Хидротубация - Цветна снимка!! Да поговорим!! 2

  • 65 887
  • 180
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 181
Да с упойка ще съм, дори ми казаха от болницата че само с упойка правят ЦС не е по желание.

# 136
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 150
Затова явно ти искат тези изследвания

# 137
  • Мнения: 2 615
Аз също правих ЦС в Селена, преди две години.Там ми пуснаха кръвна картина и кръвна група.Бях с упойка, но преди мен имаше момиче без упойка.Не съм носила направление.

# 138
  • Мнения: 181
Днес ми беше цветната снимка дори още съм замяна от упойката, разочарована съм защото не ми казаха какъв е резултата още го обработвали и да се обадя в понеделник. Притеснена съм нали по принцип ти казват веднага след това, започвам да се съмнявам  да не ми манипулират резултатите. Офффф ще се побъркам до понеделник Моля ви ако някой е правил ЦС в Селена Пловдив да сподели кога са разбрали резултатите.

# 139
  • Мнения: 545
Ще се включа макар и не много компетентно. За пръв път чувам резултат след три или повече дни,  би трябвало да е веднага.
Успех ти пожелавам и отличен резултат.

# 140
  • Мнения: 2 615
Интересно..., на мен резултата ми го дадоха след около час, в смисъл докато се осеферя от упойката.Дадоха ми написана епикриза и диск със снимката.Даже веднага ходих и доктора да ми я разчете.За пръв път чувам да се бавят с дни.Обади се на лекуващия си лекар и питай.Надявам се резултата да е добър.

# 141
  • Мнения: 181
Питах и доктора (Ставрев) питах и на регистратура и всички ми казаха че резултата ще отиде при лекаря, трябва да му се обадя в Понеделник, а другия петък имам записан час при него да обсъдим резултатите. Е аз от къде да съм сигурна че това ще е моята снимка  #Crazy Цялата работа е че спечелих ваучер 500лв от Селена в кампанията на радио Витоша “Повече българчета за България“ и сега не платих а изразходвам дарения ми ваучер. По мои расъждения не ми дадоха резултата за да не отида в друга клиника ами да ме задържат при тях тъй като не плащам от моя джоб. Само се надявам да са коректни.

# 142
  • Мнения: 2 615
Успокой се сега, не виждам смисъл да бъде компроментиран резултата.Ти ако искаш пак би сменила клиниката, не могат да те вържат с един ваучер.Не мога да разбера само, защо те държат в напрежение до понеделник, много странна ситуация...

# 143
  • Мнения: 181
Здравейте, днес говорих с д-р Ставрев за резултата каза ми че тръбите са проходими, но съм имала седловидна матка и трябвало да се направи хистероскопия. Ново двайсет , на всички прегледи досета и дори при хидротубацията когато правих се установяваше нормална матка с нормални размери и форма, без миомни възли и т.н. а сега седловидна била..... но поне се радвам че тръбите са проходими, в петък ще го обсъждаме и ще мисля дали да се подлагам на хистеро в Селена или ще търся друго мнение.

# 144
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
А получи ли си снимката или диск от процедурата?
Аз също съм със седловидна матка, питала съм и за хистеро и за лапаро, ако се налага пластика, но трима лекари казаха, че няма нужда, защото нямам септум, а просто по рождение е такава.
Според мен има нещо гнило в твоя случай...  Thinking

# 145
  • Мнения: 181
В петък ще я получа. И аз съм със съмнения още от самото начало. Мисля да се насоча към клиника Малинов това се надявам да е последната там искам да направя трансвагинална лапароскопия поне ще се види и матката и тръбите и се надявам и за ПКЯ да е от полза. Много съм разочарована от Селена и д-р Ставрев защо даряват ваучери като после ти ги вадят през......това е просто подигравка.....така не се прави благотворителност всичко е БИЗНЕС а ние за съжаление сме потърпевшите  #2gunfire bash

# 146
  • Мнения: 2 615
Златето, добре че поне тръбите са проходими.Никак не е професионално от страна на клиниката...нямам думи.

# 147
  • Мнения: 44
Здравейте,
На мен ми предстои ЦС, бихте ли ме ориентирали каква е цената. Тъй като ходя на преглед в Надежда ще я правя там, но в бързината забравих да попитам за сумата. Също ме интересува дали аз трябва да си купувам контрастното вещество. Благодаря предварително

# 148
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Здравейте,
На мен ми предстои ЦС, бихте ли ме ориентирали каква е цената. Тъй като ходя на преглед в Надежда ще я правя там, но в бързината забравих да попитам за сумата. Също ме интересува дали аз трябва да си купувам контрастното вещество. Благодаря предварително
150лв без упойка.
С упойка мисля, че е 270лв, но не съм сигурна.
Не е нужно да се купува нищо, всичко е включено в цената.
Обадете се на информация, от там ще ви обяснят всичко  Peace

# 149
  • Мнения: 481
Здравейте,
и аз да се запиша
Във вторник мина моята цветна снимка. След доста двоумения къде да я направя, тъй като съм от Варна, а тук има възможности, реших да бъде в Авис Медика - Плевен, бях при Д-р Бързашки, без упойка, болката беше поносима около половин минута, под. на менструална както сте споделяли във форума.
След 15 мин. снимката е готова.
Успех на всички !

Общи условия

Активация на акаунт