Мартенчето в коремчето на мама, вдига врява, юмруци и ритничета раздава

  • 31 614
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 29
Аз да попитам, кой иска да се занимава с идната тема. Напреднали сме със страниците  newsm78

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте бъдещи мами,

Искам да ви питам колко килца качихте досега, че аз вече 10 кг. си качих и почнах доста да се притеснявам. С този темп хипопотам ще си отглежда моя мъж  Laughing

# 722
  • Мнения: 241
Мале Julie... това си е май-много... повечето са по 4-5, аз лично 5, а има и такива дето не са качили. Ти си младичка и лесно ще свалиш после... една приятелка качи 30, защото и се отвори много апетита, но после много лесно ги свали. Мен пък нещо нищо не ми се яде...

За количките - реших - взимам hauk...Може и да не е Malibu.

Маги благородно завиждам, аз още нищо не съм усетила - ебати безчувствения тип съм   Thinking
Понеделник съм на важния прегледа да видим моя мъж ATВ или въже ще си купува.

Хубаво е, че напредваме с новите мами.. добре дошли на всички.

# 723
  • Мнения: 1 466
Здравейте момичета и добре дошли на новите! welcome Моят гърлобол май започва да се оправя,смуча прополки и капя сребърна вода в носа!  Crazy Вчера си купих някакво кокосово масло за мазане-някой ползвал ли е? Харесва ми,че няма мирис и сравнително бързо попива.
Отивам да забъркам едно хлебче и се връщам да ви чета! eat

# 724
  • Мнения: 475
Здравейте, да се запиша. На 32 години съм, втора бременност, 16 г. седмица; До сега предимно ви чета, на този етап при мен нещата са ок, при бебо също; Относно коментарите за ФМ във втори триместър, то е възможно изследването да се прави между 15 и 23 г.с, като 20 е оптимална седмица; Тази ФМ е възможно да се комбинира с БХС;

# 725
  • Мнения: 9
аз сьм качила само 3 кг незнам нормално ли е това почти нямам коремче

# 726
  • Мнения: 226
Здравейте всички  Hug
Маги, честито усещане!!! Прекрасно е...  Crazy
Winter mоm, а аз си чаках цикъла, когато ми е била овулацията и съм забременяла - на 30-ти ден от МЦ  Crazy Шашардисах се много !!! Не идва, а теста две седмици - (-)  Joy Ох, ние място имаме, ама нали искам да си е в нашата стая, та там ще е пренаселено... за това и до последно няма да купувам нищо, за да не пречат само...  Whistling
Поли, честита принцеска  Heart Eyes Всеки мъж иска момче !!! Ама се привързва повече към момичето, няма да се плашиш... и нашето е женско, и нашият татко се шашна в началото, ама сега какво й мисли  Crazy Много е сладък  Flutter
Добре дошли на новите мамчета   bouquet

# 727
  • Мнения: 241
йоанка какво и мисли... защото нашия е решил, че ако имаме девойка, ще е като Рапунцел  hahaha

# 728
  • Мнения: 9
Олеле захващам се с новата тема сега ще я направя само, колкото да пишем в нея довечера ще я ремонтирам по-подробно  bouquet

# 729
  • Мнения: 43
julia_24 - И аз сутринта се премерих и се оказа, че съм точно +10кг. Не прекалявам с храната, а и цял ден съм в движение, но ... ще му мислим после като почнем да сваляме.

# 730

Общи условия

Активация на акаунт