"Прилив и отлив" -Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 193.9

  • 43 599
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ей ,а песента на Мира има ли я певедена тук някъде?

# 631
  • Мнения: 7 162
Ей ,а песента на Мира има ли я певедена тук някъде?

Имаше пуснато клипче, ама превод не съм срещала  Peace

# 632
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен !  Hug
Хайде днес е Петък и ще гледаме Приливи и отливи с Ча !  Heart Eyes  Party  Party  Party

# 633
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
http://www.youtube.com/watch?v=dQ6v2v-jxjI

E и да има кой да я преведе ще е супер.

# 634
  • Мнения: 34
здравейте момичета wavey wavey wavey wavey wavey да се запиша за днес Blush Blush Blush

                         

# 635
  • Мнения: 1 303
Гледам аз това и се чудя и се ядосвам.

http://magazimedya.com/selin-boronkay-araniyor

Боли ме за Чаатай и то многооо!

Заповед за арест на аблата, а нея я няма. На 4 места проверили, мръсницата се укрива! #Cussing out
Неси го е превела в Т.
Това е прекалено, многооо жестоко!

# 636
  • Мнения: 27 735

Заповед за арест на аблата, а нея я няма. На 4 места проверили, мръсницата се укрива! #Cussing out


 Shocked Shocked Shocked

Уффф, мръсницата мръсна....   #Cussing out #Cussing out #Cussing out
По нейна вина името на Ча не слиза от страниците на жълтурите. ooooh!
Как ли се чувства милият ни той....  spoko

Но съм сигурна, че всичко ще се нареди по възможно най-добрия начин.  Peace

# 637
# 638
  • Мнения: 0
Гледам аз това и се чудя и се ядосвам.

http://magazimedya.com/selin-boronkay-araniyor

Боли ме за Чаатай и то многооо!

Заповед за арест на аблата, а нея я няма. На 4 места проверили, мръсницата се укрива! #Cussing out
Неси го е превела в Т.
Това е прекалено, многооо жестоко!

Охххх тази мръсница, дано я намерят и да си изгние в затвора !!! Сега като се крие се вижда, че е виновна ! 100% Тя е натопила Чаатай ! Дано  Ча да се отърве само със забраната  baby_neutral

# 639
  • София
  • Мнения: 30 210
Те сано Чаатай да не погнат, че тогава...... ooooh!

# 640
  • Мнения: 1 786
Докато Чаатай, полицията или официалната емисия новини не потвърдят, че има забрана за Чаатай да напуска Турция и че все още е следствен НЕ ВЯРВАМ!!!  Naughty

# 641
  • Мнения: 33
Сега видях че Англииския превод във вики на 2 епизод е почти готов и с нетърпение очаквам да започне нашия превод на сериите.И аз одобрявам да се качват като торент след като е готов превода.Приятно гледане на серията днес.Лек ден на всички и отново благодаря на тези който ще ни предоставят със бг суб сериалчето.Чао.

# 642
  • Мнения: 34
Гледам аз това и се чудя и се ядосвам.

http://magazimedya.com/selin-boronkay-araniyor

Боли ме за Чаатай и то многооо!

Заповед за арест на аблата, а нея я няма. На 4 места проверили, мръсницата се укрива! #Cussing out
Неси го е превела в Т.
Това е прекалено, многооо жестоко!

дойде и нейното време най-накрая,а сега да видим кой е виновен и кой не е.......................като не е виновна що се е намушила в миши хралупи  Wink та я дирят като луда и немогат да я намерят

# 643
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 543
Докато Чаатай, полицията или официалната емисия новини не потвърдят, че има забрана за Чаатай да напуска Турция и че все още е следствен НЕ ВЯРВАМ!!!  Naughty

И аз не вярвам на това, което излиза в медиите- да не говорим и че са от жълтите. Кой би подписал договор с него, ако имаше макар и малка вероятност да загубят пари, че и престиж????  Сигурна съм, че от Ай Япъм многократно са разигравали различни сценарии за развитието евентуалното на този скандал  нататък във времето и едва ли са подписали със затворени очи  Peace До сега никой не излязъл с официално обръщение или новина, а са на фаза драсканици и ръфане на кокали по жълтите издания...
Колкото до Аблата, дори и да има и 10% истина в това, по- добре да не я намират, че не се знае кой може да натопи #Cussing out

# 644
  • Мнения: 2 787
Аблата си е мръсница от класа, във всеки един смисъл на думата, дано си получи заслуженото, кофтито е, че продължава да прави мръсно на Чаги  #Cussing out
Дано е вярна поговорката, че "Рано или късно всеки си получава заслуженото".

Приятно гледане на епизода довечера!

Общи условия

Активация на акаунт