Хидротубация - Цветна снимка!! Да поговорим!! 2

  • 65 748
  • 180
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 571
Благодаря за отг. Бях на преглед, пуснахме 4-5 изследвания, но няма да правим  снимка...При мен нещата са за лапаро.

# 166
  • Мнения: X
Здравейте, някой може ли да ми каже нормален ли му е бил месечния цикъл след снимката.

# 167
  • Мнения: 289
Да нормален ми беше цикълът след ЦС

# 168
  • Мнения: 21
Здравейте, а след колко време може да се направи повторна цветна снимка ? Може ли това да стане през интервал от 3-4 месеца?

# 169
  • Мнения: X
Здравейте,
предстои ми цветна снимка (HSG) с лека анeстезия, някой правил ли е или сте били с пълна упойка, ако да моля дайте ми информация.
Изследването ще бъде в Плевен.
Абсолютно въздържание от секс или въздържание до 3 дни преди процедурата?
Всякаква информация ще ми е полезна, относно провеждането на изследването с упойка.
Благодаря!

# 170
  • Мнения: 200
Момичета утре ми предстои цветна снимка и съм малко притеснена ще я правя за първи път в Торакс.

# 171
  • Мнения: 2 615
Момичета утре ми предстои цветна снимка и съм малко притеснена ще я правя за първи път в Торакс.


Всичко ще е наред!

# 172
  • Мнения: 200
Незнам сигурно ,аз не съм добре🤔Обаждам се много по рано,да запиша час,да говоря с доктор за цветна снимка,разбираме се за днес да съм там в8.00 отивам и хоп,ми доктора днес отсъства,ми той се чудеше дали ще дойдете,не съм звъннала да ПОТВЪРДЯ...Кое така и неразбрах,а явно изобщо някой не си гледа работата...Говорих с лекуващата ми докторка има ли смисъл да отивам пти същият след два,дни понеже трябвало да подготви екип,струва ли си да дам 300лв .за безодговорни според мен хора,но съм на зор,иначе трябва нова микробиология и чак другият месец отново ,но някъде другаде..Немога да повярвам ,докато не ми се случи😯😠

# 173
  • Мнения: 2 615
Много неприятна ситуация...

# 174
  • Мнения: 200
Въпреки всичко,въпреки нервите стиснах зъби.Вчера отидох на цветна снимка,най-хубавото е крайният резултат😉.Бих простила кофти началото,все пак сме хора.Продължавам нататък!

# 175
  • Мнения: 2 615
Радвам се , че всичко е ок Simple Smile

# 176
  • Мнения: 93
Здравейте, правим опити за бебе от октомври месец. Аз си имам известни проблеми (ПКЯ, но уж овулация има), мъжа ми има малко проблем със спермограмата т.е. като цяло затруднени са нещата, но не са ни толкова лоши показателите. Та, вчера така както отидох профилактично на мамолог, който се оказа и гинеколог той започна да ме разпитва за състояните ми и ми каза че трябвало да си направя това изследване - за проходимост на тръбите. Моят въпрос е, не е ли рано? Правим опити от октомври, не е минала и една година пък вече искат да правя такива изследвания. Как се случи при вас - на какъв етап?

# 177
  • Мнения: 4 005
Много отскоро са ви опитите,но пак не пречи да си направиш снимка.Ние правихме опити повече от година преди да потърся репродуктивен специалист.

# 178
  • Мнения: 115
Здравейте момичета,искам да ви попитам някоя от вас правила ли е цветна снимка в МЦАР Варна и по точно при д-р Александров или д-р Кисьов. Болезнена ли е много,казаха ми че слагат местна упойка

# 179
  • Мнения: 4 005
Аз правих при д-р Александров.Има много лека ръка.Не ме боля много,въпреки че бях с непроходими тръби.Слагат лидокаин в шийката,за да не боли от интрументите.Контраста се усеща като менструална болка.

Общи условия

Активация на акаунт