Ще имам близнаци! Тема с продължение 31

  • 40 802
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 5 999
Момичета благодаря за разясненията   bouquet Днес, между другото в пикадили видях памперси на Памперс -белите, които бяха за тегло на бебенцата от 2 кг мисля newsm78 И чак сега забелязах, че те имали и номерации 1, 2, 3 Crazy

Торидим това, което пишеш аз също го изпитвам  Crazy Обаче съм убедена, че всичко ще бъде наред, трябва да  е наред Praynig Hug

# 61
  • Мнения: 277
Здравейте Simple Smile

Момичета, не си мислете глупости, карайте си бременността с положителни мисли.
Давам себе си за пример Simple Smile Минах през бая изпитания да стигна до тези седмици, ама веднъж не повярвах на лекарите, че ако изкарам до 28-30 седмица ще е чудо. Е чудото кара вече 32- ра  Peace
Желая ви от сърце, моите изпитания да ви заобиколят много от далеч, а това което зависи от вас е да сте положителни и да си гоните термините  Hug

Херцогиньо, направо ме разби твоя случай за раждането ти, пък си мислих, че лекарите в чужбина не са като нашите в БГ, непукисти и киселяци... Радвам се, че всичко е минало, че сте си вкъщи и тримата вече Simple Smile Да нацелуваш бебоците, а на теб прегръдки за търпението и за всичко, което ти мина през главата  Hug

Алекс, дано и ти си добре и бебоците Simple Smile Да са ти живи и здрави и да ви носят много радост вкъщи Simple Smile Чакаме и теб с включване не сме те забравили  Hug

И последно за мен... В неделя бях на преглед, малките са 1400 момчето и 1600 момичето, кръвотоците и водите са идеални, плацентите стават все по - зле, но и те се държат. В понеделник си ме взимат в болницата и ще съм там докато родя, не искат да рискуват повече да съм без наблюдение. Стискайте ми палци и аз да устискам още 4 седмици Simple Smile

Поздрави на всички  Hug

# 62
  • UK
  • Мнения: 5 999
Звяра  Hug

то при теб неостанало браво, браво пу пу пу  Praynig

# 63
  • Мнения: 277
Коконче, не виждам никоя мама със седмици около моите, или съм много разсеяна или аз съм следващата Simple Smile Нооо, аз съм си поръчала скорпиончета, даже ако не е нахално и да са ноемврийчета Simple Smile  Ама да видим, малките как я мислят тази работа  Peace

# 64
  • Мнения: 295
Коконче, не виждам никоя мама със седмици около моите, или съм много разсеяна или аз съм следващата Simple Smile Нооо, аз съм си поръчала скорпиончета, даже ако не е нахално и да са ноемврийчета Simple Smile  Ама да видим, малките как я мислят тази работа  Peace

Звяра, браво момиче! Дръж се още малко остана ... Ние тук ще стискаме палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 65
  • Мнения: 37
Zviara не бързай да се пререждаш  Naughty . Аз съм на ред.

В понеделник на 07 октомври ще е големия ден. Ще имам нужда от вашите стиснати палци  Praynig

# 66
  • Мнения: 277
Zviara не бързай да се пререждаш  Naughty . Аз съм на ред.

В понеделник на 07 октомври ще е големия ден. Ще имам нужда от вашите стиснати палци  Praynig
И на мен н ми се вярваше, чак пък да съм аз  Peace Simple Smile
За понеделник ще имаш мнооого стиснати палчета, на ръце и крака, аз предлагам от мен цели 12  Hug
Всичко ще мине като по вода, не се тревожи, сигурно ти е напрегнато, но ще е без основание Simple Smile
И когато можеш , да ни пишеш как сте и как е минало  Hug

# 67
  • Мнения: 295
Zviara не бързай да се пререждаш  Naughty . Аз съм на ред.

В понеделник на 07 октомври ще е големия ден. Ще имам нужда от вашите стиснати палци  Praynig

 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 68
  • Мнения: 163
djudjy, всичко ще бъде наред! Стиснати палци и от мен.

Zviara, щом си устискала дотук, ще потърпиш още малко. Дано бебчетата са възприели твоята идея за дата на раждане Simple Smile.

Много ме впечатли разказът на Херцогинята за нейното раждане. Браво на нея за хладнокръвието, може би опитът си казва думата Simple Smile. Но тя си знае какво й е било. Важното е, че всички вече са си вкъщи.

Притесненията може би са нормални. Не знам как ще се чувствам, когато седмиците напреднат, но сега нямам страхове. Дай Боже все така малчовците да вървят добре, да започнат да ми се "обаждат", че да не се чудя там ли са  Wink. Ако по-малко се вглеждаме в себе си и тялото си, като че ли ще бъдем по-спокойни.

# 69
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,
сега се връщам от ЖК и меко казано доста се притесних
Rolling Eyes Всичко с бебенцата  е наред, но на мен ми измериха високо кръвно 130/80, сега трябва да си го следя по 2 пъти на ден и ако скача още Rolling Eyes да звъня на док, който ще ме прати на кардиолог и иии незнам, някакви преекламсии ми се казаха, някакви лекарства, болници Cry Изобщо много се притесних, т.к дори не съм влязла все още в 7 месец, а трябва да устискам до 9-тия Rolling Eyes КГ ми(моите) дотук се движеха, що-годе добре, ама нещо и те взеха да скачат доста ooooh! Днес верно бях с боти, навлечена че тука е ужасен вятър и студ, ама кантара отиде на 88-89 ooooh! Направооо се изумих, сега строга диета, мерене на кръвно изобщо като някаква бабичка ще съм явно Confused Най-странното е, че имам само чат-пат сърцебиене което отдавам аз на ТСХ но по никакъв друг начин не усещам това кръвно че  е високо newsm78

Има ли някакви чайове, храни които да ям и да пия за да се нормализира? Чували ли сте? Досега се движех все с ниско, а сега това високо откъде изскочи ooooh!

# 70
  • Мнения: 283
kokona20, и аз като тебе в края на бременността бях с високо кръвно. При мен беше 120/80, докторът нищо не ми изписа, но моето е ниско по принцип и се чувствах много зле - главоболие, кръв от носа, бучене в ушите и т.н. Мен ме оправиха пиене на много вода и по 1-2 супени лъжици цветен прашец на ден Peace

# 71
  • UK
  • Мнения: 5 999
kokona20, и аз като тебе в края на бременността бях с високо кръвно. При мен беше 120/80, докторът нищо не ми изписа, но моето е ниско по принцип и се чувствах много зле - главоболие, кръв от носа, бучене в ушите и т.н. Мен ме оправиха пиене на много вода и по 1-2 супени лъжици цветен прашец на ден Peace


Само, че аз до края Praynig имам още доста и нищо от изброените симптоми, т.с не го усещам, как и че се е вдигнало Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 1 845
80/120 не е ли нормално кръвно налягане newsm78

# 73
  • UK
  • Мнения: 5 999
80/120 не е ли нормално кръвно налягане newsm78

Ами при мен е 130/80  Rolling Eyes др е май, нормално да newsm78

# 74
  • Мнения: 163
120/80 наистина е нормално кръвно налягане средно статистически, но зависи конкретно за човека какво е нормално. Ако на kokona20 обикновено кръвното й се движи в тези граници, дори и 130/80 нямаше да е повод за особено притеснение. Ако обаче цял живот имаш кръвно 100/70 примерно, това вече е сериозна разлика.

kokona20, можеш да намалиш солта, да пиеш отвари с кори от канела (ако не си алергична). Питай и доктора какво ще ти препоръча освен лекарства. Сега, като си следиш кръвното редовно, ще се рабере дали не е било инцидентно. Успокой се малко, и заради двете здрави бебки също!

Аз пък ходих на изследване за кръвосъсирването, тъй като имам предразположение към тромбоза. Няма да има спиране на инжекциите  Sad, дори ми увеличиха дозата. Но пък вече се специализирах в поставянето на инжекции  Wink.

Вижте на какво попаднах - тройка еднояйчни близнаци:
http://gma.yahoo.com/blogs/abc-blogs/u-k-couple-welcomes-rare-id … -news-health.html

Общи условия

Активация на акаунт