прекрасни преживявания и незабравими емоции пожелавам на всички заминаващи ,носете поздрави от нас на приказния Истанбул,лек път и до скоро! lovekiss lovekiss lovekiss
А на малката рожденничка на Вели да е здрава и попътен вятър във всяко начинание!
Bialk ,фоерверките бяха страхотни ,какво ли е да се гледат на живо. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт