MAC & Sephora - 16 тема

  • 44 572
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30 965
Мерси Дени Simple Smile дано се разберем с тях, грим урокът ще си е за мен, т.е. няма да ходя някъде после да показвам грима, а не съм сигурна на живо колко неща ще ми харесат, за да си запазя час - значи каквото стане  Blush
Той винаги си е за теб, никой не казва, че трябва да го показваш на събитие. Може да не се харесаш, това винаги е възможно. Peace
Със сигурност ще ти пробват някое червило което кажеш, без никакви уговорки. Ако обаче не те е страх, защото мен ме е и въпреки топенето в спирта, купувам винаги само от ръка т.е. "на сляпо".

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
аз червилата винаги ги пробвам на ръка и я доближавам до лицето; и сенки така пробвам - само, че доближавам до очите  Blush

а четките за грим и изобщо пособията - дезинфекцират ли ги?

# 77
  • Мнения: 30 965
Да абсолютно всичко дезинфекцират, но аз винаги имам задръжки, хем пред мен го правят. А уж не съм супер гнуслива. Представям си хората, които са такива!
Ама то със всички магазини и гримьори е така. Докато кажа на Ивана, че си нося спирала на Ланком разбира се, тя ме намаза с една Драма. Откачих! Колко ли хора са гримирани с нея? Цяла седмица чаках да ме хване конюнктивит. ooooh!

# 78
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
аз основно се интересувам от скулптуриране на лицето и грим на очите, ами .... ще си помисля или както го усетя на място Simple Smile

знам, че има еднократни четки за спирала, виждала съм ги, но всяка трябва да се вкарва само веднъж във флакона, а не да ти сложи спирала и обратно за туш ....  Blush тум кай не съм виждала да ги ползват  newsm78

# 79
  • Мнения: 30 965
Има в Сефора и такива използвам понякога. Вк. има и с четките на оригиналните спирали. На Шанел Льо Волюм например винаги търсят такава, ако им поискат и ако разбира се имат налични в момента. Иначе как ще разбереш с различни четки каква точно е спиралата и ще дадеш примерно 60 лв? Това са страшно много пари наистина!

# 80
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
аз мислех, че се ползват за гримиране, не за пробване Simple Smile

# 81
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Някой пробвал ли се Duraline на Inglot сложен в прахообразен глитър?
Интересно ми е дали ще с получи като кремообразен продукт за очи.
Харесала съм си едни глитъри на Lime Crime, страхотни дуохромове и се чудя дали ще се получи номера.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 580
Аз съм пробвала, но не в цялото бурканче да сипвам, а да смесвам само по малко педи нанасяне. не става точно кемообазно, а добива една мазно-силиконова текстура, която много бързо изсъхва.

# 83
  • Мнения: 43

В Дъглас очакват новата колекция на Кларинс. Там чакам с нетърпение очната линия тризъбец. Heart Eyes

Денси, пробвала ли си тризъбеца на Too faced? Чудя се има ли разлика с Кларанс.


И нещо, което ме очуди - сякаш спират/подменят класическите перли метеорити. Приятелка искаше да си купи 01, но консултантката каза, че зареждането им е спряло, защото били обявени за спрян продукт. Някой нещо чувал ли е?

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
мисля, че промениха имената на 01, 02 и 03, напр. от Guerlain Meteorites Perles 01 Mythic на Guerlain Meteorites Perles 01 Teint Rose  Peace

Друга инф-я аз нямам, но и не съм от първите с новините Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 22:27 от a.l.e.n.a

# 85
  • Мнения: 30 965
Денси, пробвала ли си тризъбеца на Too faced? Чудя се има ли разлика с Кларанс.
И нещо, което ме очуди - сякаш спират/подменят класическите перли метеорити. Приятелка искаше да си купи 01, но консултантката каза, че зареждането им е спряло, защото били обявени за спрян продукт. Някой нещо чувал ли е?
Не не съм, но ще го направя, ако не докарат тук тази на Кларинс. От нея съм супер доволна и този път ще се запася най-вероятно.

Аз не съм чувала нищо за Метеоритите, но със сигурност Герлен няма да спрат най-продавания си продукт и то точно 01 или с ново име Teint Rose.

# 86
  • Мнения: 35 891
Аз съм пробвала, но не в цялото бурканче да сипвам, а да смесвам само по малко педи нанасяне. не става точно кемообазно, а добива една мазно-силиконова текстура, която много бързо изсъхва.

и с някои продукти се напуква много гадно когато изсъхне  Tired
с други линията остава плътна и свежа, но не мога да 'хвана' каква е зависимостта

# 87
  • София
  • Мнения: 1 580
Не ми се е случвало досега да се напука, но и съм го ползвала само 5-6 пъти, нищо, че го имам от месеци...

# 88
  • Мнения: 35 891
аз повече го тествам отколкото нося - когато реша да се гримирам, спира да ми се занимава със забъркване на пигменти и течност  hahaha

# 89
  • София
  • Мнения: 1 936
Вчера следобяд в МАС бяха заредили Ретро мат колекцията - 8 цвята. Липсваше тестер на Ruby Woo, изчезнал бил. Но тестери на останалите червила и на моливите имаше.

Общи условия

Активация на акаунт