Фотография за начинаещи - 13

  • 35 935
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Хайде и аз в новата тема. Иде ми да се оплаквам до утре от липса на време, но виждам, че не съм прецедент, та ще си замълча... Еди, неподозирани умения разкриваш Shocked, успя ли да върнеш всеки чарк на мястото му?
Аз си отснимах червената тема преди месец някъде, поне стари неща да покажа, като не остава време за нови сега.

Red tale by Pipiya1, on Flickr


Down the Road by Pipiya1, on Flickr

# 46
  • Мнения: X
Още малко от вчера:

DSC_3686 by ♣ Диването, on Flickr


DSC_3754 by ♣ Диването, on Flickr


DSC_3809 by ♣ Диването, on Flickr


DSC_3776 by ♣ Диването, on Flickr

# 47
  • Мнения: 263
Диването, наистина страхотно място за снимки.
и аз ще пускам още от вчера, извинявайте, контакти Simple Smile снощи, на втората нощ от нощта на музеите в пловдив, в клуб библиотеката имаше обособен ъгъл за снимане и прекарах около 4 часа там, основно затисната между хорски крака и крака на маси, защото имаше много хора. от там композицията ми е куца навсякъде, но беше много полезно като опит. не че някога съм имала мерак да снимам събития, но след снощи твърдо знам, че не искам. Laughing


нощ на музеите, клуб библиотеката by mira-70, on Flickr

# 48
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Да ви следя  Hug


Bye bye summer by Deata, on Flickr

# 49
  • Мнения: 27
Гледам тия дни никой не пише, пък то нова тема имало ooooh!
та да се запиша с друга гледна точка към Нощта на музеите, аз не издържах в тълпата и избягах от Мира:)

Untitled by di4kadi4kova, on Flickr

Untitled by di4kadi4kova, on Flickr
 и още малко стрийт, направо цяло кило:)))) не бях снимала от седмица и направо ме сърбяха ръцете
Диването, направо си слушат момите, моят дзвер директно ми обръща гръб като ме види с камерата към него.

# 50
  • Мнения: 3 988
Вертикален панинг - done! Simple Smile Пак бяхме при бамбуковата гора. Simple Smile


265/365 by Solley Eaton, on Flickr

Отивам да ви гледам във фликр, страхотни неща мернах.  Hug

# 51
  • Мнения: X
Диването, направо си слушат момите, моят дзвер директно ми обръща гръб като ме види с камерата към него.


Слушат, ама друг път. Там дет са двете е сглобявано от две снимки. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 5 173
Би ли показала суук-овете на първата снимка? Интересно ми е да ги видя.

# 53
  • Мнения: X
Би ли показала суук-овете на първата снимка? Интересно ми е да ги видя.

head swap by ♣ Диването, on Flickr

# 54
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз...

Breakfast by NikkPetrova, on Flickr
Няма да я слагам в седмичната, защото се надявам да направя по-добър кадър.

# 55
  • Мнения: 205
Здравейте! Simple Smile Много хубава темичка! Аз няма още да публикувам снимки,защото не мисля,че имам достойни за темата Mr. Green До сега снимах на автоматичен тежим с китовия обектив,който е смотан.... Имам въпросче към вас,понеже мноооого се колебая дали да си взема един обектив Canon 50mm 1,8 ,пластик фантастик Simple Smile Обаче попаднах на ревюта в амазон,че много се чупел и засядал в апарата, та ме е страх малко...На някоя от вас случвала ли се е подобна издънка? Иначе знам,че 50 мм на 1,4 е по-добре,но много парички изхарчих Sad Купих си един 85мм на 1.8 Canon и вече почти месец го чакам....направо изгубих търпение.И принципно знам,че ще ми е дълъг за снимки на закрито, та за това сега се чудя какво да правя........

# 56
  • Мнения: 571
Pipiya, и всички останали, които се притеснявха за моята камера  Hug
Живо е животинчето, работи и щастливее  Joy

Ето кадър от днеска с нея:

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Диване...рИспекТ! bowuu bowuu bowuu За теб е важно да ги снимаш...другото са просто умения аххах Както казва един приятел - абе ти снимай...аз ще ги накарам да гледат в една посока /ставаше дума за заснемането на една реклама/ Joy Joy Joy
И  Joyмалко бози от мен....

DSC_0144-1 by anton.slavi -hera, on Flickr

И една по домашно

Me and my boys....in nightshirts by anton.slavi -hera, on Flickr

# 58
  • Мнения: 302
Записвам се с две вчерашни
untitled-9226812 by pipin73, on Flickr

Untitled by pipin73, on Flickr

Плановете ми за снимки по темата Червено, се провалиха, дано се стегна и осъществя тая седмица закуската  Tired

Диването, страхотна работа!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Някой може ли да ми каже как да сейвна в папка на компютъра ми екшън, който аз съм си създала? Записвам си го във ФШ, обаче ми се рисетва от време на време програмата по незнайни причини и ми трие четки, екшъни, които аз съм си правила и после трябва да ги правя наново. Не знам как да си запиша самия файл, така че при необходимост само да си го внеса във ФШ и да го ползвам.

Ако на някой му е прекалено спокойно, предлагам малко световъртеж  Whistling


Untitled by Mim'sMadMoments, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт