Ще имам близнаци! Тема с продължение 31

  • 40 825
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 283
Именно. На мен цял живот кръвното ми е било 100/80. Като ми го измериха по време на прегледа нямах такива оплаквания, за доктора това си е нормално, така че въобще не стана въпрос.

kokona20,  за теб може и да не е толкова проблемно. Просто ти споделих как можеш да го свалиш, за 2-3 дни при мен даде ефект.

# 76
  • Мнения: 1 271
Зравейте и от мен.Ние сме си в Банкя ,тук нямам нет но активно ви следя от телефона.
Коконка,дано бързо нормализираш кръвното и да се чувстваш добре и най-вече спокойна.

# 77
  • Мнения: 302
Аз през цялата бременност варирах между 80/50 и 100/70. Ама лекаря нито веднъж не ми каза, че ми е ниско кръвното при положение, че цял живот живея с такова кръвно. Няма нужда да се притеснявате според мен 130/80 си е направо в нормите, но аз не съм лекар Simple Smile
Но ако лекаря изписва хапчета за най-малкото отклонение не смятам за редно. Аз съм страдала много от псевдо лекари, моя АГ изписваше само когато е неизбежно. Дори след секциото са ми били само веднъж антибиотик, после им казах, че не желая.

# 78
  • UK
  • Мнения: 5 999
Не са ми изписани, все още хапчета ... писах какво следва ако се задълбочат нещата дано не стигаме дотам Praynig, а  аз не го намирам за нормално иначе, Нана Peace Винаги съм била с ниско кръвно и има доста случаи Rolling Eyes зле приключили от високо такова!
Благодаря ви! bouquet

Започнах лека диета и яко следене Peace

# 79
  • Мнения: 165
Аз пих допегит за кръвното и всеки ден мерех.С допегита го държахме нормално.

# 80
  • Мнения: 250
И аз имах високо(като за мен) кръвно налягане през бременността, разминах се с лекарствата. Солих с Хималайска сол, защото от солта не можах да се откажа. Поддържах 120/130 на 70/80, при нормално преди близнаците 100/60, сега пак ми е толкова.

# 81
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Tо и аз бях с ниско кръвно преди да забременея 60-70/90-100 така ми варираше. Като забременях постепенно почна да пълзи нагоре докато се закотви на 120/80 около 5-тия месец и не мръдна от там до раждането. Виж сърцебиенето е друга работа, при мен първия доказан симптом беше това. Поне кардиолога който ми прави ехография на това го отдаде, като му споделих за положителните тестове преди още да се е видяло бебе. Аз не го усещах тогава, нито по-късно. Диета не съм спазвала, то от гадене и повръщане и без някой да ми налага задържах само плодове, сурови зеленчуци и кисело мляко, и да исках друго (а на мен ми се преяждаше всичко каквото ми мине през ума  Blush ) стомаха ми връщаше поръчката  Tired












# 82
  • UK
  • Мнения: 5 999
Привет! Stuck Out Tongue

 И аз след вчерашния шаш на доктора ми по ЖК днес ходих при док, с когото имаме уговорка да се раждаме. Новините са супер!!!!

Едната бебка дето е по-активната в дясно е цеееели 800 грама, а другата по-послушната е към 700 и нещо си. Пусна ни тоновете и на двете да си ги чуеме Laughing

 Разбрахме се, ако имам проблем пак с кръвното (споменах му) да не се шашкам, ще ми изпише нещо а в краен случай там на място в АГ ще ми пуснат с-ма ... Изобщоoooo няма място за притеснение  Stuck Out Tongueшийката е затворена няма проблем и там, нито с плацента и води!

Успокох се, че вчера Confused както ме наплаши др  8Oдок снощи ревах, ревах сигурнo вдигнах яко кръвно вместо да го сваля, но пак днес сутринта го мерих и си беше ОК Laughing

Момичета благодаря ви за съветите и подкрепата  bouquet Аз аз ...вчера просто много се ошашках  Rolling Eyesдо такава степен, че в отчетната ги писах едни  Crazyпък те се отнасят за друго ooooh! Просто неразбирам, защо беше нужно така да се всява паника у една бъдеща мама, вместо да и се обясни нормално какви са възможностите пред нея, както днес ми бе обяснено от другия док Crazy

# 83
  • София
  • Мнения: 1 849
Браво за хубавите новини  Simple Smile А някои доктори са така. Аз затова вече докато не прочета и не се консултирам на още едно място не се шашкам. Помня с първата ми бременност, първа среща с доктори (дотогава не ми се беше налагало, дори настинки не хващах), обаждам се да ми каже как са ми кръвните изследвания и той като започна да мънка: Ама тук сега, има един проблем, то не е страшна, ама все пак... и така 5 минути. Аз вече ще припадам, питам какъв е проблема, а той: Хемоглобинът ви е малко нисък..... Така се стреснах, че сигурно 2 часа не можах да се сетя какво беше хемоглобин  Confused После го смених.

# 84
  • Мнения: 302
Кокона, не се шашкай  Mr. Green Въпреки, че никак не ми беше лека бременността, а аз съм мъжко момиче  Crossing Arms, от всичко свързано с близначките до тук, бременността ми е най-лекото нещо hahaha Joy
Не знам дали ме разбра, ама искам да ти кажа, че следващите двайстина години има още много да се шашкаш, стискай зъби и не се отчайвай  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 295
Аз за себе си мога да споделя точно обратното! Винаги ми е било по- тегаво и трудно по време на бременностите (включвам и шашкането) отколкото когато се родят!! Вярно, не съм имала близнаци и скоро ще разбера разликата, но поне можеш да помогнеш на вече роденото бебе с каквото и да е, а не да не го виждаш и да се шашкаш - живо ли е, защо не рита и т.н. ...

Това обаче пак повтарям се отнася за мен!! По- лесно и много по- спокойно ми е кото се роди бебока!! Hug Hug Hug

# 86
  • Мнения: 464
 wavey  привет нещо изпуснах темата

# 87
  • Мнения: 163
Това със шашкането си е индивидуално, но със сигурност е по-добре да сме колкото се може по-спокойни. Да, вярно е, че не виждаш бебето и не знаеш какво се случва, но с какво му помагаш, като се притесняваш? Нали за това ходим на прегледи уж Simple Smile. Здравословното притеснение е да се грижим за здравето си, да си следим бременността, да вземаме мерки, когато се налага. Всичко друго е Божа работа. Опитвам се да следвам тази нагласа. Засега работи Simple Smile. А може би още не съм попаднала на доктор, който да ме стресира  Wink.

# 88
  • Мнения: 3 638
Изпуснала съм ви следите нещо напоследък!  Heart Eyes Hug

Честито на всички новозабременели и новообебили се двойни мами!   bouquet

Херцогиня фон Дж-то, Hug  Много се радвам за новото двойно събитие в семейството ви, направо съм   newsm20 ( и така да те слушат и малките  Crazy)

# 89
  • Мнения: 277
Здравейте момичета Simple Smile,

Голямо затишие е тук  newsm78 Как сте, добре ли сте всички?

djudjy, цял ден те мисля, мина ли секциото, как мина, вие с бебките как сте  Hug
Дано успееш да се включиш тези дни, че те мисля  Hug И съм ти стискала палци да знаеш Simple Smile  Peace

Аз от днес съм в болница, приеха си ме и ще ме държат докато родя, вливат ми системи, правят ми записи сутрин и вечер, пълна програма. Днес гледахме бебоците. Малкият ми мъж е 1530, а момиченцето е 1850. Растат си децата, доплерите са добри, шийката е 1.8см, само плацентите са си зле ..., но за сега казаха, че не е страшно. Това е от мен  Hug

Поздрави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт