Януарското човече 2014, расте ли расте, а мама дебелее- тема 11

  • 28 842
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 190
Елг, ама как да нямам против да я видя тази мадама? А и защо аз съм страшилището в случая  Joy май Бейбифейс и Алиан ти изглеждат по-добродушни от мен - шегичка  Wink

Панди, сигурно и на мен нямаше да ми стане приятно от стоновете, обаче едва ли и щях да се осмеля да направя нещо  Joy

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз съм Дари!!
Втора бременност ми е.
Искам едно синьо щъркелче за нашето момченце!
Термина ми е 21 януари 2014!
 Simple Smile

# 32
  • Мнения: 130
аз забравих да ви попитам дали случайно няма някоя мама, живееща близо до кв. Фондови жилища в София да си бутаме заедно количките?  Grinning  newsm35 Nature Snowman

# 33
  • Мнения: 2
Момичетаааа, минавам само да кажа, че съм добре и съм на почивка. Почти няма нет и няма как да ви чета и пиша. Сигурно бая съм изпуснала.

Много прегръдки на всички и до скоро!  Hug

# 34
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
Ами, здравейте и от мен!

Елг, мерси за темичката и съболезнования Hug
Утре и аз ще се моля за гащи, само да ми подтвърдят (за кой ли път  ooooh! )

Панди, marjan357  Hug - стискам ви палци вие да сте изключение и да не ви съкратят в крайна сметка. Но, ако разберете със сигурност, че ще го направят - не си причинявайте този стрес, да им бачкате до последно  Crossing Arms
Малката Пандичка вече да се оправя  Heart Eyes Hug
За съседите  Sick добре си им го написала! Ние последния път в София на хотел го преживяхме с ММ и малкия - няколко пъти, ама толкова бяха тънки стените, че направо все едно бяха в стаята ни  Sick Sick Sick Иначе, преди това, на нас ни чукаха по стената, когато малкия нещо се беше развикал  ooooh!

Добре дошли на новите мами  Hug

Елг, дъщеря ми ще става на 6 през януари, но няма си и на идея за какво става въпрос. Явно в ДГ все още не са обсъждали нищо такова, иначе и един да разбере и другите ще знаят  Laughing Така че, не са всички деца толкова "напред с материала", колкото твоята сладурка  Heart Eyes

Кайлис, Котка и вашите момиченца да оздравяват бързо  Hug Heart Eyes

Яни_Ди, радвам се, че всичко е наред - хубаво да си изкарате на почивката и ще чакаме отчет  Wink

# 35
  • Мнения: 295
Даже Елия ме е питала кога правим секс с татко й, като тя ходи при баба си ли. А аз да, а тя- ми да ходя по- често тогава. Joy
Joy Joy Joy Ех, че е кооперативна Simple Smile
Елг,щерка ти е уникална! Страхотно дете! Да ви е жива и здрава и винаги така да ви усмихва!  Hug

 Joy Joy Joy

Браво на детето!!! Само така  Peace

# 36
  • Мнения: 361
Добре дошла на новата мама, утре ще те добавя на 1 стр.

Марион- хайде утре с хубави новини и гащи каквито искаш.
Иначе аз на Елия и говоря като голям човек. До сега на който и да е въпрос ( било той и тъп или зададен за 100 път) отговарям както трябва, без не знам, не мога сега, малка си и т.н.
Може би не е правилно това ми възпитание, но за нас върши работа. Смея да кажа, че детето ми е добре възпитано и разумно. Като направи нещо лошо, държи се лигаво, налага се- реакцията и е сама да си каже на тати, за да си определи сама наказанието. Което най- често е без ТВ 1 седмица.
Не знам какво ще е с второто, но смятам пак така да действам.

# 37
  • Мнения: 1 569
Елг, е стига де, чак пък толкова напред да е твоята щерка, направо падам.  Joy hahaha Ма пък и ти не бързай чак толкова с просветляването в дълбочина, че много скоро ще започнеш да чуваш упреци от потресени родители, щото детето ти просветлило техните за птичките и пчеличките.  hahaha Joy Това разбира се в кръга на шегата, всеки родител си знае най-добре как да си възпитава детето. Hug А от любопитство - как сте с Дядо Коледа?  Mr. Green

# 38
  • Мнения: X
Здравейте и мерси за новата темичка, много е хубава Simple Smile
Аз нещо имам всевъзможни притеснения (не с бебето), но съм се сдухала направо..та само се записвам.

# 39
  • Мнения: 361
Елг, е стига де, чак пък толкова напред да е твоята щерка, направо падам.  Joy hahaha Ма пък и ти не бързай чак толкова с просветляването в дълбочина, че много скоро ще започнеш да чуваш упреци от потресени родители, щото детето ти просветлило техните за птичките и пчеличките.  hahaha Joy Това разбира се в кръга на шегата, всеки родител си знае най-добре как да си възпитава детето. Hug А от любопитство - как сте с Дядо Коледа?  Mr. Green

Панди- чувала съм всичко- че няма детство, че е малка за тези неща и т.н Но аз съм на принципа като пита отговарям.
Тя знае, че с децата отвън не се говори за тези неща, защото мама и тати може да не са им обяснили.
А за Дядо ти Коледа- ние пиешем писмо какво искаме от мама и тати, от бабите, от деди, от вуйчовците и чичо, от кумата. Дават се пари на Дядо Коледа и той ако реши, че е била добра и заслужава ги купува. Но винаги са някакви готини и образователни играчки.

Никито-  Hug

# 40
  • Мнения: 1 674
Оф, аз днес съм с много сили контракции...А ще съм сама с детето до края на седмицата...

# 41
  • Мнения: 19
Запис и се връщам да чета Simple Smile

# 42
  • Мнения: 89
Записвам се, за да не ви изпусна, момичета!

# 43
  • Мнения: 15
аз забравих да ви попитам дали случайно няма някоя мама, живееща близо до кв. Фондови жилища в София да си бутаме заедно количките?  Grinning  newsm35 Nature Snowman

Ники, сега като попита и реших да прегледам файла "Къде се намираме" във фейсбук и като гледам от всички обявили се ние двете май сме си най-близко, въпреки че връзката май ще е трудна работа

# 44
  • Мнения: 130
аз забравих да ви попитам дали случайно няма някоя мама, живееща близо до кв. Фондови жилища в София да си бутаме заедно количките?  Grinning  newsm35 Nature Snowman

Ники, сега като попита и реших да прегледам файла "Къде се намираме" във фейсбук и като гледам от всички обявили се ние двете май сме си най-близко, въпреки че връзката май ще е трудна работа

Хехе, Веси, ще гледаме да се организираме с теб за разходки някак си!Като му дойде време ще го измислим, може нещо Западен парк Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт