ЛЮБОВНА МАГИЯ И ХОДЖИ

  • 154 256
  • 404
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 309

Той редовно ми пишеше, че ме иска просто да сме си пишели поне или чуваме блокирах го от всякъде...
От известно време обаче аз не спорам да му следя колата, да му следя профила какво качва, ревнувам го много от жена му, от всички... Искам много да го видя докосна по някакъв начин,искам да му звънна, но все ме спира нещо, не мога да си го избия от мозъка, плача нощем...
Направено ли ми е нещо според вас, нкой чувствал ли се е така?

Няма магии тука Simple Smile
 Имаш си работа с един опитен манипулатор, който знае как да върже акъла на една млада жена Simple Smile С комуникацията, която сте имали, човекът е успял да привлече вниманието ти и да те накара да свикнеш с неговото виртуално присъствие. Сега си като зависима от неговите обаждания, смс-си и т.н. Много е токсично и вредно за теб, внимавай. От опит ти го казвам, бившият ми е същия типаж като този.
 Гледай си мъжа и детенцето, правете нещо заедно, пътувайте, и ще се откъснеш от мислите за палавия съсед. Не се забърквай в драми, че току виж жена му пуснала тема тука "съседско момиче е направило магия на мъжа ми да се разделим"Simple SmileSimple Smile
Благодаря ти,разсмя ме и честно даже ми улекна. Днес жена му беше в магазина в който пазарувахме ние и сега като го прочетох това избунах в смях, понеже, не че се подигравам, но въпросната дама не може да пише не е посещавала училище за това...Още веднъж мерси.

# 346
  • Мнения: 1 884
Искам да вметна нещо,не се поддавай на този.Първо си много малка ,второ нещата ще са доста трудни.Седи си там където си с твоят човек.

# 347
  • Мнения: 309
Искам да вметна нещо,не се поддавай на този.Първо си много малка ,второ нещата ще са доста трудни.Седи си там където си с твоят човек.
През ум не ми е минавало да се отрека от мъжа си обичам го безкрайно много и детенцето ни също. Просто зададох въпрос понеже аз към другия мъж, който споделих до преди месеци нямах грам привличане, аз изведнъж почнах да следя профила му да видя колата му у тях ли и т.н и изобщо всичко за него, което описах, това е.

# 348
  • Мнения: 1 884
Искам да вметна нещо,не се поддавай на този.Първо си много малка ,второ нещата ще са доста трудни.Седи си там където си с твоят човек.
През ум не ми е минавало да се отрека от мъжа си обичам го безкрайно много и детенцето ни също. Просто зададох въпрос понеже аз към другия мъж, който споделих до преди месеци нямах грам привличане, аз изведнъж почнах да следя профила му да видя колата му у тях ли и т.н и изобщо всичко за него, което описах, това е.
Ужас.Просто не мисли за него занимавай се с детето Simple Smile

# 349
  • Мнения: 395
Как да разбера дали имам магия? Какъв тест да направя?

# 350
  • Мнения: 447
Как да разбера дали имам магия? Какъв тест да направя?
Няма тест за това. За да разберете подобно нещо ви трябва човек, който да познава енергията. И освен това, трябва да знаете, че болшинството от хората, които твърдят, че могат да помагат за такива неща, не казват истината и сз съм свидетел, как 99% от ходжи, врачки, ясновидци, радиестезисти обясняват на хората, как имат магия и за да им помогнат им искат пари. Закона е следния - ако някои ти каже, че имаш магия и за да ти помогне ти иска каквото и да било, шанса това да е лъжа е 99.99%.
Човек, който разбира материята и енергията, и иска да помага и служи на Бога, няма те плаши с проблема, а директно ще ти помогне да го разрешиш.
Ако имаш някакво външно влияние трябва да имаш доста симптоми и неразположения - безсъние, главоболие, депресия, меланхолия, тежест в гърдите и гърлото, кошмари, липса на енергия и това е постоянно, не 1 път в месеца. И също като отидеш на лекар и направиш пълни изследвания, ти казват, че всичко ти е наред. Като дори човек да има такива симптоми и неразположения, пак не е гаранция, че е външен проблем, може и да е свързано с вътрешната система на човека или както се нарича микрокосмос - тоест начина по който мислим, чувстваме и действаме.

# 351
  • Мнения: 111
Мили хора, това не са чисти енергии. Не се занимавайте с подобни неща, нямате право да отнемате свободата на друг човек.
Повечето занимаващи се с подобен род неща, са шарлатани и само ви взимат парите. Направете нещо добро, нахранете гладен човек, животинче, така вселената ще бъде по-благосклонна към вас.

# 352
  • Мнения: 2
Има ли някой който се занимава с развалянето на подобна магия около старозагорска област.

# 353
  • Мнения: 67
Изчетох темите от началото до самият край, но никъде няма абсолптно нищо конкретно, а само аз бях , и дотам . Редно е , да пишете, когато сте ходил при точно определен човек и дали е помогнал с това нещо.
В момента имам негативно влияние от чужда страна - прояви се през последните две седмици, като симптомите са - безсъние (спя по час и половина на нощ, като вдигам температура), постоянна умора, тежест в гърдите, отслабнах за 4 дни с 6килограма (трениращ мъж, пазещ режими, не пия, не взимам наркотици и т.н.) и мисли само за един единствен човек, с когото доскоро имахме отношения.
Та, ако имате точен човек, който може да помогне дали за установяване за наличие на магия, както и за развалянето ѝ, то напишете във форума или ми дайте на лично!
Благодаря!
PS: Истории са магии има много, но ще бъдат след време разказани

# 354
  • Мнения: 309
Аз пък където бях писала темата за любовта на съседа, отидох на психолог, купих си и едни хомеопатични хапчета и съм бомба, не се сещам изобщо за него и да го видя не изпитвам нищичко.

# 355
  • Мнения: 1 884
Ходжа Айдън от Плевен се причислява към мошенниците.

# 356
  • Мнения: 271
Има ли някой, който скоро да е ходил в Долни Воден /Асеновград/ при ходжа Ейваз Таиз Чакър? И изобщо някакви впечатления?

# 357
  • Мнения: 16
Чували ли сте за магия за предаване на болест.
 Моя близка й се обяснил в любов мъж, който твърдял, че е ходжа, болен от рак, който е влюбен в нея.  Искал я за своя жена, и я заплашил, че ако не го потърси в някакъв срок. , ще си предаде болестта си на нейна приятелка- Жената го отпратила, не му обърнала внимание, не го искала. Обаче след време  приятелката я диагностицирали с тежката диагноза. Възможно ли е това? Въпросният ходжа работил на близко физическо разстояние от болната жена. Работели в близки сгради, и я познавал. Възможно ли е да е отишъл до въпросната невинна жена и да е предал болестта си по енергиен начин като  е останал разочарован, да си отмъсти, и едновременно оздравее?

# 358
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Наистина ли има толкова глупави хора?

# 359
  • Мнения: 16
Не знам какво имате предвид под глупави хора, но жената която се е съгласила да говори с ходжата е глупава наистина. По време на разговора-сеанс, след като му е отказала да е с него, той прочел цялата информация от мозъка й, за нейните познати, приятели, и случки от живота й. Така научил къде работи въпросната  жена-жертва. Носила му се славата на крадец на енергия, ядосва го някой, и хоп краде му положителната енергия, и го зарежда с отрицателна. Болен е той, и хоп - намира жертва да предаде болестта си.  Ни лук ял, ни лук мирисал.
Той няма какво да губи, специалист е в тази област... Но Господ гледа отгоре кой какво прави.
Отгоре на всичко членувал в някакво братство със себеподобни.

Общи условия

Активация на акаунт