ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 154 208
  • 404
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9
Аз, не ми помогна. А, бяха големи обещания...

# 331
  • Мнения: 34
Здравейте, някой има ли идея какво е това, намерихме го в една възглавница

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 22:37 от MAMAZX

# 332
  • Мнения: 30
Здравейте, някой има ли идея какво е това, намерихме го в една възглавница
най вероятно направено за нещо да ви навреди

# 333
  • Мнения: 1 883
На това хвърчащо листче едва ли....

# 334
  • Мнения: 271
Чух от две места, че Наташа Ковачева от гр. Кресна виждала дали има намеса и помагала за разваляне на магии, трябвало да се носи яйце... Срещнах в публикация тел.0896117961, но може да не е актуален. Някой да знае повече?

# 335
  • Мнения: 1 795
Здравейте, някой има ли идея какво е това, намерихме го в една възглавница
Аз съм виждала същото във възглавница, но ми казаха че е за един вид да се "отключи" късмета.

# 336
  • Мнения: 447
Здравейте, някой има ли идея какво е това, намерихме го в една възглавница
Аз съм виждала същото във възглавница, но ми казаха че е за един вид да се "отключи" късмета.
На мен ми прилича на символи на ходжите или рунически символи, но не съм сигурен, защото не ги познавам нито едно от двете. Ако някои иска да отключва късмета на друг човек без неговото съгласие си е чисто вмешателство или както се нарича неискано добро, което е практически зло. И в много от случаите когато се говори за заключен късмет, това е вид външно влияние и човек трябва да намери някой , който да му помогне и да го неутрализира. Другия вариант за проблем с късмета претрупване на енергия и информация в човека и то неблагоприятна, което го кара да му се повтарят едни и същи неша, най-често каръшки, защото по закона за подобието - подобното привлича подобно и тогава, човек трябва да намери начин да си пречисти енергията и да се нулира или както се казва да се изпразни от съдържанието което привлича тези събития. В редки случаи има и хора, които с делата си зацапват душата и тогава след като се пречисти тялото и неговата енергия трябва да се пречисти и енергията на душата.

# 337
  • Мнения: 85
Здравейте, миналата година намерих пришити конци (цветни) на дрехите си ( около яката на някои, а други бяха възълчета), на една блуза пък имаше нещо черно (приличаше ми на малко парченце от черен чувал) зашито, намерих също и носни кърпи от плат в триъгълна форма закрепени с карфици, както и някаква муска (не я отворих) натикана в един етикет. От тогава все се чудя дали е направено за лошо. Аз съм на мнение, че добра магия няма и Бог си знае работата, но ми е любопитно за какво може да е било направено всичко.

# 338
  • Мнения: 447
Здравейте, миналата година намерих пришити конци (цветни) на дрехите си ( около яката на някои, а други бяха възълчета), на една блуза пък имаше нещо черно (приличаше ми на малко парченце от черен чувал) зашито, намерих също и носни кърпи от плат в триъгълна форма закрепени с карфици, както и някаква муска (не я отворих) натикана в един етикет. От тогава все се чудя дали е направено за лошо. Аз съм на мнение, че добра магия няма и Бог си знае работата, но ми е любопитно за какво може да е било направено всичко.
Обикновено не се правят за хубави неща. Идеята на възела сам по себе си е спиране на потока на енергия, тоест създсване на нвкакъв блокаж и връзване към нещо по насилствен начин.
Вече има значение как се чувствате самата вие. Дали сте спокойна и дали спите добре, това е голям показател дали има външна енергия, защото не винаги опитите на хората, които правят такива неща работят. Много е важно човек да не страхува от това, защото страха сам по себе си поканва мрака в човека и той започва да пропада доста сериозно. Просто ако има някакви неразположения трябва да се търси решение

# 339
  • Мнения: 394
Направих диагностика с яйце в минерална вода, спах с него до главата. И днес изглежда така. Някой може ли да каже, според него дали има направена магия?



# 340
  • Мнения: 10 699
Прави се с изворна вода! Чиста изворна вода от естествен източник която не спира да тече цяла година.
 Кой знае от къде е налята тази минерална вода и какво има в нея....

# 341
  • Мнения: 447
Прави се с изворна вода! Чиста изворна вода от естествен източник която не спира да тече цяла година.
 Кой знае от къде е налята тази минерална вода и какво има в нея....
Прави се с всякаква вода, не е задължително да е изворна. Идеята на този процес е да покаже дали има енергия, която работейки започва да сварява яицето и понякога съм виждал и да се получат черни или сиви образувания, които също показват, че има определени енергийни процеси, които се случват. Като е добре да се затвори яицето в бъркана с капачка, за да е ясно, че не са попаднали отвън тези елементи.
Колкого повече е сварено яицето, толкова по-силна е енергията, но това по никакъв начин не означава, че е външна енергия тоест магия или нещо друго. Може човека сам да си създава проблеми с начина си на мислене, чувстване и действане, а може и в самия дом да има проблеми с енергията. Може и да е комбинация от всички варианти. Да не говорим, че може яицето да бъде поставено на точка където да има пресичащи се линии ог мрежата на Кюри и Хартман, което е достатъчно да свари яицето и такива точки има по цялата планета земя през няколко метра. И в случая важното е не човек да се фокусира върху проблема и да го търси, а върху решението на проблема. Проблема е винаги свързан с миналото, а решението е винаги свързано с настоящия момент, тук и сега.

# 342
  • Мнения: 10 699
Стига глупости !
Ако във водата има хлор ,каквато е питейната или е  силно алкална, каквито са някой минерални води ще видите ...
 Нямам намерение да си губя времето и излишни спорове. Аз бях до тук със съветите! Правете каквото искате.

# 343
  • Мнения: 309
Здравейте, омъжена жена на 25 години с детенце на 3 годинки съм. Студетка още!
Със съпруга ми сме в чудесни отношения вече 6 години.
От известно време обаче, 1 година вече съм ужасно влюбена в мъж на 38 години женен и с 2 деца.Никога не съм си представяла да обичам друг мъж освен своя, нямам думи просто как стана това.
С въпросния мъж живеем в едим град и къщите ни са близо, просто се познаваме, няколко пъти ми писа, но аз не бях му обръщала внимание.
Веднъж на едно събиране ме целуна насила докато аз бях излязла да разговарям по телефона, не казах нищо на мъжа си.
Полов контакт не е имало!
Той редовно ми пишеше, че ме иска просто да сме си пишели поне или чуваме блокирах го от всякъде...
От известно време обаче аз не спорам да му следя колата, да му следя профила какво качва, ревнувам го много от жена му, от всички... Искам много да го видя докосна по някакъв начин,искам да му звънна, но все ме спира нещо, не мога да си го избия от мозъка, плача нощем...
Направено ли ми е нещо според вас, нкой чувствал ли се е така?

# 344
  • Мнения: 1 439

Той редовно ми пишеше, че ме иска просто да сме си пишели поне или чуваме блокирах го от всякъде...
От известно време обаче аз не спорам да му следя колата, да му следя профила какво качва, ревнувам го много от жена му, от всички... Искам много да го видя докосна по някакъв начин,искам да му звънна, но все ме спира нещо, не мога да си го избия от мозъка, плача нощем...
Направено ли ми е нещо според вас, нкой чувствал ли се е така?

Няма магии тука Simple Smile
 Имаш си работа с един опитен манипулатор, който знае как да върже акъла на една млада жена Simple Smile С комуникацията, която сте имали, човекът е успял да привлече вниманието ти и да те накара да свикнеш с неговото виртуално присъствие. Сега си като зависима от неговите обаждания, смс-си и т.н. Много е токсично и вредно за теб, внимавай. От опит ти го казвам, бившият ми е същия типаж като този.
 Гледай си мъжа и детенцето, правете нещо заедно, пътувайте, и ще се откъснеш от мислите за палавия съсед. Не се забърквай в драми, че току виж жена му пуснала тема тука "съседско момиче е направило магия на мъжа ми да се разделим"Simple SmileSimple Smile

Общи условия

Активация на акаунт