Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 43

  • 40 868
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Фокси  Blush хубаво е станало  Peace

L'Agent  Peace аз ако уцеля такова участие - повече надавам ухо и почти не гледам, защото все правя и друго  Blush

Според мен е до умението на гримьора и правилния подбор на продукти  Blush

# 496
  • Мнения: 532
Troy, тези четки на мен лично ми се виждат много необичайни като форма за обявеното приложение. Блендиращите четки действително са меки и пухкави, могат да бъдат леко сплеснати или кръгли в основата и т.н. Тази на снимката е по-скоро като за коректор, моята ми е удобна и за база или кремообразни сенки.

Заповядай в темата за четките, в първия пост има описания на колекциите на съфорумки, от които можеш доста добре да се ориентираш кой тип четка за какво се използва Peace

# 497
  • София
  • Мнения: 9 605
Фоксита, за малко, но както Аленка го каза тогава-дъхоспиращо появяване! Hug  bouquet
Прекрасно!
Снимаш ли вече фото уроци. Искам да видя четките, редуването и пр. детайли  визработката на този грим. Thinking

# 498
  • Мнения: 18
Здравейте,момичета. В събота съм шааферка. Роклята ми е черна (кукленска,отгоре с розички,надолу с тюл,леко бухнала(при нужда ще снимам)),обуввките са ми черни,тип Лобутин(дано разберете какво имам в предвид),със сини камъни, бижута- до сега съм си взела дълги ,с черни камъни,чудя се и за едно малк пръстенче със син камък..
Съжалявам ако не пиша в правилната тема,но... бихте ли ми дали идеи за грим,маникюр ,причеса и бижута.. Дори и снимки няма да е зле. За прическа ми се иска пуснатар дълга,леки ввълни,тип самодива..
При нужда ще кача снимки. Благодаря предварително

Поздрави,Криси

Здравейте отново. Прикачам снимки , за да добиете по-ясна представа. Имайте впредвид, че са правени вечер обаче и светлината не пада добре върху акцентите и цветовете. Нямам възможност да ги снимам по сетло,защото съм на работа. Камъните на обувките са малко по-наситено сини и блестящи а обиците са с тъмно сиви камъни, а не черни, което ме притеснява малко, че не си отиват с цветовете на обувките и роклята. Ако пък взема чисто черни или черни със синио обици, или чисто сини , няма ли да стане прекалено обикновено и предсказуемо...
Дайте мнение и вие Simple Smile Друго бижу мисля да не добавям
А за грим и прическа какво ще кажете?
Поздрави, Криси   

# 499
  • Мнения: 6
Според мен обеците трябва да са сини....,може и в грима да има синьо,но само като елемент,не като основен цвят.....

# 500
  • Мнения: 4 428
Крисито, много хубав тоалет  Flutter Обувките страшно ми допадат, защото много харесвам комбинацията на цветовете. И благородно завиждатм, че може да ходиш на такива висини  Mr. Green
А за грима, аз бих направила нещо сребристо с тъмно синьо за опушване. Със сигурност бих включила и малко светли студено кафяви сенки, някъде към костта, за да не стане всичко много "ледено"  Sunglasses
А всъщност какъв е цвета на косата, очите, кожата?

# 501
  • Мнения: 2 214
Крисито, много зависи от всичко това което пита Весито и от това как по принцип си свикнала да се гримираш, от това дали ще го правиш сама или ще се довериш на гримьор.
Зависи и от това на какъв тип свадба отиваш.
Ето какво мога да ти предложа на първо четене, а ти кажи кое ти е по близо до типа и тогава можем да разсъждаваме.



аз бих си направила нещо подобно

# 502
  • Мнения: 2 619
Криси, аз бих те посъветвала да идеш на гримьор за такова офиациално събитие като сватба. Но ако умееш да се гримираш предложените гримове от г-жа Стихийно бедствие са много подходящи. Синьото за акцент е много красиво.

Надявам се, че няма да ми се обидиш. Преди години бях поканена на сватба в Мадрид и да не сбъркам заложих на черна рокля. И като отидоха на сватбата бях единствената в черно, почувствах се много гадно. Един вид е гаф на сватба в черно.
Така, че ако можеш внеси малко цвят избери обеците в синьо, някакъв голям пръстен в синьо, ако можеш да си намериш.Виж ето така http://www.wixonjewelers.com/wp-content/uploads/2013/03/angelina … at-the-oscars.jpg, но в синьо. Цялата си в черно. Вярно, че събитието е официално, но е и празнично.
Надявам се да не ми се обидиш, казвам го най-добронамерено, защото си го изпитах на гърба.

Последна редакция: вт, 01 окт 2013, 17:00 от cloè

# 503
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Риана вече се олива ooooh!

Скрит текст:

# 504
  • Мнения: 3 242
Troy, тези четки на мен лично ми се виждат много необичайни като форма за обявеното приложение. Блендиращите четки действително са меки и пухкави, могат да бъдат леко сплеснати или кръгли в основата и т.н. Тази на снимката е по-скоро като за коректор, моята ми е удобна и за база или кремообразни сенки.

Заповядай в темата за четките, в първия пост има описания на колекциите на съфорумки, от които можеш доста добре да се ориентираш кой тип четка за какво се използва Peace

Благодаря ти за включването, в действителност и на мен ми се вижда странна. Четката е плоска, а аз мислех, че е кръгла и пухкава. За сега не знам за какво ще я използвам, така че ще я оставя да престои малко. Поръчах си друга за блендване, която изглежда кръгла и пухкава, но ще видим като пристигне.

# 505
  • Мнения: 4 428
На мен пък ми харесва  Mr. Green С бялата рокля много готина визия се получава  Peace

# 506
  • Мнения: 79
На Риана не й ли е малко наръфанка очната линия на лявото око .... ама кой се намери да го каже, а - баш най-босата в очните линии, хахахахаха:))))

# 507
  • Мнения: 31 398
Чудесна е Риана на тези снимки.

# 508
  • Мнения: 2
Чудесна е Риана на тези снимки.
Peace

# 509
  • Мнения: 79
Ама, къде са феите - да не са се изгубили в гората:)

Общи условия

Активация на акаунт