САМО ЗА КОДОВЕ ОТ LA REDOUTE - 85

  • 78 786
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 387
L'offre MJ887
est appliquée
20,00€ REPARTI
 

благодаря за темата   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 5 758
Примък. Чакам да ни изненадат с нещо добор като код,дано не ме разочароват.Толкова слаба година от към покупки в Ларедут съм нямала. ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 140
Ох, аз нали съм новичка.... случвало ли се е такива кодове 20/29  Joy И аз да помечтая.

Имаше едно време.... кодове -20 евро без минимална сума, от която да намаляват. Тогава си купих олекотените завивки за по 0.90, защото цената им беше 20.90. Освен това бяха и с подарък, и с БД до България. Ееех, май никога няма да се върнат тия хубави времена Sad

# 18
  • Мнения: 11 607
Благодаря за темата, Диди!!!  bouquet  Hug

Моля, следващата тема да си я пуснеш ти, по надлежния ред......  newsm66 Hug


Мама Цо, май няма отдавна кодове с оранжев сак,  newsm78 Или още не си редактирала първия пост  Wink и сешоара намяля 20/39 а не 15, ама няма да държим на дреболийки. И ЧРД на патерица   bouquet

Коригирах, благодаря ти, моля ако има и други промени - кажете до 1-2 часа за да ги направя, не следя ЛР в последните месеци.

Скрит текст:
То щото стана малко при нас - три дни яли, пили и се веселили.....Почерпка -
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/602070_10 … 3_784785705_n.jpg

# 19
  • Мнения: 1 112
Благодаря за темата!   bouquet

# 20
  • Мнения: 30
Здравейте дами,
Бихте ли ми казали, кой посредник използвате за България. До сега използвах Смарта, но те нещо прекратиха дейност временно:(

Благодаря Ви предварително:)

# 21
  • Мнения: 555
  bouquet, Диде! (и за новата тема и за всички лични твои поводи Wink )

Здравейте дами,
Бихте ли ми казали, кой посредник използвате за България. До сега използвах Смарта, но те нещо прекратиха дейност временно:(
Благодаря Ви предварително:)

Eто темата с превозвачите - всичко, което е актуално в момента е тук Wink http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=740425.0

# 22
  • Мнения: 741
Много благодаря за темата и усилията на всички, които публикуват кодчета! Вчера поръчах със сешоара две кукли Барбита- феи.

# 23
  • Мнения: 83

VOTRE CADEAU :
SAC A MAIN
   
NOIR ET ARGENT

Налучках буквен код с този подарък, но не ми дава нито намаление, нито БД. Аз ли не уцелвам условията или е само подарък без други екстри?

Благодаря за темата!

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 457
Здравейте,момичета.Искам да попитам има ли все още код за -10е? И ако някой има излишен ,ако може да ми услужи.Благодаря предварително.
Ето малко и от мен -20е и сешоар
8FJT8,TRDFC,VCFDR,CDRCT

# 25
  • Мнения: 364
Здравейте, 15/29 има ли активни някакви??? Имах 2 спайдърменски, но ми ги дава изтекли. Само 20/39 ли са активни вече?

# 26
  • Мнения: 3
Да се запиша в темичката  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 286
и аз при вас в очакване на наистина изгодни кодове

# 28
  • Мнения: 0
попаднах на някакъв нов код, който  обаче  мисля, че дава само подарък, без намаление  и  без  БД подаръка е PLAID TAUPE ET ECRU

# 29
  • Мнения: 5 790
Аз отдавна не съм се вясвала в Редутските теми, но спешно ми трябва яке за малката. Оказа се, че всичко й е късо и малко. Та питанката ми е: http://www.laredoute.fr/vente-doudoune-a-capuche-amovible-enfant … iginminipdp=cross sell basket - това намалява ли се с нещо?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт