Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 16

  • 73 737
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
малката лисичка, толкова ли беше трудно да напишеш "шестнадесета"?! От доста време насам първият пост в темите има определен стил и дизайн, който лично аз смятам, че трябва да се спазва! Peace И в линковете към старите теми има едно безпризорно "[/url]". Оправи го! Peace Иначе, мерси за темата!

# 16
  • Мнения: 8 520
При мен не се разтварят капсулите на късата програма 39-минути

А много по често пера на тази програма

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
За мен 39 минути е мнооого късо пране, да не кажа преплакване. Моята бабичка индезитка има кратки, но пак са около час времетраене, програми. Ползвам ги, но за деликатно пране или ако има нещо за ръчно, слагам го на тази, че ме мързи.  Blush

# 18
  • Мнения: 21 275
малката лисичка, толкова ли беше трудно да напишеш "шестнадесета"?! От доста време насам първият пост в темите има определен стил и дизайн, който лично аз смятам, че трябва да се спазва! Peace И в линковете към старите теми има едно безпризорно "[/url]". Оправи го! Peace Иначе, мерси за темата!
Не,не е трудно,не знаех

# 19
  • Мнения: 1 759
Аз на кратката 30минутна програма пера само нови дрехи,кецовете си  Mr. Green или примерно дрехи,които миришат на цигари след кратко излизане (аз не пуша и много ме дразни тази миризма).

# 20
  • Мнения: X
Сега пък си изтрила запетайката пред "шестнадесета" Laughing Карай!  Peace Не се заяждам! Не го приемай лично! Peace Hug  bouquet

# 21
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Здравейте, някой знае ли къде мога да намеря течен Тео бебе с аромат на лавандула?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=418632664921212&set= … ype=3&theater

# 22
  • Мнения: 21 275
Сега пък си изтрила запетайката пред "шестнадесета" Laughing Карай!  Peace Не се заяждам! Не го приемай лично! Peace Hug  bouquet
Знам,спокойно,ще я оправя   bouquet

# 23
  • Мнения: 84
Здравейте,
записвам се   bouquet и аз ....
Лятото ексериментирах с течните препарати за пране, от никой не останах впечатлена ...
Скрит текст:

Рех, Тайд, Тема - течни или прахообразни - не са ми сред любимците.
В момента ползвам такива таблети

или този гел, който трудно откривам


страхотен траен аромат, изпират перфектно дрешките на малкия

и още нещо да похваля, извинете ако не е за темата
Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 5
Здравейте, някой знае ли къде мога да намеря течен Тео бебе с аромат на лавандула?
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=418632664921212&set= … ype=3&theater
При нас в хранителен магазин го имаше,но аз съм много далеч в провинцията!
На село де се вика! Party

# 25
  • София
  • Мнения: 360
Благодаря за новата тема!
И въпрос: знаете ли къде мога да намеря Weisse Riese прах? Намирам само течен.

# 26
  • София
  • Мнения: 390
Благодаря за новата тема!
И въпрос: знаете ли къде мога да намеря Weisse Riese прах? Намирам само течен.
В младост - 1 на пазара има магазинче за препарати, там съм виждала, но само много големи кутий, ако не се лъжа 5 или 7 кг.   Hug

# 27
  • Варна
  • Мнения: 448
Благодаря на тези които ми отговориха за ОМО
 прежалих една пералня цветно с него
трябва да ви кажа че имах дори черна жилетка в прането
всички дрехи ми излязоха цветни както ги пуснах , но от страх да не избелеят след второ или трето
пране няма да ги пускам повече с омо
някой беше споменал за ново Бинго , че правило дрехите искрящи цветни ....
ще се върна назад дано намеря поста !

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
От няколко дни използвам италиански Даш - течен, не особено концентриран препарат.
Тествах го на бели чорапи и няколко комплекта бельо - справи се добре.
Има лек и неособено траен аромат, но чудесно се съчетава с по-силната миризма на омекотителите Ленор.

# 29
  • София
  • Мнения: 390
От 1-2 месеца гледам, че на пазара има някакъв нов вид прах за пране /Хърватски/ някой да го е ползвал? Струва ли си?  http://prikachi.com/images/660/6613660f.jpg

Последна редакция: пн, 30 сеп 2013, 23:40 от Pg483

Общи условия

Активация на акаунт