Фотография за начинаещи - 13

  • 35 933
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Не съм пипвала апарата от две седмици. За сметка на това имам един вагон стари снимки за обработка. Вече няма да се оправдавам с компютрите, че ме е срам. Два месеца и още не са ремонтирани. Обработвам със скоростта на оолюф.  Rolling Eyes



Untitled by веселка, on Flickr

Личи ли си ужасно много как дорисувах фона? Защото, докато преследвах щерка ми из леглото, съм я отстреляла центрирано и ми се наложи да мажа.


ПП Оооо, ние сме навлезли във фаталната 13-та тема  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 294
Добър ден и от мен, мерси за новите теми ( седмична и 13-та)   bouquet  bouquet
И аз нямам снимки , трябва да се стегна , че нещо съвсем съм се отпуснала  Whistling

 

# 17
  • Мнения: 200
Записче   bouquet

# 18
  • Мнения: 356
Благодаря за новата тема   bouquet
И вчерашната ми снимка, която вече видяхте май, ама днес не снимах.


Waiting for you by Dimislava Todorova, on Flickr

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Захаросано и банално от мен вместо запис. Не съм го редила аз (чак пък толкоз банална не вярвам да съм  Mr. Green), само го снимах, което пак си е баналност, ама няма друго засега.


Untitled by Mim'sMadMoments, on Flickr

# 20
  • Мнения: 24
Mims, тоналността е много хубава!  Heart Eyes На мен не ми е никак банален кадърът.

От мен един стрийт. Има ли нужда от някакъв кроп? Очите ви шарят ли много по снимката? Как ви се струва конверсията?



Young man reading a book by Colorful Place, on Flickr

Последна редакция: сб, 21 сеп 2013, 15:56 от Isabell

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Не мога да догоня Хера по килата  Mr. Green Hug, ама да пусна още един  Simple Smile


Personalities by Mim'sMadMoments, on Flickr

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ауууу трябва да се взема в ръце...ще ме мините с килата и ще си умра от ядец Mr. Green Mr. Green Heart Eyes
Прекрасни снимки виждам....СТеф и тя ме закопа с това небе Heart Eyes
Мимс притесних се за теб Heart Eyes викам си захароса се това дете...а то какво било Mr. Green
Чоколина снимката на сина и айвеловата кула е страхотна Hug
Еди тоя мързел не е на добре...чакам да избухнеш скоро...мързелана такава Crazy
Джони страхотна снимка...носталгична но хубава!
Нелли и тя ще умре от мързел....абе аз ли съм най-работливата тук Twisted Evil Joy
Вили благодаря за новата тема и завид ама силно завид за италианско Twisted Evil
Руми къде скиториш ти? Искам и аз! Стига вече с това СТара Загора - мин.бани Twisted Evil
Още щях да пиша....изпозабравих ви Tired
Днес големия има рожден ден....за това съм съвсем смотана днес...малко но от сърце...не толкова за критики колкото да се похваля с гарджето Joy

DSC_0103 by anton.slavi -hera, on Flickr


DSC_0015-1 by anton.slavi -hera, on Flickr


DSC_0007 by anton.slavi -hera, on Flickr

Забравих...мерси и за седмичната темичка Heart Eyesнадявам се да успее да се включа...примерно вече Mr. Green

# 23
  • Мнения: 616
Благодаря за новата тема!


Annie by Nellinda, on Flickr

# 24
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 385
Отдавна не съм се записвала:


Untitled by Haideger, on Flickr

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
Запис от мен. Благодаря за новата тема. И да кажа, че изпуснах макро обектива, много ми е криво.

От мен една бабка.

DSC_8968 by baby shadow, on Flickr

# 26
  • Мнения: 1 080
Аз пак Blush Ходихме с малкия по поляните днес  Mr. Green
   

# 27
  • Мнения: X
И аз запис с от разходката днес. Много готина локация, ако само децата бяха кооперативни, щеше да е чудно.

DSC_3728 by ♣ Диването, on Flickr

# 28
  • Мнения: 186
Привет! Да не ви изпусна... Този път със снимка Simple Smile За вярване или не, ми  е първата, която снимах в RAW.  Blush  Чиста проба си е, без някакви претенции, знам, че и кадрирането ми куца. Но, нали съм си и с некалибриран монитор, а и едва ли ще го споходи нещо подобно, питането ми е как я виждате вие тая снимка - кожа, цвят, да знам къде съм долу-горе Simple Smile



Untitled by Ивейн, on Flickr

# 29
  • Мнения: 3 988
lili_78, аз имам точно тази 60-ца и съм много доволна. Дори и буболечки се снимат с нея. Simple Smile Стига да го влече човек. Simple Smile Колкото до сянката, въпрос на позициониране, нямам проблеми.
Снимки от мен - по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт