Бебоците на Варна

  • 21 296
  • 318
  •   1
Отговори
# 75
  • varna
  • Мнения: 871
Валари, как се установява това? Аз уж всеки ден я гледам девойката и разтварям устничките да проверявам, нали съм параноична малко, ама може да пропускам знам ли   newsm78

# 76
  • Мнения: 13
Здравейте, момичета! Влизам да се похваля, че от 8.11 вече съм МАМА, безкрайно щастлива и влюбена! Синът ми се роди нормално, 3080 гр, 50 см. Казва се Бадр, което означава пълна луна ❤️. Вече сме си вкъщи и се нагаждаме един към друг! По-голямо щастие няма!

# 77
  • Мнения: 11 747
Честит Бадр, teddycvetkova! Много радост да ви носи и да сте здрави!

# 78
  • varna
  • Мнения: 871
Честит Бадр, жив и здрав да е!

# 79
  • Мнения: 11 747
Хера, аз наскоро разбрах, че на 6 месеца с направление ни пращат на ехограф за вътрешни органи. На този преглед лекаря преглеждал и половите органи, явно тогава са видели.

# 80
  • Мнения: 165
На нас ни дадоха направление за ехограф.Дайте предложения за добър такъв по здравна каса.

# 81
  • Мнения: 326
Здравей те вчера бяхме на процедура по разлепване ,много съм доволна всичко мина много бързо и малката почети не усети само за малко се разплака.Много съм доволна от д-р Пенка Василева,намаза малката с лидокаиново кремче и дръпна бързо и рязко.Нашия проблем го установиха по време на прегледа от нефролог (ехограф)-специалист по бъбречни проблеми,който е задължителен през 6 месец .По принцип после консултациите ми със АГ специалистите ми казаха,че личния лекар на малката ако е по компетентен трябвало да го открие по рано.Аз заведох малката при д-р Стефанов в клиника Нова и той я гледа на ехограф и той ни откри проблема иначе съм чувала че някой доктори въобще не гледат половите органи ,даже мой приятелки останаха учудени

# 82
  • Мнения: 137
А добре, на пръв поглед не се ли виждаше?
Айде, личната не е видяла, ама нали ти я гледаш - не се ли виждаше?
valari86, при кой нефролог ходихте?

# 83
  • Мнения: 326
Ами не не се вижда ,ако някой ми беше казал щях да гледам те се слепват вътрешните устни и трябва  да я разчекнеш и да разтвориш хубаво външните устни  и така се вижда.Пак нали в болницата ми казаха ,че не трябва да се бърка много там ,защото ушите и дудата били органи който сами се почисвали чрез секрети.
Аз ходих при д-р Стефанов той се намира в клиника" Нова "във Възраждане 2

# 84
  • Мнения: 165
valari86 този доктор работи ли с направления по ЗК

# 85
  • Мнения: 326
 GVN  Да работи нашата лична лекарка ни прати при него с направление хубаво е преди прегледа да направите кръвта и най-вече урината ,защото той иска да види резултатите .

# 86
  • Мнения: 165
Добре аз имам направления вече за всичките неща.Въпроса е колко време напред се запазва час и дали трябва да имаме 6 навършени месеца задължително или мже да кажем да имаме 5 и половина.

# 87
  • Мнения: 326
Ами щом личната е дала направление няма проблем за възрастта за часове не съм сигурна ама май беше 1 месец по рано тоест часове можеш да запишеш най-рано декември щото май ги пускаха в края на месеца за следващия.Трябва обаче да звъннеш и да питаш за да не те излъжа

# 88
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте момичета!Чак сега ви открих новата тема.Да попитам дали почнахте да захранвате бебоците?Ние сме на 4 м и си хапваме картоф и от днес зеленчуково пюре-избързах ли?До сега бяхме само на кърма.

# 89
  • Мнения: 137
HugЗдравейте момичета!Чак сега ви открих новата тема.Да попитам дали почнахте да захранвате бебоците?Ние сме на 4 м и си хапваме картоф и от днес зеленчуково пюре-избързах ли?До сега бяхме само на кърма.
Щом си решила така - захранвай:) Недей пита избърза ли или закъсня, ще те заболи главата от многознайковци - колко било вредно сок от морков и ябълка, каши и т.н. прези 6ти месец, та дори и майки, които държат само на кърма до година че и повече.
За мен всяка майка решава сама за своето дете:)Simple Smile
Ако детето ти се чувства добре, нищо друго не трябва да те интересува:)
Нас навремето като са ни давали сок от 2рия месец не сме умрели я:) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт