Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 43

  • 40 872
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 79
Нещо с анкетата не е както трябва  newsm78 с изтекъл срок е и не може да се гласува  newsm78

дааам newsm78

# 526
  • Мнения: 616
Нещо с анкетата не е както трябва  newsm78 с изтекъл срок е и не може да се гласува  newsm78

дааам newsm78

Опитах се да я редактирам за да тръгне но не отразява редакцията, информиран е модератор, друго в момента не мога да направя по въпроса.

# 527
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
мерси много   Blush вече е ОК   bouquet

какво е Sugar Skull  Rolling Eyes

# 528
  • Мнения: 79
мерси много   Blush вече е ОК   bouquet

какво е Sugar Skull  Rolling Eyes

Аз това си го тълкувам като някакви захаросани скули, хаха - едва ли е череп в случая... newsm78

# 529
  • Мнения: 616
Захарните черепи са си точно захарни черепи  Laughing  По принцип са малки сладки с формата на бели, украсени черепчета, които се правят за мексиканския празник Деня на Мъртвите. Последните няколко години грима е много популярен, oсобено за Хелоуин.

http://www.youtube.com/results?search_query=sugar+skull

 

# 530
  • Мнения: 79
Я, колко интересно - това не го знаех ... ами аз бих гласувала за всичко:) Ама има време - до Хелоуин ще ги изредим всичките:)

# 531
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Мерси, МисНели Simple Smile аз погледнах в гугъл, но идеята не ми стана ясна  Blush

# 532
# 533
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
не ме влекат нещо  Mr. Green много се чудих между вампир и вещица и реших вещица, но каквото стане  Mr. Green

# 534
  • София
  • Мнения: 1 253
Момичета, на страхотни сенки попаднах тази вечер, направо съм в еуфория! Прекрасно и бляскаво маслено зелено, дълбоко, наситено, променливо Heart Eyes За първи път попадам на сянка, която сама е напълно достатъчна за грим, без нищо друго - толкова е красива! Марката е Malinka, нищо не намирам в нета, а цената е под 10 лв. Имаше и прекрасно тъмносиньо, и също толкова бляскаво черно, и пурпурно, и много светли цветове.

# 535
  • София
  • Мнения: 4 803
Момичета, на страхотни сенки попаднах тази вечер, направо съм в еуфория! Прекрасно и бляскаво маслено зелено, дълбоко, наситено, променливо Heart Eyes За първи път попадам на сянка, която сама е напълно достатъчна за грим, без нищо друго - толкова е красива! Марката е Malinka, нищо не намирам в нета, а цената е под 10 лв. Имаше и прекрасно тъмносиньо, и също толкова бляскаво черно, и пурпурно, и много светли цветове.

Гледах магазин Malinka на Витошка, но още беше в ремонт, имаше реклама само. Какво предлага марката, и за мен е непозната?

# 536
  • София
  • Мнения: 1 253
Сенки - единични и палитри, червила, гланцове, основи, ружове, бронзъри (имаше един много интересен нюанс, но искам да го видя на светло), лакове...Тях загледах, плюс козметика за коса, на която нямах време да обърна внимание.
В сенките просто ми останаха очите.

# 537
  • Мнения: 432
Чудесни феи сте всички:bouquet:
Ivvangeline, и аз съм впечатлена   bouquet

# 538
  • Мнения: 79
Eeee, направо си навирих фейския нос от толкова комплименти:) Благодаря, момичета - сега ще видим какъв вещеро-вампир ще се изкарам:)

# 539
  • Мнения: 1 698
Ейй, феите са страхотни. Браво момичета. Бих се включила, ако имаше кой да ме снима. Аз не мога една читава снимка за изкарам.

Общи условия

Активация на акаунт