Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! ! Тема 29

  • 75 716
  • 924
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 46
Здравейте отново,момичета. Продължават да ме човъркат разни въпроси...През септември ходих при диетолог,защото след раждането бях сложила доста килограми(детето ми е на година и половина,а аз направих 44 наскоро) и реших да променя начина си на хранене и да сваля излишните. Питам се дали това би могло да ускори процеса за появата на дисплазията за 5-6 месеца (от последната цитонамазка,която беше пап 2 през май и сега пап 3б през декември). Няма нищо общо с драстични диети, а само ми са променени количеството храна и пътите хранене на ден...Друго, което ме човърка е дали стресът би могъл също да допренесе за това...Изживах един такъв след появата на детето, но не беше свързан с него или с т.нар. следродилна депресия(нямах такава).Имаше други обстоятелства и причини за него. И още нещо - операцията ще се падне някъде около 15-тия ден от началото на цикъла и се питам дали няма да е късно...

# 916
  • Мнения: 0
Благодаря мили момичета имам онко диагноза и съм записана в онкото в Пловдив Записана съм за 7 февруари при професор Горчев за консултацияно лекаря вчера ми изкара още повече акъла като ми каза че било далечна дата.А лъчетерапия пак не можело защото съм 110 килограма а трябвало дъа бъда 106 не се свалят никак лесно на 60 години не че съм била слаба изобщо винаги съм била над нормата и сега е много трудно .

# 917
  • Мнения: 46
Кацарска, защо не се консултираш с лекар диетолог? Аз миналата зима бях около 105кг. Успях с някаква диета да посмъкна нещо, но пак си бях над 100-те. Септември като отидох при диетолог бях 102, сега съм 87(последно днес се теглих).Не гладувам, не се лишавам от,това което харесвам. Просто опитай.

# 918
  • Мнения: 4 500
Препоръчайте диетолог ако сте доволни, момичета. НЕ искам да свалям, искам да кача няколко кг  Embarassed че съм като ходещ скелет аз

# 919
  • Мнения: X
Новата тема е готова, току що я пуснах , само добри резултати на всички  Laughing

# 920
  • Мнения: 1 679
dados , много благодарности! Има ли линкче към нея?

# 921
# 922
  • Мнения: 99
Ходих и там само но и там ми отказаха че нямало съм да издържа коремна операция ,точно е от септември това чудо но повече не са ме гледали на ехограф от тогава затова се шокирам че на магарето показало
кацарска аз едно не ми стана ясно и в момента съм много много у4удена как няма да те оперират страх ги е 4е няма да издържиш а не е ли равносилно ? неоперирана с напредващ рак -и оперирана с риск за йивота втв 2 вариант имаш поне малко шанс а в първия се сети сама кво следва  newsm78

# 923
  • Мнения: 99
моми4ета сега съм малко по добре имам болки но по слаби в понеделник съм при лекарката а отностно оная ве4вр с сините болки да ходих в бърза помощ казаха ми да пия парацетамол и това е  Laughingтака е тук си е холандия имат апаратури ама за съжаление лекарите им са малко  #Crazy

# 924
  • Мнения: 99
Благодаря и на теб, Алли! Ще се опитам наистина да се стегна малко и да не мисля глупости. Дано пък притесненията ми накрая се окаже, че са били напразни!
Пожелавам на всички Ви само добри резултати! Не бива да и се даваме на тая Гад......
милинка и аз бях с 4 а група и цин 3 няма страшно отпусни се каквото и да следва от сега нататък да не те от4айва защото все пак си я хванала навреме тая гад   мисли позитивно и само така ще го победиш #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт