Фотография за начинаещи - 13

  • 35 937
  • 755
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377

DSC_0116-2-1 by anton.slavi -hera, on Flickr


DSC_0116-1 by anton.slavi -hera, on Flickr

Писна ви сигурно вече...

# 31
  • Мнения: 571
....
Еди тоя мързел не е на добре...чакам да избухнеш скоро...мързелана такава Crazy
....

Избухнах, ама не в желаната посока  Mr. Green
Снимката не е за хора със слаби сърца, влюбени в камерите си!


Скрит текст:

# 32
  • София
  • Мнения: 1 210
Хера, никъде не пътувам аз, това е на 5 крачки от офиса (нали знаеш, че снимам там основно  Wink) Точно по поръчка за седмичната тема бяха сложили тази кабина пред един магазин с винтидж мебели.
Ето и нещо с ексклузивния ми модел Mr. Green:

Getting ready (light) by rumburak, on Flickr

Иска ми се да снимаме и в цял ръст, но нещо няма добра светлина далеч от прозореца, а там пък аз не мога да се отдалеча така, че да хвана повече..

# 33
  • Мнения: 3 988
Писах във фликр на някои от вас. После пак. Simple Smile

От мен по годишния проект (ден 219, хаха, още съм на август). Репортажна, стрийт от протестите. Много важен човек (!) - Димитър Бочев. За жалост нямам по-читава снимка.  Confused


219/365 by Solley Eaton, on Flickr

Тук много омазах очите (зениците са черни точки Sad). Мислите ли, че джейпег сорс е причина или на мен ФШ ми е крив?  Blush


220/365 by Solley Eaton, on Flickr

Последна редакция: сб, 21 сеп 2013, 23:10 от Solley.

# 34
  • Мнения: 22
    Аз докато успея да се запиша, ще свърши  темата  Grinning

   Утре, ако не ми мине котка път  Mr. Green ,отивам и аз на разходка. Я вижте какви есенни красоти сте натворили .
   Като не снимам тези дни и си играя с обработките . Я кажете , прекалих ли тук  newsm78

C. b/w by Mary__Poppins, on Flickr

# 35
  • Мнения: 24
....
Еди тоя мързел не е на добре...чакам да избухнеш скоро...мързелана такава Crazy
....

Избухнах, ама не в желаната посока  Mr. Green
Снимката не е за хора със слаби сърца, влюбени в камерите си!


Скрит текст:


Леле, Еди! Мен ме заболя сърцето. Какво си причини, майсторке?  ooooh!

# 36
  • Мнения: 3 988
Оня ден излезе Камера Роу 8.2. Днес моята стара версия спря да отваря неф-файлове. Опитвам да ъпдейтна както знам Help-Updates, но Updates изобщо не е активно. А в сайта на Адоб не намирам линк да сваля новата версия на КР. Моля за помощ!  Praynig

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Солей, пробвай от тук, най-долу на страницата си избери линк според версията на ФШ, която ползваш. В сайта на Adobe и аз не намерих за сваляне 8.2.

# 38
  • Мнения: 571
Оня ден излезе Камера Роу 8.2. Днес моята стара версия спря да отваря неф-файлове. Опитвам да ъпдейтна както знам Help-Updates, но Updates изобщо не е активно. А в сайта на Адоб не намирам линк да сваля новата версия на КР. Моля за помощ!  Praynig
Ето: http://www.adobe.com/cfusion/search/index.cfm?term=camera+raw&am … ducts%3Aphotoshop

Майсторя Изабел, майсторя...
НАгледно показвам " Не правете това къщи"  Joy

# 39
  • Мнения: 3 988
Едира, Мим,  bouquet  bouquet

# 40
  • Мнения: 161
Оня ден излезе Камера Роу 8.2. Днес моята стара версия спря да отваря неф-файлове. Опитвам да ъпдейтна както знам Help-Updates, но Updates изобщо не е активно. А в сайта на Адоб не намирам линк да сваля новата версия на КР. Моля за помощ!  Praynig
Ето: http://www.adobe.com/cfusion/search/index.cfm?term=camera+raw&am … ducts%3Aphotoshop

Майсторя Изабел, майсторя...
НАгледно показвам " Не правете това къщи"  Joy


 Joy Joy Joy Като го измайсториш ни покажи Simple Smile)


Sant' Angelo by Villysweety, on Flickr


Foro Romano by Villysweety, on Flickr


Colosseo by Villysweety, on Flickr

Последна редакция: нд, 22 сеп 2013, 02:03 от Villysweety

# 41
  • Мнения: 3 988
Пак съм аз.  Rolling Eyes Повече от един месец съм снимала с часова зона за БГ, а не за Ийст Коуст.  ooooh! Забравила съм да сменя датата в камерата.  Whistling
Толкова мега посредствени снимки пускам по проекта 365, че започнах да ги правя видими само за семейството.  Blush
Един стрийт за отсрамване:


221/365 by Solley Eaton, on Flickr

# 42
  • Мнения: 571
А мен ме ухапаха бесните тази вечер:


Последна редакция: нд, 22 сеп 2013, 08:06 от Edira

# 43
  • Мнения: 263
да се запиша и аз на трета страница и да ходя да ви гледам във фликър, че изпуснах всичко навсякъде.



red by mira-70, on Flickr

# 44
  • Мнения: 0
Много ме е срам да си призная, че изобщо не ми стига времето, и само прелитам през темата и снимките. Прави обаче впечатление, че нивото страшно се вдигна - според мене не би трябвало вече да се каже, че е за начинаещи. Браво на всички!   bouquet
И да честитя на всички новите придобивки. Аз мога да се похваля с нов монитор (и както се наложи и нов компютър). За тези, които се интересуват - Dell Ultrasharp 2312. Направо невероятно е какво се вижда сега - някои от старите ми снимки са с толкова замазани петна, че ме е срам  Embarassed Но пък най-накрая виждам всичкото бяло и черно Simple Smile
И една закуска - в това наше жилище се наложи да се кача на пералнята, сгушена до хладилника, и във врата си имах ролката домакинска хартия ... май предпочитам външни снимки  Joy


Breakfast by зиги, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт