Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 43

  • 40 868
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 248
Толкова прецизно с пръсти!? Уау, супер, браво!

# 736
  • Мнения: 3 675
Мен ми харесва! А с какво нанасяш?
С пръсти...   Blush
Наистина ме впечатли!  Shocked Crazy  Mr. Green
Никога не бих предположила, че се гримираш с пръсти  Simple Smile
Някой ден, когато нямам излизане, ще пробвам да се гримирам само с пръсти и ще ви покажа за да се посмеете  Laughing

# 737
  • Мнения: 134
TheBlackWidow ако имаш време и ти се занимава, ще е страхотно, а и мисля полезно за всички това метеоритско сравняване.
Междудругото, аз съм забелязала, че с пръсти цветовете са далеч по-интензивни, наситени, ярки, отколкото с четка Whistling

# 738
  • Мнения: 110
Да момичета, ако щете вярвайте, обаче всичките ми опити да се гримирам с четки, свършват с употребата на мицеларна вода и почването на ново, но...с пръсти. По принцип винаги (или почти де, ако не ме мързи много) съм на работа със силен грим, обичам да ползвам цветове. Най се харесвам със нещо зелено. Обаче опитите ми за снимки завършват с неуспех, защото явно светлината в магазина е кофти и не се вижда почти нищо.

# 739
  • Мнения: 31 398
Миме, ти основно с палитрите на ЕЛ ли се правиш? Как да ти дава сърце с потопиш пръст в тези красоти? Много добре се справяш! Laughing Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 110
Миме, ти основно с палитрите на ЕЛ ли се правиш? Как да ти дава сърце с потопиш пръст в тези красоти? Много добре се справяш! Laughing Heart Eyes

Денс, не. С всичко налично. Най-често съм с цветове от няколко палитри на различни марки. На ЕЛ мноооого обичам зелената 5-ца. На първата снимка например съм с LIU (не, че много си личи от самата снимка нещо де...). Как ми дава сърце ли? Ами явно толкова вече съм им претръпнала, че не ми прави впечатление  hahaha  А и аз си го дезинфекцирам пръста преди това  Joy Joy hahaha

# 741
  • Мнения: 31 398
Мда видях сега по- хубаво Liu на снимката ти. Радвам се, че я купих зимата след дълго чудене. Whistling Heart Eyes
Наистина зелената палитра е много хубава да и аз съм и фен. Пак да ни покажеш красоти! Hug  bouquet

# 742
  • Мнения: 3 675
Нищо няма да ви показвам  Naughty
Преди малко пробвах да се нагримирам с пръсти и не става  Rolling Eyes
Мен са ме гримирали веднъж с пръсти и много добре стана, но аз не мога, а иначе отстрани изглежда толкова лесно  Laughing
На подвижния клепач мога да нанеса с пръст основния цвят и съм до там Rolling Eyes Ако продължа с пръсти, гледката става потресаваща  - все едно ме е гримирало 3 годишно детенце Laughing

# 743
  • Мнения: 79
О, и аз често ползвам пръстетата - Миме, много готино ти стои този тип грим.

Ето още една вещица, че ме е ударила музата: снимките са в албума на първата вещица:) Можеше да мине и за креативна очна линия, ама не ми е такава представата ...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152287406173135&se … ype=1&theater

Wink

Аленка - кефи "гримът без грим"
(заради бебчо ли ще си си вкъщи вече? Надявам се всичко да е наред!)

B&C - много нежно:)


Ама къде е Фокси?

# 744
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
И втората вещица е станала интересна  Peace

Аз от тук нататък ще съм си у дома  Blush

# 745
  • Мнения: 616



Моля заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Актуалното предизвикателство е Креативна очна линия, срок - 15ти.

Общи условия

Активация на акаунт