Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 16

  • 73 742
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
yulmana, ДМ имат течен сензитив за цветно (Гес,   bouquet) За друга марка не знам.

Доволна ли си, Гита Ог? Пере ли? Алергизира ли? Пиши две думи, защото човек не може (а и не иска) да пробва всичко.

Не съм много критерий за алергизирането, защото май не е бил това проблемът при моЙто чаве. Определено няма абсолютно никаква миризма след изпиране. Не съм имала силно замърсени дрехи, за да преценя как пере, а и аз лично не съм открила препарат, който изпира петна без предварителна обработка. Като свърши ДМ-ския, си взех Корал за цветно. Така пестя откъм омекотител   Mr. Green
Много бях полезна, няма що  Mr. Green

# 721
  • Мнения: X
yulmana, ДМ имат течен сензитив за цветно (Гес,   bouquet) За друга марка не знам.

Доволна ли си, Гита Ог? Пере ли? Алергизира ли? Пиши две думи, защото човек не може (а и не иска) да пробва всичко.

Не съм много критерий за алергизирането, защото май не е бил това проблемът при моЙто чаве. Определено няма абсолютно никаква миризма след изпиране. Не съм имала силно замърсени дрехи, за да преценя как пере, а и аз лично не съм открила препарат, който изпира петна без предварителна обработка. Като свърши ДМ-ския, си взех Корал за цветно. Така пестя откъм омекотител   Mr. Green
Много бях полезна, няма що  Mr. Green

Благодаря,само дето тази верига магазини я няма тук.Малък град сме.

# 722
  • София
  • Мнения: 1 460
Днес пазарувах в Билла и метнах и един My forest за бяло в количката. Пуснах една пералня с него без да слагам омекотител (умишлено). Прането не беше замърсено с изключение на няколко слабо замърсени чифта бели чорапи и едни по-мръснички. Пуснах на 40 о. Резултатът:
-Най-мръсните чорапки са се поизпрали, ама не баш. Thinking
-Праха в кутията миришеше много приятно. Прането обаче не - миришеше ми много слабо и то на онзи домашния сапун, който баба ми правеше преди време на село.  newsm78
Нещо не съм очарована май.  Flutter[/b]

# 723
  • Мнения: 5 207
Колко прах сложи, Рошличка? Какво количество?

# 724
  • София
  • Мнения: 1 460
75гр., колкото пише на опаковката + нормално количество пране, даже може би и по-малко от нормално пълна пералня.   33uu

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Да си отчета последните покупки на омекотители. Отдавна си бях харесала това Силан Pure&Nature син
Скрит текст:
,
но се оказа, че аромата ми идва малко натрапчив. Изтичах до магазина за друг, но бялото Бинго беше само в много голяма опаковка ( не ми се носеше) и взех Сребърен Медикс
Скрит текст:
и пробвах да го съчетая с ОМО. Не стига, че по никакъв начин не измества аромата на ОМО, ами и не омекотява. Та - за цената си излиза че БИНГО-то омекотява и ароматизира най-добре, но фаворит ми остава Коколиното с Бергамот и .. (другото все го забравям) Свирнете моля, ако го пуснат ПРОМО в Карфур или Кауфланд, (на 2л, Коколино синьо-лилаво),че не ходя достатъчно често.

# 726
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Точно от този Силан не съм доволна въобще. Като се има предвид, че лятото като си бях на село ми беше повредена пералнята и перях на ръка известно време - въобще не оставяше никаква миризма по дрехите.

# 727
  • Мнения: X
Преди доста години когато Ленор-а беш  още в картонени кутии като прясното мляко си спомням един случай -имахме една ракла й и се изгуби ключа ,та намери се той след 1г и интересното беше,че чаршафите в раклата още миришеха на омекотителя като току-що изпрани.
 Аз мима прекалено чувстително обоняние и усещам миризми от км.Омекотители не мога да ползвам и затова държа праха/препарата /както писах по-горе /да не мирише силно.
 Получавам зверско главоболие от аромати.
 Например бебешкитя прах на Бинго/марка ,която не бих купила никога и взех просто една кутия инцидентно/ ми е много приятен.Даже траен, кърпа изпрана преди седмица -две си ухаеше още.

# 728

Общи условия

Активация на акаунт