Ще имам близнаци! Тема с продължение 31

  • 40 894
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 295
Звяра, дано устискаш още 2-3 седмици!!! А в коя болница си? Мерси  Heart Eyes

 Hug

# 91
  • Мнения: 7 803
звяра, стискай още малко

# 92
  • UK
  • Мнения: 5 999
Звяра стискаме палци да удържите положението още малко, много добре че си и под наблюдение Hug


Аз днес от 13.00 съм на кардиолог, защото пустото му кръвно се вдига всяка вечер и това е Rolling Eyes
Не стават нещата само  с диета, поне не и при мен ...

Малко съм се сдухала т.к не ми е ясно какво следва ако нещо не  е наред, мисля че ще ми правят ЕКГ ама знам ли ... Confused

 

# 93
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Как мразех ЕКГ-тата докато бях бременна, не за друго, но как се лежи с голям корем по гръб  Blush а машината беше една допотопна която искаше увещаване за да заработи  ooooh! Но нямаше бягство, беше част от ЛКК комисията която минавах (неврологична).

# 94
  • UK
  • Мнения: 5 999
desitoo Hug
а аз, все още, проблеми с лягането по гръб нямам
Crazy

# 95
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
10-15 че и 20 минути става тегаво и дисконфортно да лежиш без да мърдаш, но се преживява  Wink

# 96
  • UK
  • Мнения: 5 999
10-15 че и 20 минути става тегаво и дисконфортно да лежиш без да мърдаш, но се преживява  Wink

Не, нямам проблеми аз и досега вкъщи си лежа така и повече време, може би по-натам, като понатежи да стане неприятно Crazy
Ама, в това да е проблема само Praynig

# 97
  • Мнения: 1 288
Звяра,стиснати палчета и много кураж и от мен. Hug

# 98
  • Мнения: 163
Zviara, стискам ти палци и аз, но изглежда при теб всичко върви добре Simple Smile. Дай Боже все така да е до раждането!

И аз си мислех вчера за djudjy. Дано има възможност да се обади скоро и да сподели хубави новини.

# 99
  • Мнения: 277
Мерси момичета  Hug

toridim, в Щерев съм, но ако тръгнат малките близките 10 дена ще ме местят в МД или Токуда, по мой избор. Дано  не се наложи  Praynig Нито знам къде да отида, нито къде са по - добри... Някоя мама, ако има мнение да споделя  Peace

Радвам се, че се разписахте и че сте добре  Hug

Коконче, успех на ЕКГ-то  Praynig

С лежането по гръб е ужас, а на мен сега ми правят записи сутрин и вечер, едвам издържам, че ако се врътна малките се разместват  Rolling Eyes
Иначе вкъщи и аз успявам по гръб, но разликата е, че съм на по - високо и на по меко от медицинските кушетки, но пак е за не повече от 30 мин. Коконче, то проблема не е че е неприятно, а че ти става зле, при мен поне ми причернява, изпотявам се, задъхвам се и ми се повдига - готин букет а  Crazy

Дж-то стискам краката здраво и не се давам Simple Smile Вие как сте с малките разбойници, каките помагат ли ти вече  Hug

Поздрави на всички  Hug

# 100
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ехооо завърнах се, нищо не ми става на мен засега от лежането по гръб, явно съм привилегирована hahaha

Всичко около ЕКГ е наред, като кардиограмата показвала, че съм вдигала кръвно, нооо към момента (3 пъти ми го мери, легнала, седнала, права) и 3-те пъти излизаше, че е  125/80 т.с съвсем нормално newsm78
Обаче ми беше сбъркано направлението, но днес нямах сили пак да се върна с поправеното Crazy ще ми дадат направление за ехокардиография, туй пък чудо съвсем незнам, какво представлява Thinking Някоя от вас правила ли си е такова нещо? Това не е  ли за бебетата по-скоро?

Към момента, няма да ми изписват никакви хапчета, но ще следим състоянието Rolling Eyes


Звяра Hug аз защо съм останала с впечатлението, че си в МД, аз затам съм чувала много хубави отзизи за д-р Дяволов Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 1 849
Сигурно за фетална ехокардиография става въпрос. Изследват подробно сърцата на бебетата. Аз го правих във Фемина.

Zviara, ние стискаме палци, ти стискай кълки  Simple Smile Раничко е още Peace

# 102
  • UK
  • Мнения: 5 999
Сигурно за фетална ехокардиография става въпрос. Изследват подробно сърцата на бебетата. Аз го правих във Фемина.

Zviara, ние стискаме палци, ти стискай кълки  Simple Smile Раничко е още Peace

Не, не спомена думата фетална изобщо, май за мен си се отнася Crazy просто изследването е ехографско, не  е  с тази машинария и кабелария, като ЕКГ-то Crazy

# 103
  • София
  • Мнения: 1 849
Ами може и така да е, щом имаш направление, явно е за теб. Ама идея си нямам какво представлява.
Успех и да се похвалиш после, че всичко е наред  Peace

Питах гугъла http://www.puls.bg/diagnostic/procedure/procedure_125.html Не е страшно  Peace

# 104
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ако разбирам правилно, това е ехографски преглед на сърцето. На мен ми е правено такова нещо. Разглежда се сърцето с ехограф подробно, ако им някакъв проблем може да се види при прегледа. Така ми засякоха ускорения пулс, който грам не усещах, но се видя. А лекарката се радваше колко здраво е сърцето ми, не и се беше случвало скоро да види здраво сърце на този апарат в болницата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт